Обичате ли да издокарвате децата си?

  • 3 129
  • 85
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 837
Чак да го издокарвам, не. Гледам да е чист на излизане, защото така или иначе, след 10-минутна игра на площадката, ве4е се е издокарал сам  Laughing

# 31
  • Мнения: 4 733
Всеки обича детенцето му да е облечено с хубави дрешки, но мисля че е въпрос на възможности. Обличам си я моята принцеса, малко се посдърпваме,че вече си има собствени предпочитания, но все се стига до консенсус  smile3520

# 32
  • Мнения: 1 645
Чак пък издокарване не , но съм луда на тема детски магазини.
Харесам ли му нещо,до като не го купя не мирясвам.
За вкъщи си има дрехи, като и аз и баща му.
Не мога да си преставя да го оставя със същите дрехи със каквито е бил на вън.
Първата работа като се приберем е да до преоблика и измия.
Никога не му се карам когато се въргаля във пясъчника.

# 33
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не обичам да издокарвам детето....Когато излизаме го обличам за игра, а не за ревю....Не понасям майки, които на детската площадка крещят по децата си да не се цапат....Това според мен е малоумие...... #Crazy

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Обичам разбира се да е добре облечен. Дрехите му се прилични и не се изхвърлям. Старая се обаче основно да е с чисти и изгладени дрешки, спретнат...а не толкова да са супер гъзарски и маркови. То е ясно, че чистите дрехи при две годишните са такива само максимум половин час навън, но мисля ми разбрахте мисълта Mr. Green За вкъщи има анцузи, които са му удобни за игра...

# 35
  • Мнения: 3 861
Сигурна съм, че всяка майка обича да конти детето си и аз не правя изключение. Моят дивак си има "домашни дрехи" за да не си съсипва хубавите, постоянно се маже с нещо

# 36
  • Мнения: 5 370
Охххх, това ми е болната тема!!!
Обичам не, ами съм луда даже!!!!
Тани има наследени много сладки и запазени маркови дрешки-от едно братовчедче- и всеки ден сядам пред шкафчето му да избирам как да го наглася. Все още не ходи толкова стабилно-навън имам предвид-че да се въргаля из пясъчник или нещо друго.
И аз съм си набелязала сега 2-3-4 неща и ще атакувам татето да ме спонсорира.

# 37
  • Мнения: 5 622

 Ами и аз обичам, но не се вманиачавам. Габи няма много дрехи.Зимата имаше например един пуловер само. Другите по-дебели дрешки бяха едно поло, сутчери и жилетки, но пак по един, два броя от вид  Wink

Обувки-зимата изкара с едни ботушки, сега има обувки и маратонки и това е. Все пак детето расте и не виждам смисъл да затварям пари в дрехи, които няма да носи и една година.

Иначе имам желание де...

# 38
  • Мнения: 6 039
Аз пък съм вманиачена. Госпожицата ми има по 7-8чифта обувки на сезон, и безброй дрехи и аксесоари. Не мога да спра да се изкушавам. Все не ми стигат. Прави ми кеф да я обличам с красиви и нови дрехи.

# 39
  • София
  • Мнения: 3 663
Не мога да се кривя, харесвам хубавите дрехи, но не мога да се вманиачавам. Имаме си домашни дрехи, дрехи за игра навън, дрехи за навън уж по-официални и ... селски дрехи, за вилата  Laughing Laughing Laughing.

# 40
  • Мнения: 13 512
Да, аз също много обичам...Вманиачена съм дори в  аксесоарите и на двамата.Обичам да са постоянно с нови дрехи, а това и на тях им доставя радост.

# 41
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
И ние имаме нови дрехи, но нямам търпение да се изтъркат, за ад си ги носим спокойно

# 42
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
И аз искам моите да изглеждат добре и считам, че е важно от рано да ги научиш да са добре облечени и чистички.
Понякога изпадам обаче в крайности Confused Баткото в момента го обработвам да облече една розова блуза, която купих преди време. Той обаче се опъва, че розавото не било мъжки цвят. Аз пък го убеждавам колко е модерно в момента  Crazy
Мъж ми скоро ми направи забележка, да намаля харченията за дрешки за малката. Знам че е прав и че бебка расте бързо. Не си заслужава толкова пари да се харчат за дрехи, които носим по 3 месеца и после умаляват. Старая се да се контролирам, но не винаги се получава  Blush

# 43
  • Мнения: 6 472
Много обичам да си ги глася Flutter Два дни от седмицата не се ходи с еднакви дрехи Grinning Обаче да ви кажа, при нас се появи съществен проблем. Ина (голямото диване) направо откачи на тази тема Confused Всяка вечер водим едночасови спорове за облеклото на на следващия ден #Crazy Не искала с дълъг ръкав, може ли с пола и тънък чоропогащник, може ли еди коя си блуза вместо приготвената от мен и тка до безкрай Tired

# 44
  • София
  • Мнения: 39 761
Дияна сама решава какво да облече, е винаги под мое наблюдение и давление. Само понякога мъж ми я прибира от градина в странен вид. На въпроса ми "защо е облечена така?", мъж ми отговаря "ами тя сама се облече сутринта" Simple Smile
Разбира се, че харесвам детето ми да е хубаво облечено.

Общи условия

Активация на акаунт