Хотел Мурсал,Ягодина

  • 5 379
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 847
Привет, интересува ме спа-то и кухнята в този хотел.
И интересни местенца наоколо също ме вълнуват  Grinning

# 1
  • Мнения: 1 008
"СПА" е силно казано, не сме ползвали, но беше една малка стаичка за масажи мисля. Кухнята не беше лоша, бяхме с включена закуска /по 2 мекици или 2 пърж.филии/ и вечеря. Иначе - невероятна атмосфера и стаи, очарована съм, и ако не беше толкова далече бих повторила много скоро! Надявам се някой ден да се върнем там.....вълшебно място /хотел и околна среда - дървета и природа....../ Hug Hug Hug

# 2
  • Мнения: 275
Мен също ме интересува как стоят нещата там. Лесно достъпен ли е хотела. Закуската ще я преживеем, но все пак се надявам да е топло и да има топла вода  Laughing

# 3
  • Мнения: 3 271
Mного хубав хотел.На разкошно място.любезни домакини и чудесна храна.100-200метра от пътя не е асвалтиран до него но това не е проблем.Спато е малко.Бих се връщала с удоволствие на това място

# 4
  • Мнения: 101
Ние мислим да ходим другата седмица там. Районът ми е познат от към забележителности, но да ми препоръчате проверени заведения, в които можем да хапнем родопска кухня?

# 5
  • Мнения: 1 008
В Ягодина специално няма заведения. Само едно на самия площад, и предлагат кебапчета и салата..

# 6
  • Мнения: 101
А в Тешел, Девин, нещо в района? За Триград се сещам, че имаше едно с голяма камина вътре, но не знам дали работи

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Аркан хан-Триград - дост добра кухня,  хотел Ягодина на центъра на селото, също не беше лошо, механа Юруците в Девин /беше в кошмарите/, но се отбихме в събота и останахме супер доволни /както и всички други в заведението/  Peace

Общи условия

Активация на акаунт