Среща с известен

  • 33 327
  • 169
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 487
Нервен Хамстер запълни жълтите колонки за месец напред.  Laughing

На мен Румънеца (от Румънеца и Енчев) ми е правил много лошо впечатление, но не искам да пояснявам защо.

# 16
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Преди години работих в едно капанче точно с/у репетиционната на Ку-ку бенд. Слави съм го виждала един-единствен път за двата месеца. Гъмзата- изсипах му кафето в кашанчето със захарчета, оцъкли се в потресено мълчание, а аз щях да припадна от срам. По същия начин се почувства и той след като го заварих да свири на тромпет в тоалетната. Барабаниста Венко- супер готин пич, много се кефеше на касетката ми с акустичен Снейк. Тончо Токмакчиев- вечно сериозен и намръщен.
С Коцето Калки се запознахме на едно море- събра ни с приятелката от улицата, цяла вечер черпи бири, адски забавен за разлика от тогавашната му жена.
Радинела Бусерска- прекрасна фигура и стил, пуши като ромска печка.
Устата- беше съсед на наши приятели, много земен.

# 17
  • Мнения: 13 085
Аз също покрай работата съм срещала някои известни личности. Камелия и приятелят и-много естествени и възпитани. Софи Маринова по времето,когато беше с Дачо все още-тя си е каквато сте я гледали по телевизията. Простоватичка е,но не е лоша. Андреа и Кубрат-и двамата не ми направиха добро впечатление. И още много други. А от колеги съм чувала такива неща за някои хора от "елита",че направо не е за разправяне. Само ще ви кажа,че това което се говори за една елитна модна агенция и неината "мадам" е потвърдена истина. Wink

# 18
  • Мнения: 1 050
Аз и друг път съм писала във форума за черната Златка, която ми беше за кратко комшийка, докато живееше с Багата. Абсолютна "селска пръчка" - в магазина се предреждаше, защото не можела да чака (защото била известна) и други тъпотии.

# 19
  • Мнения: 13 085
Оф,да...забравила съм я черната Златка. Много неприятна личност. И във фитнеса я засичах на времето,освен в заведението. Говори на висок глас винаги,сякаш за да бъде забелязана,жестикулира много. Абе с една дума баш селянка.

# 20
  • Мнения: 4 026
Ау, аз забравих най-страшното - Ути Бъчваров... Имаше преди години някакво откриване на пореден хотел на братя Диневи във Влас, бяха поканили Ути за готвач, обаче не си бяха преценили количеството останал персонал, затова мениджърът на хотела беше минал да събере от съседните заведения персонал за вечерта на откриването. Съответно задълженията на персонала не се сведоха тогава само до сервиране-отсервиране, ами и до готвене, защото Ути се беше разлегнал на един шезлонг по престилка и с чаша в ръка до лятната кухня, и даваше нареждания на който минеше от там - обърни тези пържоли на скарата, нарежи ей тези домати на кубчета, набучи ей тези меса на шиша. От цялата "вечеря" той сам беше направил само една риба на барбекюто...

# 21
  • Мнения: 11 573
И аз съм имала сблъсък с Ути. Joy Беше поканен в ресторанта, в който работех, пак по някаква такава линия, но беше дошъл с оркестър. Имаше си служебна сметка, що уиски изпи, че и оркестъра черпеше с бири, от негово име. Шефката само дето не ме удуши после като видя що са изпили и изяли. А, да- откривахме сръбско меню, та всичко по- засукано го опита.
Пак там- Милко Калайджиев- много земен и един такъв смешен, с червен костюм, ама ярко червено.

# 22
  • Мнения: 2 478
Не очаквам, че някоя личност като е известна трябва да е винаги в позитивно настроение и предразположена към мило общуване със заобикалящия свят. Много "известни" съм срещала, но от никой нищо не съм очаквала и не съм виждала безумно поведение. Повечето хора реагират така, както събеседника им се отнася с тях.

# 23
  • София
  • Мнения: 452
Има ли сте среща с известна личност която ви е направила лошо впечатление с държанието си и с какви впечатления останахте от него.Аз например наскоро имах една такава случка.
Отговорът се съдържа във въпроса: как може хем да ми е направила лошо впечатление, хем и "с какви впечатления останахте". Нима очакваш някой да отговори, че е останал с отлични впечатления след "направено лошо впечатление"?

# 24
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Има ли сте среща с известна личност която ви е направила лошо впечатление с държанието си и с какви впечатления останахте от него.Аз например наскоро имах една такава случка.
Отговорът се съдържа във въпроса: как може хем да ми е направила лошо впечатление, хем и "с какви впечатления останахте". Нима очакваш някой да отговори, че е останал с отлични впечатления след "направено лошо впечатление"?


Май не си чела отговорите  Wink

# 25
  • София
  • Мнения: 452
Напротив. Wink Мисля, че това беше и целта на нескопосания въпрос.
Аз ще си затрая, щото познавам политици. Whistling

# 26
  • Мнения: 12 473
Всички са хора - и като такива имат своите силни или слаби моменти.
Виждам често, всякакви - и от повечето съм с положителни впеатления.

# 27
  • София
  • Мнения: 38 842
Тука, в квартала, всички са душички - Влади Въргала, Вензи, оня големия от София ден и нощ, и още имаше, ама сега не мога да се сетя.

# 28
  • зад кестените
  • Мнения: 798
С много добри впечатления  съм  то Васил Михайлов тогава той беше в най- силния си период, на опашка за билети на автогарата ,беше голяма опашка.Отказа предложението да мине напред, и си дочака да му дойде реда , раздава автографи говори си със всички....Голям кеф беше HugДобро впечатление ми направи и Сашо Роман ,много готин човек!

# 29
  • Мнения: 5 060
С много бг известни личности съм се виждала. В повечето случаи не е било специална среща, а е имало повод с други участници.
Всички са хора като нас, и те си имат силни и слаби страни, дори ходят и в тоалетната като всички простосмъртни.

Общи условия

Активация на акаунт