Токуда Болница София - тема 24

  • 94 037
  • 773
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 619
Честито бебче!

# 361
  • Мнения: 50
Здравейте бъдещи и настоящи мами!
Имам питане отностно д-р Борислава Попова. Някакво мнение, опитност с нея?
Предстои ми избор на генеколог и искам да се ориентирам. Благодаря предварително!

# 362
  • Мнения: 167
anito1232 Честито! Много щастие и радост с бебчето! Моля, като намериш време, да разкажеш по-подробно, планово ли беше, колко дни преди термина ти определи датата, в самия ден ли постъпи, трябваха ли тестове за алергия от преди това, или там се правят, имаше ли болки след операцията-затрупах те с въпроси, но неизвестното плаши повече...Усмихнат ден на всички момичета!
Ще се опитам да отговоря по реда на въпросите Simple Smile Секциото беше планирано-9 дни преди термин. Датата я определихме месец преди това. Постъпва се един ден предварително.Вземат ти кръв,правят тест за антибиотик,консултация с анестезиолог. След операцията най-силната болка е докато вливат окситоцина.но дават болкоуспокояващи колкото си поискаш. Вечерта правят един хубав коктейл от който спиш като къпан Simple Smile Мен ме раздвижиха вечерта към 10ч. На следващия ден вече е с една идея по-добре и така Simple Smile За бебета-взимат ги вечерта след последното хранене в 22ч. и сутринта в 7ч. ги водят пак. Ако поискаш мисля че може и за през ноща да ти го оставят.

# 363
  • Мнения: 19 689
Това с болкоуспокояващите, коктейла за спане като къпан и раздвижването беше мираж октомври. Добре е, че са се променили нещата.

# 364
  • Мнения: 1 522
През вечерта можеш да ходиш да кърмиш бебето, има стая за кърмене в която ти го носят, аз ставах така в 1 и в  часа тогава на другите бебета им даваха Ам

# 365
  • Мнения: 613
Здравейте . Искам да заведа детето си на пулмолог. Гледам в сайта , детските пулмолози са
д-р Галина Стойчева, Кристина Петрова и Веселина Кендерова. Някакви отзиви за някоя от тях?

# 366
  • Мнения: X
Др. Стойчева с две ръце.

# 367
  • Мнения: 700
Здравейте бъдещи и настоящи мами!
Имам питане отностно д-р Борислава Попова. Някакво мнение, опитност с нея?
Предстои ми избор на генеколог и искам да се ориентирам. Благодаря предварително!

Тя ме при вечерта когато тръгнах да раждам, беше дежурна. Беше много мила и внимателна. В стаята, в която бях едната мацка беше родила при нея и беше доволна от операцията, но повече не мога да кажа. Това са ми наблюденията. Успех!

# 368
  • Мнения: 34
Носите ли почерпка или нещо друго на изписването и какво?

# 369
  • Мнения: 613
Др. Стойчева с две ръце.
Благодаря Simple Smile

# 370
  • Мнения: 700
Носите ли почерпка или нещо друго на изписването и какво?


Моите носиха. Бях поръчала на мъжа ми уиски, безалкохолно и бонбони / или нещо подобно / и цветя. Родителите ми също бяха донесли май подобни неща. Дадохме ги на неонатоложката при самото изписване.

# 371
  • София
  • Мнения: 1 537
Здравейте . Искам да заведа детето си на пулмолог. Гледам в сайта , детските пулмолози са
д-р Галина Стойчева, Кристина Петрова и Веселина Кендерова. Някакви отзиви за някоя от тях?
И за 3те има много добри отзиви, но според мен, когато става дума за лекар си го има субективното усещане на пациента или на майката на пациента Simple Smile И то също е от значение. В момента лежим с дъщеря ми в Педиатрията точно с белодробен проблем и имахме визитации от д-р Петрова и д-р Кендерова. А миналия ноември лекувахме бронхит при Стойчева. Аз бих избрала Кендерова. Но то зависи и за каква консултация ви трябва. Дали за единичен преглед или по-дълга терапия.

# 372
  • Мнения: 193
здравейте,
да питам вече родилите мами - доволни ли сте от пакета за бебето? има ли смисъл от него и ако не може ли да се откаже?

# 373
  • Мнения: 2 727
здравейте,
да питам вече родилите мами - доволни ли сте от пакета за бебето? има ли смисъл от него и ако не може ли да се откаже?

"Пакетът" беше една от трите причини да избера тази болница. За мен, парите, меко казано, си струват.
Разбира се, може да го откажеш.

# 374
  • Мнения: X
Част от пакета включва грижи за бебето, докато е в болницата и не може да се откаже.

Общи условия

Активация на акаунт