Физиотерапия за Дискова херния с направление - къде в София?

  • 2 541
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 83
Здравейте,

От 2010 имам проблеми с кръста, опитала съм какви ли не лечения, но всичко е временно .... за пореден път съм на легло в къщи и инжекциите помагат само за 2-3 дена. Не мога да седя, защото не боли страшно много - стоя само права или легнала....
Направих поредна консултация с невролог, който каза че не съм за операция/аз и не искам да се оперирам/ и той каза отново да опитам с физиотерапия.
Моля да ми препоръчате добър физиотерапевт и от който да сте доволни в София и да работи с НЗОК, чувала съм че в Павел баня са най-голямите специалисти, но съм с 2 малки деца и за момента не мога да се възползвам.

Благодаря предварително!

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
В кой квартал живееш?

# 2
  • София
  • Мнения: 83
Красна поляна

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Не сещам наблизо. Виж в Пирогов, преди работеха. В 3 ДКЦ също работят, но не ти е много близо. Изобщо провери в големите ДКЦта, повечето работят с каса.

# 4
  • София
  • Мнения: 83
Да в района има няколко варянта, дори аз ходих 2 пъти в Овча купел, идеята ми е ако може някой да ми препоръча от къде е доволен...

# 5
  • Мнения: 4 239
Да в района има няколко варянта, дори аз ходих 2 пъти в Овча купел, идеята ми е ако може някой да ми препоръча от къде е доволен...

                 Аз също се интересувам за София. Не сте ли доволна от физиотерапията в Овча купел? Имаше ли облекчение? До сега не съм ходила на такива процедури, но от следващия месец най-вероятно ще ми се наложи и на мен.

# 6
  • София
  • Мнения: 83
tetka_the_best, доволна съм от процедурите в Овча купел, но при мен имаше ефект за много кратко време и болката пак се върна.... за това искам да проверя ако ходя на друго място дали няма да е за по-дълго време...

Общи условия

Активация на акаунт