Прахчета ОКИ

  • 249 985
  • 50
  •   2
Отговори
  • Мнения: 22
Здравейте искам да закупя от италианските прахчета ОКИ. 30 прахчета са в кутия. Откъде могат да се закупят? newsm78

Последна редакция: вт, 24 яну 2017, 15:28 от Mamma

# 1
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 519
В България не се продават тези прахчета.

# 2
  • Мнения: 22
КАЖИ МИ САЙТ И ОТ ЧУЖБИНА, АКО ЗНАЕШ, ДА ПОРЪЧАМ

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
http://apteka.framar.bg/30007142/%D0%BA%D0%B5%D1%82%D0%BE%D0%BD% … 0-%D0%BC%D0%B3-25
същото е. И не е много по-различно от ибупрофена.

# 4
  • MI
  • Мнения: 11 772
Има онлайн аптеки, в които продават ОКИ, някои правят и международни доставки, но ще ти излезе супер скъпо заради доставката.

Скрит текст:
https://www.efarma.it/oki.html
за България доставката е 25 евро...

И моят съвет е да вземеш заместител, има добри алтернативи в България.

# 5
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 236
Те не са ли гръцки тези ОКИ? И никаква работа не вършат,на мен даже и главоболието не можаха да ми оправят,по случайност един колега ми даде 1 от тях и си го изсипах в устата ,ама нищооооооооо Mr. Green

# 6
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 519
Италиански са, аз съм доволна от тях.

# 7
  • MI
  • Мнения: 11 772
Те не са ли гръцки тези ОКИ? И никаква работа не вършат,на мен даже и главоболието не можаха да ми оправят,по случайност един колега ми даде 1 от тях и си го изсипах в устата ,ама нищооооооооо Mr. Green
Не са и не значи Не  Joy И е противовъзпалително.

# 8
  • Мнения: 3 157
Едно и също казвате,но едната пише да,а другата-не:)Спор да има:)
nelig,групата се казва нестероидни противовъзпалителни лекарствени средства,хората им казват обезболяващи:)Ибупрофен има на 10фирми поне,ако много държиш да е ПРОИЗВЕДЕН в Италия,май няма как да си го купиш оттук:)

# 9
  • MI
  • Мнения: 11 772
Шоколадче, предписват го и при някои възпаления, но да - обезболяващо е. На мен не за всички видове болка ми действа, факт. Но е много популярно. Ако си изпил бебешката доза (малкото полупакетче, направено е да се къса), е нормално да не ти подейства.Не виждам смисъл да дава 25 евро за дставка на нещо, което струвпод 10, но ако иска има няколко онлайн аптеки които предлагат услугата.  Peace То ще ти излезе еднакво да вземеш билет с райънеър и да си го купиш тук, поне ще е и по-приятно.  Laughing
И е кетопруфен, не ибопруфен.

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
ОКИ са кетопрофен.

# 11
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 236
Цитат
Ако си изпил бебешката доза (малкото полупакетче, направено е да се къса), е нормално да не ти подейства.

Аааа,ето затова не ми е подействало,вярно,че ми го откъсна и беше супер малко пакетче,а останах с впечатление,че е гръцко,понеже колегата каза,че си ги е купил от Солун Thinking

# 12
  • Мнения: 3 157
OK,не е врат,а шия.Има и кетопрофен,и декскетопрофен на бг пазара-дексофена е и на таблетки,и на прахчета.Пробвайте,предполагам ефекта ще е същия.Само бебешката доза силно ме съмнява-то не става за бебета,да не би да има 1/2 доза(пак за възрастни) с цел да пази стомаха?

# 13
  • MI
  • Мнения: 11 772
Детска доза го водят. Не е заради стомаха, разтворим е и въпреки че ми е много чувствителен стомаха нямам проблем. Това му е единственото предимство пред бг алтернативата, която бях пробвсла - там ме скъса от болки стомаха.   Sick Ако го има в Гърция ще е по-лесно, ако някой знае гръцки да поага с онлайн аптеки...

# 14
  • Мнения: 27 171
Половината доза е за деца над 6г., доколкото си спомням. Peace Ние сме много доволни от Оки, но в БГ не съм го виждала. Тук има и Оки Таск- то е за главоболие и може да се приема и без вода, него не съм използвала, не се е налагало.

Общи условия

Активация на акаунт