Смешки от форума 26

  • 111 951
  • 745
  •   1
Отговори
# 690
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Такива мазила се махат с олио.
Иначе вица за обезкосмяването и на мен ми е познат и пак цвилих.

# 691
  • Мнения: 17 546
Историята за обезкосмяващия гел ме подсети за един колега, който преди години така описваше премеждията си. Сецнал се в кръста и се намазал с обезболяващ, но и загряващ гел. В един момент влязъл да се изкъпе, като изключил напълно за гела. Резултатът е бил много подобен на описаното по-горе, тъй като гелът не се е измил толкова, колкото се е смъкнал към гениталите. В отчаянието си е стоял нощно време на балкона, почти гол, било буря с гръмотевици, духало силен вятър..
Малко е украсил колегата ти... Не го казвам, защото съм била там, а защото съм преживяла нещо подобно, но не се "стече" никъде изгарящото мазило.
Скрит текст:
Имам дискова херния и приятелка, която работи в аптека, ми даде мазилото Capsaicin GEL да си мажа кръста. Каза: не мажи много, щото от лютото много загрява. Ми добре, ама не мога да си намажа сама кръста и помолих мъжа ми да ме намаже. Изстиска той около 1-2 см от мазилото и втрива усърдно, обаче изобщо не усещам нищо аз както ме предупредиха, не пари никак даже. Добре подплатена съм аз с мазнинки и си викам - не стига до болното място и няма да има ефект! Thinking Я, мъжо, стисни още 2 см и втривай. Той добър човек, послушен, направи го. След 10-15 минути... адът слезе на земята! ooooh! И се озова върху кръста ми! Нямам представа какво би било да ти запалят огън върху гърба, но си представих как някой е залепил гореща ютия на кръста ми. Буквално място не можех да си намеря и се разревах от болка и безсилие. За болката в кръста просто забравих, защото кожата ми гореше три пъти по-болезнено(може би пък така лекува тоя гел?!) Влязох в банята и пуснах леден душ, но нищо не помагаше. Е, не се стече към нищо такова като на колегата ти, въпреки че бях застанала като масичка под душа, за да блъска струята директно на мястото и да се стича връз по-голяма площ, за да има ефект, какъвто нямаше и нямаше ... През това време, ревейки с глас вече, и в ненормална поза, горяща и обливана с ледена вода, от която ми стана студено на негорящите места, съзирам краката на мъж ми и той реве като саранска мечка! Толкова се сащисах, че забравих как изглеждам, за да го питам какво пък той иска сега?! Ми ... ръката му горяла сериозно, обаче имал неблагоразумието горкият да се пипне някъде около очите... Беше страшно! Не преувеличавам Sad Продължи достатъчно дълго, за да си мисля, че този гел би могъл да е удачно средство за убийство! Не знам след колко време отшумя горенето, но бяха часове... Никога повече не го употребих този гел, въпреки че до скоро се мотаеше из чекмеджето с лекарствата. И си го спомням с ужас! Но написах всичко това, щото не се стича, гори само на мястото, на което е намазан.

ПП. Кожата ми се обели после на мястото на намазването...

# 692
  • Мнения: X
Бижу, извинявай, никак не ти е било да смях, но аз направо се задавих от хилеж на твой гръб.  Joy

# 693
  • Down south
  • Мнения: 7 811
Бижу, съжалявам за случката, но описанието ти е толкова колоритно, че се смях до сълзи.
Опитах да преразкажа ситуацията на приятелка, но на английски не звучеше толкова колоритно, въпреки това и двете много се смяхме  Joy

Чудесно чувство за хумор, благодаря, че сподели  Hug

# 694
  • Мнения: 4 871
Бижу, несравнима си!  omm

# 695
  • Мнения: 17 546
Да, да Joy добре че не изгорях, щото тогава щях да съм и умряла. Crazy
 Laughing Hug
Скрит текст:
Не съм предполагала, че екстракта от люти чушки може да е такова чудо невиждано. ooooh! На който му се наложи, дано да е прочел някъде някоя такава идиотска история и да не повтори тая грешка. Аз търпя на болка, ама това беше нещо наистина ужасно!

# 696
  • Мнения: 14 507
Мен пък никак не ми беше смешно като знам как боли кръст, че да се намажеш и да стане толкова зле...съжалих те Hug

# 697
  • Мнения: 32 364
Бижу, разсмя ме  Laughing Но тогава хич не ти е било смешно. И аз съм с дискова херния и си изпатих от такъв загряващ крем. Та вече загряващи кремове не взимам. Но не пострадах толкова лошо като теб. Ти просто си сложила много. А аз нормално количество, ама пак си поревах и попищях.

# 698
  • Мнения: 17 546
Ами то не започва да пари веднага, в това му е коварството. Освен това пък поради естествената ми "тапицерия", гелът беше втрит старателно, та ефектът му беше поразяващ, предвид и двойната доза... Но пък с това огнено нещо да се пипнеш по очите, е не по-малък кошмар!  Tired Мъжът ми си порева с истински сълзи.

# 699
  • Мнения: 1 318
Бижу, посмях се и с твоята история. Simple Smile Изпитвала съм подобно нещо с един магнезиев гел, който ужасно пареше след намазване. Не се смея на самото преживяване от чувство за превъзходство (по Фройд), а защото самата случка е описана по много забавен начин.

# 700
  • Мнения: 9 856
Една приятелка го беше закъсала здраво с лепенки за обезкосмяване. Българският продукт се миеше с вода, но този, не. Докато се разбере, че се маха с олио, горката беше преживяла кошмар в банята.

# 701
  • Мнения: 39 637
Цитат
Великденският заек го няма, за Августинчето го сготви мама
Горкия  Tired

# 702
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 535
Егати гадното заглавие на тема.

# 703
  • София
  • Мнения: 4 328
Цитат
Великденският заек го няма, за Августинчето го сготви мама
Горкия  Tired
Joy
представям си да има вегета в темата Mr. Green

# 704
  • Мнения: 14 170
Коя садистка е измислила заглавието? ooooh! Аз пък първоначално го прочетох "Великденският заек го няма, А Августинчето го сготви мама". Crazy

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт