отново за ужасните хемороиди

  • 11 974
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 214
Здравейте! От дълго време вече сигурно година се влача с хемороиди, но положението отзад не изглежда никак цветущо, нещо не се прибират особено. Мазала съм се с проктогливенол но НЕ ми помогна Sad ... Моля ви предложете някакво ефикасно лекарство. Четох за ХЕМОКЛИН гел има ли полза от него? Моля ви споделете

Последна редакция: сб, 28 яну 2017, 00:49 от bubssss

# 1
  • Мнения: 7 325
Щом не се прибират е добре да се посъветваш с лекар.
Имаше едно мазило, което се купува от ветеринарна аптека, чувала съм отзиви от доста хора за него. Не се сещам за името, но ако попиташ там сигурно ще ти го кажат. Може да го пробваш като вариант, но за мен най-правилно е на доктор.

# 2
  • София
  • Мнения: 30 142
Консултирай се с лекар, защото е важно, дали са външни или вътрешни. Иначе мазила много и на всеки му действат различно. Аз имах проблем след първата бременност.

- ЦИКАТРИДИНА СУПОЗИТОРИИ
- Престо гел
- Matsy S
- Pilex Himalaya
- Флебодия
- Ентан
- Долопрокт
- Procto-synalar

При мен помогна Цикатридина. Другите не съм ги ползвала.

# 3
  • Мнения: 11 737
Аз съм ползвала Хемоклин гел и съм доволна. Скъпо е, но при мен даде ефект при лечението.
Ветеринарното е Антифлегмин. И от него съм доволна. С недоверие подходих, след като ми препоръчаха, но наистина има ефект още с първите 2-3 приложения.
Също са ми предписвали и таблетки за орален прием. От тях също има ползи и по-бърз резултат.

Разбира се, би било добре първо доктор да види, за какво точно се касае и в какъв стадий са хемороидите.

# 4
  • Мнения: 11 340
Мой познат се излекува с разбит белтък - сутрин на гладно. Пробвали ли сте?

# 5
  • Мнения: 306
Мой познат се излекува с разбит белтък - сутрин на гладно. Пробвали ли сте?

Може ли по-подробно за този вид лечение?

# 6
  • Мнения: 214
Мой познат се излекува с разбит белтък - сутрин на гладно. Пробвали ли сте?

какво се прави с белтъка?

# 7
  • Мнения: 11 340
Пие се сутрин на гладно. Разбива се на пяна /като за целувки/ май и захар може да се слага.

Ще разпитам и ще ви пиша. Мислех, че е много широко известен метод за лечение на хемороиди.  Rolling Eyes Поне около мен всички това пият като имат хемороиди.

За сведение - свекърва ми, мъжа и, други роднини по мъжова линия и няколко приятели така се поддържат като имат проблем с хемороидите. Не е лек, да се излекуваш завинаги, но доколкото разбирам ако има проблем - пиеш и спират да болят/кървят/подуват.

# 8
  • Мнения: 3 725
това с белтъка съм го правила, но без да се разбива, така ми казаха, сутрин на гладно с пресни домашни яйца , не знам дали е от това ,но после се влоши положението още повече

# 9
  • Мнения: 69
Здравейте,използвам Лидокаин и Проктогливенол и за момента...нямам подобрение,правя си компреси от Смрадлика,които са ужасни и така,влизам в 6-ти месец,надявам се някой преминал през това да сподели нещо различно от белтъка,че няма как да се изпробва в момента Simple Smile

# 10
  • Мнения: 11 340
Нали Туртата беше билката против хемороиди? Смрадликата само изсушава и действа противовъзпалително.

# 11
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
С цикатридина супозитории си реших проблемът завинаги.

# 12
  • Мнения: 3 725
С цикатридина супозитории си реших проблемът завинаги.

а да попитам какъв беше проблема по-подробно Simple Smile

# 13
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
С цикатридина супозитории си реших проблемът завинаги.
а да попитам какъв беше проблема по-подробно Simple Smile

# 14
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
С цикатридина супозитории си реших проблемът завинаги.

а да попитам какъв беше проблема по-подробно Simple Smile
Хемороиди.

Общи условия

Активация на акаунт