Кралски работи и клюки - 10

  • 125 298
  • 724
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 30 146
....
Браво!Изпълни си мисията Кейт-народи им достатъчно наследници.Кралството ще спи спокойно.Simple Smile
....

Peace Справи се перфектно даже с поредността на децата- момче, момиче, момче.

# 571
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Много са сладки Джордж и Шарлът.
Въобще не го разбирам това изписване веднага след раждането. Още по-малко разбирам това изтипосване на прясна родилка пред хиляда, щракащи с апарати и крещящи истерично, хора. Аз като родих не можех да стоя права повече от няколко секунди, защото ми прилошаваше. Направо си представям как часове след нечовешки болки и кърпежи, идва едно войнство фризьори и гримьори, за да ме привежда във вид за тълпата отпред.

# 572
  • на пистата
  • Мнения: 5 845
Браво на Кейт,и трите родени нормално Simple Smile

# 573
  • Мнения: 47 996
Не й е лесно, вярно е
Но шапка й свалям, перфектна е. Да са живи и здрави. Предполагам ще е щастлива за малко друг да е под светлината на прожекторите, покрай сватбата.

# 574
  • Мнения: 3 632
Много са сладки Джордж и Шарлът.
Въобще не го разбирам това изписване веднага след раждането. Още по-малко разбирам това изтипосване на прясна родилка пред хиляда, щракащи с апарати и крещящи истерично, хора. Аз като родих не можех да стоя права повече от няколко секунди, защото ми прилошаваше. Направо си представям как часове след нечовешки болки и кърпежи, идва едно войнство фризьори и гримьори, за да ме привежда във вид за тълпата отпред.
Права си, но тежка е царската корона!

# 575
  • Бургас
  • Мнения: 1 268
Покрай новото бебе в коментар  приятелка ми каза, че някъде по телевизията чула,че Шарлот била ин витро. Имали съмнения дали ще може да забременее нормално Катрин. Някой чувал ли е това?

# 576
  • Мнения: 1 375
....
Браво!Изпълни си мисията Кейт-народи им достатъчно наследници.Кралството ще спи спокойно.Simple Smile
....

Peace Справи се перфектно даже с поредността на децата- момче, момиче, момче.

Браво и на майстора-няма лабаво....пък и нашарени!:)


Ех,де да беше жива и майка му,да им се радва сега..............

Последна редакция: вт, 24 апр 2018, 13:52 от Zhani

# 577
  • Мнения: X
Кейт е отличничка!

# 578
  • Мнения: 2 812

Бебче 3 прилича повече на сестра си при изписването.
Кейт на първото и на третото раждане е много свежа.Явно Шарлот я е измъчила най-много.


Червения тоалет показва, че това е последното раждане.
Уникално красива е. Постигна всичко и наистина кралицата може да спи спокойно.

# 579
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Червения тоалет показва, че това е последното раждане.
И този извод идва от?

# 580
  • Мнения: 2 812
Червения тоалет показва, че това е последното раждане.
И този извод идва от?
Лично  мнение.

# 581
  • София
  • Мнения: 9 979
Червено белият тоалет, казват, бил в чест на деня на Св. Джордж...това според британските таблоиди.

# 582
  • София
  • Мнения: 30 146
Много са сладки Джордж и Шарлът.
Въобще не го разбирам това изписване веднага след раждането. Още по-малко разбирам това изтипосване на прясна родилка пред хиляда, щракащи с апарати и крещящи истерично, хора. Аз като родих не можех да стоя права повече от няколко секунди, защото ми прилошаваше. Направо си представям как часове след нечовешки болки и кърпежи, идва едно войнство фризьори и гримьори, за да ме привежда във вид за тълпата отпред.

Това е само за няколко минути. Да, едва ли е супер приятно, но след като се прибере, при всички случаи ще има екип, който ще се грижи за нея и бебето т.е. тя ще продължава да се възстановява и да са под наблюдение с бебето.

# 583
  • София
  • Мнения: 877
И на трите снимки е много сладка и свежа. Аз след второто бях с толкова подпухнали крака, тип слонски. Чак се учудвам как може да изглеждаш в деня на раждането си Simple Smile

# 584
  • Мнения: 47 996
Аз второто дете го родих за час и след два часа ходих да видя голямото, че беше дошло на свиждане и ревеше. Но на вид никак не го докарвах Simple Smile Направо бях Баба Яга. Но нея вероятно са я дрогирали подобаващо и са я фризирали цял екип...виж, токовете вече ми се струват изпитание. Но- синя кръв Simple Smile успява жената.
Още по интересно е как децата се държат толкова добре при публични изяви. Красиви фотогенични деца, но и много добре обучени.

Общи условия

Активация на акаунт