Количката - с 3 или 4 колела?

  • 5 311
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
Какво да ти кажа избора на количка е доста сложен, поне за мен беше така.  newsm78 Едно е да гледаш количката, а друго е вече да си я ползвала. Най-важното е да знаеш каква количка търсиш-дали да е малка, удобна, маневрена или по-голяма, по-тежка, но и по-стабилна. Аз имам богат опит в това отношение-детенце е само на 1 г. , но аз съм ползвала вече 4 колички вкл. и триколка на Куини с помпещи се гуми, на Чиполино-Бевърли, както и на Мони-Симона и лятна количка на ТСМ. По принцип всяка количка си има своите предимства и недостатъци, но честно казано за мен най-удобни се оказаха количките с 4 колела. Ако сега трябва да избирам количка отново ще избера количка с 4 колела, но по-лека и малка, за да е удобна за разходка в града, а и да мога сама да се справям с нея, когато се наложи. И все пак ти преценяваш. Успех.  bouquet

# 46
  • Мнения: 764
Истината май е някъде там-колкото по-скъпа е количката,толкова по-удобна е (за съжаление). Cry
Има неудобни триколки,и удобни такива,същото се отнася и за четириколките.  bouquet

# 47
Аз съм за количките с 4 колела Peace, имала съм и с 3, но при тези счупени плочки, ако въобще ги има. Не ми се мисли колко пъти сме се съм я хващала от падащата количка, къде детето, къде количката  Simple Smile или трябва постоянно да гледаш в земята да не те изненада някоя нова дупчица. Много по сигурни са с 4 колела, зависи и от количката разбира се.

# 48
  • Мнения: 111
Сега гледам че са пуснали нов вид триколки - с вдойна предна въртяща гума, мисля че ще са по-удобни от единичните

Общи условия

Активация на акаунт