Пазаруване от tuclothing.sainsburys.co.uk

  • 11 255
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 10 631
Много по-малко като асортимент и р-ри + това обикновено ги има само за collect, а за доставка дава изчерпани.

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 214
Благодаря ти nastiv - поръчах същите неща от там и платих без проблем Simple Smile

# 47
  • Мнения: 18
Здравейте. Некой да бъде така любезен да ми пише на лично как да поръчам от asda groseris и Sainsbury's моля. По възможност превозвача да е от Благоевград. Благодаря

# 48
  • Мнения: 3 642
Аз им пратих жалба и се оправдали с временен технически проблем. Не съм пробвала да пусна поръчка след това, то всичко, което исках да поръчам свърши.

# 49
  • Мнения: 8
Отдавна пробвам да поръчам от този сайт. Пробвах с адреса на uktobg. Не става. Разговарях с техен служител. Каза че няма проблем с този пощенски код N8 9DJ, да пробвам да разместя цифрите, да съм излъжела системата. Е не можах да я излъжа. Някой да е успял да поръча и как?

# 50
  • Манчестър
  • Мнения: 2 492
Отдавна пробвам да поръчам от този сайт. Пробвах с адреса на uktobg. Не става. Разговарях с техен служител. Каза че няма проблем с този пощенски код N8 9DJ, да пробвам да разместя цифрите, да съм излъжела системата. Е не можах да я излъжа. Някой да е успял да поръча и как?

Това си е редовен пощенски код и би трябвало да работи.

# 51
  • Мнения: 10 631
Отдавна пробвам да поръчам от този сайт. Пробвах с адреса на uktobg. Не става. Разговарях с техен служител. Каза че няма проблем с този пощенски код N8 9DJ, да пробвам да разместя цифрите, да съм излъжела системата. Е не можах да я излъжа. Някой да е успял да поръча и как?
Няма да успееш.

# 52
  • Мнения: 3 642
Една единствена поръчка пуснах. После не ставаше и не ставаше, накрая им пратих жалба. След жалбата сайта им проработи и ми приемаше картата ама аз вече нямах желание да поръчвам. Та не знам сега каква е ситуацията.

# 53
  • Мнения: 2 787
Пускала съм 1 поръчка, до превозвач, беше ок, веднага след това направо МИ изтриха профила! Проследяват, че съм в Бг, и затова го правят! А иначе има и по-големи размери и много им харесвам нещата, и цените 😍

# 54
  • Манчестър
  • Мнения: 2 492
https://www.argos.co.uk/browse/clothing/c:29131/?clickOrigin=hea … ome:menu:clothing

Пробвайте този сайт.Това са също Сейнсбърис дрехи.

# 55
  • Мнения: 1 025
Това е така,защото Сенсбъри купиха Аргос.Само се чудя какво толкова им харесвате на тези дрехи,на мен хич не ми харесват и са скъпи на редовно цени,а на sale няма нищо интересно.

Последна редакция: нд, 19 юли 2020, 22:30 от marga1977

Общи условия

Активация на акаунт