Продукти за бледи, светли кожи

  • 769
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 54
Здравейте!
Прочетох доста мнения из форума относно кое е подходящо за бледа кожа или за много светла. Но всичко е разпокъсано и ми се искаше да направим една тема, в която всички "призраци" като мен да могат да се посъветват  Laughing Laughing Аз имам много светла кожа, дразнещо бяла и искам да науча конкретни продукти като марки и цветове, които са подходящи за такъв тип лица. Даже бях убедена, че вече има подобна тема и бях обнадеждена, че ще намеря подходящи за мен неща, но не успях да намеря такава. Затова ако няма, нека всички , които са използвали работещи за тях продукти, да назоват кои са като продукт-марка и цвят/нюанс. Обикновено казват, че за много бели лица са подходящи телесни цветове сенки и розови или прасковени цветове руж, но ме интересуват конкретни неща.

# 1
  • Мнения: 895
След всичко използвано мога да кажа само едно нещо, което със сигурност поработи добре при мен - бронзиращата матираща пудра на Есенс. Не само даде цвят на лицето ми, ами и цветът и е много сполучлив. Говоря за тази за свтли лица разбира се 01.  Laughing
Но само дотук. Все още не намирам фдт, който да е идиален за моят цвят кожа. А за сенки, смятам че тук може да се импровизира независимо от бледата кожа, въпреки че си карам на nude палитри.

Общи условия

Активация на акаунт