Обичате ли да издокарвате децата си?

  • 3 128
  • 85
  •   1
Отговори
# 75
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
След направеното уточнение - обичам, разбира се, да гиздя Blush момиченцето си, но определено не залитам в тази посока....не ми идва отвътре - по-важно е да е чисто и спретнато облечена Wink....за около половин час Joy....а разните фиби и украшенийца за коса хич не ги търпим напоследък ooooh!.

# 76
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Да,обичам да я контя и преобличам,често купувам дрешки,когато имам възможност встествено.Всички пари отиват главно за нея,не че го осъзнава още.Имаме доста фиби,шапки,ленти за коса,но тя не ги търпи.Надявам се,че по-нататък ще ги търпи по косата.Все пак не искам да стане като мен,че аз на 5-6 години се преобличах по 50 пъти на ден,носех едно нещо за 1 час и после хвърлях дрехите за пране.Майка ми се беше видяла в чудо,само ги прибираше обратно в гардероба  Embarassed.Сега нещата не са така,де,не съм маниачка на тема дрехи.Преди много купувах за мен,сега за детето.

# 77
  • Мнения: 755
Не искам да е красива кукла , а щастливо и жизнено дете  Sunglasses


Иначе напълно и на 100% съм съгласна с mumi!!!!!!!!1
newsm10 smile3501 smile3521

# 78
  • Мнения: 3 927
Ами не.
Обличам я практично и удобно, а това не ми се вързва с термина "издокарване". Детето ми е облечено спортно. Ползвам панталонки, блузки от памучни материи, БГ производство (мразя да финансирам турската икономика). У дома естествено имаме домашни дрехи - пак меки памучни панталонки и блузки.
Малкото досега  "издокарване' беше миналото лято с някоя друга рокличка. За това още не съм обновила гардероба, ама не виждам как ще ходим "издокарани" по пясъчниците.....

# 79
  • Мнения: 3 576
"Издокарвам" го когато излизаме извън къщи - т.е хубави, чисти дрехи. Не е всеки път с нови, т.к не знам кога ще ги износи - не сме всеки ден на ревю да ни гледат дрешките....... и е с такива, за които да не ме е яд ако ги похаби. Не му крещя да стои чист, няма проблем да се цапа стига да не нагази в локва, не за друго, а за да не настине.

Вкъщи и на двора ходи със стари и по-захабени дрешки, защото стават на петна за отрицателно време.
Освен това не мисля, че е много комфортно да стои с дънки в нас, те са само за навън, тук си е със спортни дрехи, анцугчета.

# 80
  • Мнения: 8 505
Всеки ден с нови дрехи?!-няма начин просто!Вкъщи я обличам с дрехи за вкъщи,навън-с чисти дрехи,които си подхождат една с друга.Нови дрехи-в началото на сезона,после вече не са нови Mr. Green

# 81
  • Мнения: 1 134
Още от двегодишна мърмореше репликата "сивотон" - в превод: "красиво и в тон". Явно съм й я набила някак в съзнанието. Вече го спазва сама почти на 100%. Дори на мен ми дава съвети и отсича - "Този цвят не ти отива!"  ooooh! Joy
Не знам дали се води за "издокарана" всеки ден, но се старая да е спретната, чиста и най - вече подходящо облечена, в зависимост от това как и къде ще прекара деня.
Дори да не искам се налага всеки ден да е с различни дрехи, защото обикновено ястията или рисунките от градината винаги продължават и върху премяната Joy
Задължително я кипря поне веднъж в седмицата, по някакъв повод с любима рокля, по - сложна прическа, детски парфюм и пр. глезотии.
Вече сама знае кои дрехи са за вкъщи, кои - за игра, с кои може да скача в локвите, и кои да облича за специални случаи и да е "принцеса".
Опитвам се да й създам някакъв стил и вкус. Отношение към дрехите и вещите дотолкова, че да цени вложения в тях труд, без да им робува.

# 82
  • sofia
  • Мнения: 8 937
Само по повод, защото в края на деня (ако междувременно не сме сменили нещо) ще кажеш, че ги е носил цяла седмица Mr. Green

# 83
  • Мнения: 5 647
Дъщеря ми обича много да се издокарва. Всеки ден трябва да е с различни дрехи, дори има претенции какви да са. Друг е въпросът, че не си пази дрехите и е вечно изцапана.  Mr. Green

# 84
  • Мнения: 647
Аз също много обичам да издокарвам децата си , но... малко OFF Познавам жени в незавидно социално положение които също влизат във форумите и главно тъсейки подкрепа.Мисля че не е много толерантно да наблягаме на такива теми.Всички искаме децата ни да изглеждат добре , да носят хубави дрехи и т.н.Иначе какви майки сме...

# 85
  • Мнения: 5 475
И моята дъщеря се издокарва от малка...сега вече сама си избира дрехите!
Естествено е всеки родител да се стреми детето му да е добре облечено.На мен  лично ми е правило впечатление ,когато добре,скъпо и модерно облечени родители ,имат мърляви деца!  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт