Остров Тасос /Тема 9/

  • 116 400
  • 767
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 813
Здравейте!
Отдавна ви следя, тъй като искам тази година да си планирам почивката на о.Тасос. Има една оферта за Хотел Rachoni Bay***. Някой бил ли е там , изглежда ми доста добре на снимките, ол инклузив ,Skala Rachoni,Thassos. Как е района там, виждам, че има пясъчен плаж пред хотела?

# 76
  • Мнения: 15
Здравейте!
Отдавна ви следя, тъй като искам тази година да си планирам почивката на о.Тасос. Има една оферта за Хотел Rachoni Bay***. Някой бил ли е там , изглежда ми доста добре на снимките, ол инклузив ,Skala Rachoni,Thassos. Как е района там, виждам, че има пясъчен плаж пред хотела?
Била съм в хотела, не бих се върнала, даже прекратихме престоя. С две думи: некоректни - резервираш едно,получаваш друго, храната е под всякаква критика, климатика работи само когато си в стаята, но е така разположен, че е невъзможно да го включиш, че ще те отвее,на плажа няма два еднакви шезлонга, все едно са ги събирали от някъде, да не кажа друго,наоколо е пущинак. Не препоръчвам Peace, където и другаде да отидете, ще е по-  добре.

# 77
  • Мнения: 813
Здравейте!
Отдавна ви следя, тъй като искам тази година да си планирам почивката на о.Тасос. Има една оферта за Хотел Rachoni Bay***. Някой бил ли е там , изглежда ми доста добре на снимките, ол инклузив ,Skala Rachoni,Thassos. Как е района там, виждам, че има пясъчен плаж пред хотела?
Била съм в хотела, не бих се върнала, даже прекратихме престоя. С две думи: некоректни - резервираш едно,получаваш друго, храната е под всякаква критика, климатика работи само когато си в стаята, но е така разположен, че е невъзможно да го включиш, че ще те отвее,на плажа няма два еднакви шезлонга, все едно са ги събирали от някъде, да не кажа друго,наоколо е пущинак. Не препоръчвам Peace, където и другаде да отидете, ще е по-  добре.

Благодаря много ! Определено няма да сме там  bouquet

# 78
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Здравейте ,

Тази година сме решили да посетим о. Тасос и се чудим кой хотел да си изберем. Моля ако някой е ходил в  тези хотели да сподели мнението си.

Makryammos Beach

MARANTON BEACH HOTEL 4*

Благодаря.

# 79
  • Варна
  • Мнения: 750
Здравейте ,

Тази година сме решили да посетим о. Тасос и се чудим кой хотел да си изберем. Моля ако някой е ходил в  тези хотели да сподели мнението си.

Makryammos Beach

MARANTON BEACH HOTEL 4*

Благодаря.
Докато някой отговори с пресни впечатления, можеш да разгледаш старите теми или да потърсиш с търсачката, срещала съм тези хотели, според мен са коментирани  Simple Smile

# 80
  • на земята
  • Мнения: 4 097
Здравейте ,

Тази година сме решили да посетим о. Тасос и се чудим кой хотел да си изберем. Моля ако някой е ходил в  тези хотели да сподели мнението си.

Makryammos Beach

MARANTON BEACH HOTEL 4*

Благодаря.
Да и за двата хотела има в предишната тема  Peace

# 81
  • Мнения: 99
Само на мен ли  ми изглеждат завишени цените спрямо предните години? Преди две години бяхме в едни  хубави студия с басейн към тях за 600 лв  за 4 нощувки. Пак за толкова на същото място ни излиза близо 800 тази година (и даже няма свободни стай за началото на август) А за другите места да не говорим....
Ако някой знае приятно местенце  за 6 възрастни и 6 деца на разумни цени ( под 1000 лв за семейство за 4 нощувки) Моля да пише.

# 82
  • Бургас
  • Мнения: 145
И ние ще ходим до Тасос през май, затова и аз събирам инфо. Можете ли да ми препоръчате къде можем да хапнем, като ще сме в Тасос Гранд резорт. Благодаря Разбрах че хотел е далече от населени места.

Последна редакция: чт, 20 апр 2017, 14:19 от lexy

# 83
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Лоша новина за феновете на таверна Елена, в Панагия. За  съжаление, таверната може да е затворена това лято, заради претенции на съседната таверна Платанос. Не работи от Нова година и искрено се надявам да преодолеят спора си с конкурентите.  Sad

# 84
  • на земята
  • Мнения: 4 097
Дано се разберат ,хубаво местенце си е  Peace

Последна редакция: чт, 20 апр 2017, 21:59 от *лаленце*

# 85
  • Мнения: 1
И ние ще ходим до Тасос през май, затова и аз събирам инфо. Можете ли да ми препоръчате къде можем да хапнем, като ще сме в Тасос Гранд резорт. Благодаря Разбрах че хотел е далече от населени места.

Здравейте,

Горещо препоръчвам този ресторант :
http://www.archodissa.gr/en/
На Алики е ..трябва да е съвсем до хотела ви Simple Smile.
Готвят уникално , гледката е божествена, а собствениците са много мили и любезни Simple Smile

# 86
  • София
  • Мнения: 136
Здравейте!
Тази година за първи път ще ходим на почивка на остров Тасос, в Лименария, Grand Beach ApartHotel от 20 август. Ще съм благодарна, ако някой има впечатления, да ги сподели. Как е плажа около хотела, далече ли е от населеното място? Има ли наблизо места за хапване? Надявам се избора ни да е успешен, но ще се радвам да чуя и отзиви!

# 87
  • на земята
  • Мнения: 4 097
И ние ще ходим до Тасос през май, затова и аз събирам инфо. Можете ли да ми препоръчате къде можем да хапнем, като ще сме в Тасос Гранд резорт. Благодаря Разбрах че хотел е далече от населени места.
Ние сме там през май,имаме закуска и вечеря,края на май Peace
Иначе хотела е малко отдалечен,но храна има навсякъде и вкусна при това,ма месец се надявам да си работи всичко вече Peace

# 88
  • Бургас
  • Мнения: 145
Благодаря katqrd

# 89
  • Мнения: 615
Здравейте,
Решихме Септември да почиваме на о. Тасос и се спряхме на Villa Teresa.
Дали някой има мнения за хотела? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт