Диамантени/елмазени гоблени

  • 125 302
  • 794
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 852
Благодаря за темата!
 Много се запалих  Crazy Шила съм гоблени, правя декупажи и  др. подобни занимавки,но за такива гоблени дори не знаех,че има  Blush  Поръчах си току що един уж наличен ,че да видим какво ще скопосам  Grinning .Дано не се забави доставката,че не съм от търпеливите .

# 226
  • Стара Загора
  • Мнения: 124
Много са красиви  Heart Eyes

Видях готова Българка и се влюбих. Сега се мотам с Мома бере ябълки и после е тя или Калина - мома хубава  Flutter
От къде ги намерихте тези красоти? Издирвам ги.

# 227
  • Мнения: 667
Съвсем случайно и аз разбирам за тези гоблени. Имам питане-има ли начин да бъдат редени на плат/блуза/рокля, разбирам, че освен, че има схема на хартията, по която се слагат камъчетата по цветове, има и лепило тази хартия, а на плат има ли как да се сложи?

# 228
  • Мнения: 5 681
Лично аз смятам, че тези мъниста не стават за дреха.

По-напред четох, че на една потребителка не са ѝ стигнали мънистата и че се е свързала с Арт Ивет за което. Спокойно, от фирмата са много коректни и всичко, което не ви достига ще ви го изпратят.

# 229
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 045
Съвсем случайно и аз разбирам за тези гоблени. Имам питане-има ли начин да бъдат редени на плат/блуза/рокля, разбирам, че освен, че има схема на хартията, по която се слагат камъчетата по цветове, има и лепило тази хартия, а на плат има ли как да се сложи?


интересен ник Simple Smile
на дреха могат да се пришият истински мъниста, тези с дупчицата.
харесваш си схема, избираш си мънистата, които ти трябват и ги зашиваш с конец.
Simple Smile

# 230
  • Мнения: 3 483
Аз си поръчвам от тук. Налични са и не се чака по един месец да се доставят. Цените са страхотни. Сега са се пообрали малко гледам, но непрекъснато зареждат нови https://www.facebook.com/pg/%D0%9E%D1%84%D0%B8%D1%81-%D1%86%D0%B … =1202351883160771

# 231
  • Мнения: 14 786
Здравейте,момичета. Миналата седмица бяхме на гости и ми показаха “на живо” такъв гоблен. Аз бях сложила едни люляци в любимите артикули в Али,но все не ги поръчвах. Сега като ги видях реших да поръчам и разгледах обстойно и в Али,и тук посочените сайтове. Ами да ви кажа,за пореден път се възмущавам на надценките. 😳 Както и да е,ще си поръчам от Али,но и един от базар бг,че нямам търпение да опитам. Харесват ми цветя и пейзажи с море. Ще се радвам да се запиша при вас. 😊 Много красиви неща видях назад в темата.

# 232
  • Мнения: 852
Някой работил ли е тези ?Получават ли се добре?

https://www.aliexpress.com/item/HOMFUN-Full-Square-Round-Drill-5 … priceBeautifyAB=0

# 233
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Аз си поръчах един пейзаж,едно езеро с върби.Успокоява ме само като гледам снимката.Като я завърша,ще си я окача да си я гледам.Ако ми хареса,ще си взема и икона да си направя.Наличен е моят пейзаж,от Арт Ивет си поръчах.Може би утре ще е при мен.
Търпение нямам.

# 234
  • Мнения: 11 338
Съвсем случайно и аз разбирам за тези гоблени. Имам питане-има ли начин да бъдат редени на плат/блуза/рокля, разбирам, че освен, че има схема на хартията, по която се слагат камъчетата по цветове, има и лепило тази хартия, а на плат има ли как да се сложи?

Мъностата за залепване на дрехи с ютия са други. Гледах едни дето го внасят от алито. 

# 235
  • Мнения: 852
Пристигна ми ''Българка''-та  , с квадратчета  Heart Eyes Голяма е  краста !Нямам търпение да се прибера от работа и да я продължа  Crazy

# 236
  • Мнения: 5 681
На мен след дълго чакане ми пристигна ето този гоблен - дори го бях отписала вече. Честно казано знам, че няма да стане като картинката, още повече като видях и схемата, но ми беше голям мерак да го почна. Като го приключа ще коментирам.

# 237
  • Мнения: 24 467
Точно този, с оригиналното представяне на четирите сезона, гледах някъде и много ми хареса.
Откъде ти го доставиха?
Има ли го в големи размери?
С кръгли или с квадратни мъниста е?

# 238
  • Мнения: 5 681
Този е от Али-то, но аз го взех малък размер, колкото да си начеша крастата и мерака. Но го има и в по-големи размери /има опция за четири големини/ и съм сигурна, че ще се получи прекрасно в голям вариант. С квадратни мъниста е.
Ето линк всъщност да се разгледа:
Сезони

# 239
  • Мнения: 24 467
Благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт