Грижа за лицето и грим за дами в прекрасната възраст 40+ No. 5

  • 92 077
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 536
Мерси още веднъж. Започвам да губя доверието си в този серум...Чудя се дали да го мъча още.

# 61
  • Мнения: 255
Мерси още веднъж. Започвам да губя доверието си в този серум...Чудя се дали да го мъча още.
OnDiNe_ ,виж и също това:
https://zoskinhealth.com/zoskinhealth/ossential-advanced-radical-night-repair
и това:
http://m.sephora.com/product/P404232
Виж и този:
https://www.naturabisse.com/en/psproduct/150-essential-shock-int … nse-retinol-fluid

# 62
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 536
От пръв поглед нищо не разбрах. Само че единият има 1% ретинол. Това ли е най-силната концентрация? Извинявам се за въпросите, но наистина нямам познания по темата, нито мога сама да се насоча към нещо конкретно. Peace
За ретинола изобщо знам от вас и от козметичката, която ми го препоръча. Търся все още продукт да сработи. Петна нямам.

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 6 168
И аз съм от доволните от Ретин А. Ползвам го от ноември. С чувствителна кожа съм, склонна към омазняване, с разширени пори. Какво забелязвам - петна и червенини изчезнаха, следи  от акне - също. Порите се свиват. Тенът става по-равен и избистрен.

Имам въпрос към компетентните. Четох интервю с една дерматоложка, която казва, че през зимата вечер се ползват хидратиращи кремове, а през деня - подхранващи. Ама как да разбера кой е хидратиращ, кой подхранващ? Какви са съставките на едните и другите?
Ползвам понякога Филорга хидра филър през деня, но какъв е, не знам. Това, че пише "хидра", може да е маркетингов трик и да няма общо със съставките.
Ориентирайте ме, моля! Praynig

# 64
  • Мнения: 255
От пръв поглед нищо не разбрах. Само че единият има 1% ретинол. Това ли е най-силната концентрация? Извинявам се за въпросите, но наистина нямам познания по темата, нито мога сама да се насоча към нещо конкретно. Peace
За ретинола изобщо знам от вас и от козметичката, която ми го препоръча. Търся все още продукт да сработи. Петна нямам.
Не,не е най-високата концентрация.Има Dr. Brandt Resurfacing Serum -1.9% ; Peter Thomas Roth Retinol Fusion PM - 1.5% retinol.
За сработването на продукта/каквато и марка да е/ си е идивидуално.Трябва сама да прецениш или обсъдиш с дерматолога си.

# 65
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 536
Много сте любезни тук!  bouquet bouquet Hug

Търся ефектът, който е описала Тинтина. Само че оставам на ретинол, докато не се убедя, че не действа при мен. nellca, мерси, че ми напомни за Д-р Бранд - имам приятелка, която се кълне в марката и кожата й наистина се подобри в последните години. Peace

# 66
  • София
  • Мнения: 1 544
И аз съм от доволните от Ретин А. Ползвам го от ноември. С чувствителна кожа съм, склонна към омазняване, с разширени пори. Какво забелязвам - петна и червенини изчезнаха, следи  от акне - също. Порите се свиват. Тенът става по-равен и избистрен.

Моля за линк към този Ретин А Praynig

# 67
  • Мнения: 3 480
не знам до колко може да се очаква ретинол А да подмлади кожата. аз го ползвам за поддържащ режим.
иначе харесвам PC защото не са силно парфюмирани и са най-добрата бяла козметика която съм ползвала.

относно най-силния им серум, който обсъждате - и аз само се лющех и не видях подмладяващ ефект, кожата ми беше много чувствителна и червеникава. спрях го, имам 1/2 опаковка.

много хубав и наистина изглаждащ ефект има този серум, но не е подходящ за много чувствителни и сухи кожи:

http://www.lookfantastic.com/paula-s-choice-resist-weekly-resurf … 0ml/11174216.html

# 68
  • Мнения: 102
За кафето с кокосово масло - наскоро една колежка , която го пие така вече няколко години беше потресена след като прочете някакви изследвания, че не вредяло, обаче нямало никакъв от описаните му ефекти, а положи толкова усилия да свикне с него и ежедневно да го прави.

знам, че кафе с кокосово масло пият спазващите високо мазнинен ниско въглехидратен режим - за засищане
освен да откажа кафето докато спазвах режима, друга полза от маслото не видях  Laughing

Придава гаден вкус ли?

# 69
  • Мнения: 36 088
мазно ми е - различно е от кафе с мляко или сметана
също не обичам кокос - аромата, вкуса

# 70
  • Мнения: 3 480
мда, ако не обичате кокос няма как да ви хареса.
аз не пия кафе със сметана или мляко и кокоса не ми пречи. да, наистина е мазно.

друга здравословна опция е топла вода с мед и лимонов сок? аз това нямам никакво време сутрин да си играя да го правя ...

# 71
  • Мнения: 102
За мазното за мен не би имало проблем, защото пия със сметана. Ама на вкус дали силно бие на кокос, защото кафето също има силен вкус и не си представям резултата.

# 72
  • Мнения: 2 000
За мазното за мен не би имало проблем, защото пия със сметана. Ама на вкус дали силно бие на кокос, защото кафето също има силен вкус и не си представям резултата.
Зависи от самото кокосово масло и от количеството, което се слага в кафето. Просто пробваш.

Аз обичам и кокос, и мазно, но кафето обичам черно.

# 73
  • Мнения: 3 480
аз го пия от месеци и не мисля че е лошо. нали има кафе-капучино с различни вкусове, зависи кой как си пие кафето. моето е тройно  #Crazy еспресо и не е пълна чаша, така че бързо го изпивам докато се приготвям за работа сутрин.

колагенът на прах е много по-неприятен, лигав и мазен.

# 74
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 513
Благодаря за новата тема, Бубс! bouquet

Някой в старата тема беше писал за алкохол в състава на Biore UV Aqua Rich Smooth Watery Gel SPF 50 + и че изсушава кожата. Не знам къде в състава му е този алкохол, но изразходих една опаковка от него, сега през зимните месеци и съм супер доволна. Въобще не ми изсушава кожата, напротив - прави я мека, подхранена, не оставя бял филм, попива бързо и не мазнее. Перфектен! Peace

Общи условия

Активация на акаунт