Стара Загора - 76 тема

  • 133 697
  • 755
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 3 157
И аз съм за Мария Драгоева.  Peace

# 241
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Много харесвам д-р Мария Драгоева, работи в Българогерманския център на 2ри етаж.  
вчера бяхме при нея и както обикновено Ема НЕ искаше да си тръгва .. страхотна жена! Peace

# 242
  • Мнения: 448
Много харесвам д-р Мария Драгоева, работи в Българогерманския център на 2ри етаж. 
+1  Simple Smile
подкрепям Peace добър специалист

# 243
  • Мнения: 92
Здравейте.
Искам да попитам кой педиатър бихте ми препоръчали, в района на квартал Чайка?

# 244
  • Мнения: 31
Здравейте, искам да  попитам някой знае ли къде в нашия град мога да намеря безглутенов хляб? Преди в кварталния ни магазин караха ,но спряха.  И никъде не мога да намеря...

# 245
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 145
пекарна Жар Simple Smile Wink но не съм ходила мнооого отдавна за сега не знам, но имаше Simple Smile
Здравейте, искам да  попитам някой знае ли къде в нашия град мога да намеря безглутенов хляб? Преди в кварталния ни магазин караха ,но спряха.  И никъде не мога да намеря...

# 246
  • Мнения: 569
Здравейте, искам да  попитам някой знае ли къде в нашия град мога да намеря безглутенов хляб? Преди в кварталния ни магазин караха ,но спряха.  И никъде не мога да намеря...

Сава Силов 19 - "Топлата фурна".
Имат хляб изцяло с брашно от лимец. Дава се заявка по телефон или на място, защото го правят само два пъти седмично.

# 247
  • Мнения: 296
Хляб от 100% лимец има в пекарната до Била, на Алана.

# 248
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Като цяло в повечето пекарни предлагат такъв хляб, просто разпитай в тези, които са ти на път.

# 249
  • Мнения: 31
благодаря ви, момичета! Но в лимеца няма ли глутен, нали е житна култура? Аз си мислих, че се използва само оризово или овесено брашно за безглутеновия хляб?

# 250
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
благодаря ви, момичета! Но в лимеца няма ли глутен, нали е житна култура? Аз си мислих, че се използва само оризово или овесено брашно за безглутеновия хляб?
има да, в минимално количество, но има Peace

# 251
  • Мнения: 5 696
Здравейте! Не съм от Стара Загора, но ще идвам в града ви за няколко дни. Интересува ме къде има басейни? Може би в района на кварталите Самара ще ми е най-удобно или поне да бъде с удобен транспорт за придвижване в рамките на града.

# 252
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
до Самара най-близко е Ескейп май .. освен ако не са открили някой друг, за който не съм чувала, че те тия басейни никнат като гъби ..

# 253
  • София
  • Мнения: 2 356
Здравейте
Интересувам се от координати на учител по математика за лятото за Стара Загора за преговор на материал/ частни уроци
Ние живеем в София, но искаме да уплътним лятото на девойката, докато е при баба си.

# 254
  • София
  • Мнения: 9 963
Ще пътувам през Бг и предполагам ще ме оставят в Стара Загора, и смятам да преспя и почина една вечер.
Къде мога да се настаня - изключвам хотел.  Rolling Eyes По Бургас знам че има стаи от рентиери, но там е курортен град.
Може и къща за гости (самостоятелна стая).

Общи условия

Активация на акаунт