Искам да кажа ... (104)_09.01-15.01

  • 57 416
  • 959
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 14 654
Всяко нещо с времето си, няма да се насилваш като не ти се яде. При мен има психологически момент - каквото сама сготвя, става за ядене и е супер вкусно (по субективната ми преценка), затова се осмелявам да хапна. Шкембе, готвено от друг, не ям.
Янтра, аз пък обратното - мога да пипам сурова риба, изобщо не ме е гнус, поря ѝ коремчето (като Митьо Пищова) и я чистя, но ям от две-три години.

# 601
  • Мнения: 22 502
rummi_pl, в последно време ходим в Спиди и се представят много добре. Бях спряла да ходя там заради храната, но явно са сменили готвача.
Срещу него има още един ресторант, води се гръцки, но не съм го пробвала.

# 602
  • Мнения: 11 721
Ооо, супер, и ние спряхме да ходим заради храната  Peace
Този вариант ме устройва идеално.
Трябва ли да запазваме маса или няма нужда  Rolling Eyes

# 603
  • Мнения: 2 140
rummi_pl напоследък ходим често в Немо. Намира се в сградата на  Лайф в 9ти квартал.
Вие знаете ли, че още дават Дързост и красота, а? Всяка сутрин я слушам около 5. Към 6 започва с телефонните разговори. Последен хит е някакъв сериал, и любовта между Кемал и Бахар. Кълне едната си снаха, дето и откраднала китеника, другата, дето и счупила преди 20 години една кана.  От месец сигурно се преместих в стаята на сина, че не се издържа, а ММ спи дълбоко и не му пречи.

# 604
  • Мнения: 18 036
Аз пък бях много надъхана да опитам шкембе, но веднъж готвих и ми се изпари мерака веднага  Sick
Не съм по субпродуктите и това е  Confused

# 605
  • Мнения: 11 721
Силве, два пъти ходихме в Немо. Първия път бях очарована, втория път беше ужасно  Laughing
Ще изчакам малко да ми мине, преди да пробвам трети контролен път  Mr. Green

# 606
  • Пловдив
  • Мнения: 23 874
Ей, ама не се казва вече "шкембе чорба", а "супа от телешко стомахче със застройка"!!!!!!!! Joy Joy Joy Joy

# 607
  • Мнения: 14 654
Не е със застройка, бре, със запръжка си е, никак не звучи изискано, но това е положението. Племенницата ми казва "супа от корем".

# 608
  • Пловдив
  • Мнения: 23 874
Значиииии "супа от телешко стомахче със задушен червен пипер".

# 609
  • Мнения: 14 654
И се сервира в пет отделни паници - деконструирано.

# 610
  • Мнения: 22 502
rummi_pl, не, има места достатъчно. Simple Smile

От Немо грам не останах очарована, много забележки имам. За детският кът пък да не говорим. Не бих го препоръчала, нито ще отида в скоро време пак.

# 611
  • Мнения: 11 721
Благодаря, момичета, то май доста плевенчанки има в темата  Hug

# 612
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 087
Аууу, жива да не бях  Crazy
Купих на кучето обувки , ама то мъка - аз да ги сложа , то пък да ходи ooooh!
Сега ще се учим и двете - аз да й ги обувам , тя да ходи , че то не било точно както си го мислех  Crazy

Добре , че ви четох за бялата супа - и аз в кюпа - ще правя , но първо трябва да взема каката от английски , да отида до метро и после.

# 613
  • Мнения: 2 624
YanaDG мерси за грамажите  bouquet

# 614
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Хаха, половината форум довечера ще яде бяла супа, а другата половина от два дни яде бялата пица на нашата Мария. И на всички им харесва. Ако изчезне течната сметаната от 200 мл по магазините, да знаете къде е. Joy
На една приятелка момченцето казало, че му харесва шкембе-чорбата, но без "хавлиите". Joy

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт