Вярвате ли в кристални и индиго деца?

  • 7 046
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25 600
Аз аури не виждам. Може би затова забелязвам психично неуравновесени (меко казано) жени, които твърдят, че децата им са по-специални от останалите. И с просто око се вижда, че става въпрос или за съвсем нормални (но на мама златото, то не може да е обикновено, абсурд!), или за свръхразглезени деца, нарушаващи всякакви правила за поведение, или пък такива със здравословни проблеми (които майките им ожесточено отричат – Какво? Аз, перфектната, да родя неперфектно дете? Абсурд!). Една-две от познатите ми, сравнително нормални жени, се "сдобиха" с индигови деца от мързел и комплексарщина – не им се занимаваше и не им се инвестираше в тях. А като седнат майките да се хвалят с децата си – кое какво постигнало в учението или спорта, нали и те все с нещо трябва да се похвалят. Така де, много важно, че Пенчо имал медали от олимпиади или Иванчо – купи от спортни състезания. Нейният Драганчо е дете индиго. Пък!
Говоря за случаи от моя собствен житейски опит и за хора, върху които имам преки впечатления, разбира се. Може да има наистина някакви по-специални деца, но аз такива не съм виждала. Въпреки че за мен всяко дете е специално, още повече пък за родителите си. Няма родител, който да не счита детето си за нещо по-специално от останалите. Просто някои са по-гръмогласни.

# 16
  • Мнения: 1 171
 Как` Сийка, напълно споделям мнението ти

# 17
  • София
  • Мнения: 38 476
Аз пък въобще не познавам такива деца. Познавам едно генийче /наистина/, ама то си е просто разглезено генийче. Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 1 283
Моето дете е кристално инатче, белите му са тип индиго, демек повтарят се постоянно. Ясно, от специалните ще да е! Blush

# 19
  • Мнения: 5 513
Моето дете е кристално инатче, белите му са тип индиго, демек повтарят се постоянно. Ясно, от специалните ще да е! Blush
Thinking Прилича на мойто магаре...упс диамантче.

# 20
  • Мнения: 620
Как` Сийка : Не съм казал, че са мнозинство все още, което не пречи да ги има и да се срещат все по-често. Проблема заради който индиговете са далче повече от кристалните в момента е че наистина трябват войнствени и упорите деца за да разклатят стабилно системата. Кристалните не са особени войнствени - по скоро са тихи и донякъде - прикрити. На запад подтисничеството е от съвсем друг тип, не е както при нас социализъма и лагерите. Тук не смееха да се обадят предимно от страх. На запад основните промивачи на мозъци са психолизите. И така са вградени в системата, че доста неща да зависят от тяхното мнение. И ако мнението им не е добро следват лекарства за "умиротворяване" на характера и вкарване по този начин в пътя, който на някои зад кулисите им е удобен. Там от малки се започва с промиването на мозъка, за да се приспособят към системата им. И само единици се изплъзват от този контрол. И от санкциите, които следват ако не "могат да ги вкарат в пътя".
А тука се разчита предимно на хора, които в неверието си са склонни да направят всичко за да омаловажат, злепоставят, иронизират и игнорират подобна информация. Всяко дете може да стане диамант, ако преди това някой възрастен не му втълпи, че е по-дообре да е камъче защото така ще избегне неприятностите по пътя си.

# 21
  • Мнения: 10 699
Кристални, индигови, пембени,.... ??? Какво значение има ? За всяки родител неговите деца са най-специални ! Проблемите започват, когато вманиачен родител на рази тема започва да се опитва да го натрапва на останалите, че "видиш ли мойто дете е специално" и се държи все едно е хванал на Господ пеша... - става тъпо, досадно и меко казано неприятно. Колкото до това дали дадено дете има някаква дарба или няма - ми то живота ще си покаже,независимо от това какво влагат родителите в израстването и обучението му.Примерите са навсякъде около нас.
Бъдете живи, здрави и мислещи - а живота следва своя ход, независимо от това, какво ни се иска на  нас Simple Smile 

# 22
  • Мнения: 31 669
Как` Сийка : Не съм казал, че са мнозинство все още, което не пречи да ги има и да се срещат все по-често. Проблема заради който индиговете са далче повече от кристалните в момента е че наистина трябват войнствени и упорите деца за да разклатят стабилно системата. Кристалните не са особени войнствени - по скоро са тихи и донякъде - прикрити. На запад подтисничеството е от съвсем друг тип, не е както при нас социализъма и лагерите. Тук не смееха да се обадят предимно от страх. На запад основните промивачи на мозъци са психолизите. И така са вградени в системата, че доста неща да зависят от тяхното мнение. И ако мнението им не е добро следват лекарства за "умиротворяване" на характера и вкарване по този начин в пътя, който на някои зад кулисите им е удобен. Там от малки се започва с промиването на мозъка, за да се приспособят към системата им. И само единици се изплъзват от този контрол. И от санкциите, които следват ако не "могат да ги вкарат в пътя".
А тука се разчита предимно на хора, които в неверието си са склонни да направят всичко за да омаловажат, злепоставят, иронизират и игнорират подобна информация. Всяко дете може да стане диамант, ако преди това някой възрастен не му втълпи, че е по-дообре да е камъче защото така ще избегне неприятностите по пътя си.

Кои са тези, които разклащат системата? Имена може ли, примери?
За индиго децата се говори от десетилетия.
Да не би да се тия дето идват от мюсюлманските смотани държави? Хубаво ни разклащат, няма що.
Пази боже от такива индиго изроди.

# 23
  • Мнения: 1 700
И моят син със сигурност е магаре,ама от време на време е прасе,маймуна,куче

# 24
  • Мнения: 1 894

Малко по-големите деца (от 7 до 25 години), тъй наречените „индигови", имат някои общи характеристики  с  кристалните. 

доколкото ми е известно индиго са раждани от 1958 до 2008. Gamma generation indigo наближават вече 40 Simple Smile

# 25
  • Мнения: 48
Истина е. Най сигурният начин за разпознаване на такива деца и младежи си остава цветът на аурата. Не случайно са им дадени именно подобни "имена". Сблъсквал съм се и с 2-та вида деца и младежи някой вече. Но преди да се види аурата им може най-много да се правят догатки какво е детето.
При Индиговите деца преобладава синьо-виолетовия цвят в нея, докато при кристалните аурата им изглежда като цветовете на дъгата с ясно изразен кристален отенък.
Положителната промяна ще дойде след 3-тата световна която в момента вече се води. Индиговите деца подготвят почвата за кристалните като променят и изкореняват несъвършенствата на досегашните системи. Но именно кристалните са носители на новите енергии и сили на човечеството.
Най-сигурният начин е да се провери дали имат допълнителните нишки в днк-то. Всичко друго е вятър работа.

# 26
  • Мнения: 1
Защо вместо да пишете глупости не седнете да прочетете малко!Наистина има кристални деца и индиго както при децата така и възрастни!Хората индиго са много специални ,докато те гледат в очите разбират истината за теб ,дали ги лъжеш и колко си искрен !! успяват да проникват в душата ти!Те виждат цветове , около теб самия, всеки цвят или съчетание от цветове имат значение и те го разбират!При децата ,не си въобразявайте че непременно детето ви е от тях,обичате си децата и за всеки родител ,детето му е специално ,но повярвайте ми индиго децата се отглеждат много много трудно!индигото е разрушително , те са разрушителни към самия себе си ,докато се опитват да променят света около себе си ,а света около тях ги отхвърля !те са различни и самите те го знаят още от деца!Но проявлението на такива деца се вижда с годините докато растат,от дребните детайли около тях!

# 27
  • Мнения: 48
Защо вместо да пишете глупости не седнете да прочетете малко!Наистина има кристални деца и индиго както при децата така и възрастни!Хората индиго са много специални ,докато те гледат в очите разбират истината за теб ,дали ги лъжеш и колко си искрен !! успяват да проникват в душата ти!Те виждат цветове , около теб самия, всеки цвят или съчетание от цветове имат значение и те го разбират!При децата ,не си въобразявайте че непременно детето ви е от тях,обичате си децата и за всеки родител ,детето му е специално ,но повярвайте ми индиго децата се отглеждат много много трудно!индигото е разрушително , те са разрушителни към самия себе си ,докато се опитват да променят света около себе си ,а света около тях ги отхвърля !те са различни и самите те го знаят още от деца!Но проявлението на такива деца се вижда с годините докато растат,от дребните детайли около тях!
"Не вярвайте на нищо, независимо къде сте го чели или кой го е казал, дори аз да съм го казал, освен ако то не е в съгласие с вашия собствен здрав разум и ум." Буда
Така че, мила, не можеш с лека ръка да определяш дали това, което споделят другите, са глупости. Но пък е лесно да оправдаеш провала си във възпитанието на детето с това, че уж е индиго.

# 28
  • Мнения: 607
Какво да кажа, много е трудно да имаш различно дете, независимо с какъв термин ще го наричат.
Мен второто ми дете ми разказа играта. Изкарват го всякакъв- аутист, умствено изостанал, какво ли не.
Не отричам и приемам всякакви неща, мнения, съвети, но най- трудно е да виждаш, че не е нито умствено изостанал, нито аутист  като аутистите, просто едно............ не мога да го опиша, трябва да ти e в къщата.  
Търсим диагнозата от години, аз искам да я разбера и да се успокоя, но такава няма  и на човек, какво му остава друго, освен да навлеза в матрицата на парапсихологията.

Последна редакция: чт, 16 фев 2017, 19:10 от beo

# 29
  • Мнения: 990
Сега ние не можем да отричаме неща, които са доказани, че съществуват. Има вече и диамантени деца, дори. Те са по-интересни от посочените, дотук "видове".

Има значение, дали ти е такова детето. Причината е, че, когато особеностите му започнат да се проявяват трябва да знаеш, откъде идват и защо и да съобразиш реакцията си с това. Предполагам....

Някоя от вас може да е индиго. Те са се раждали през 80-те.

Общи условия

Активация на акаунт