Носите ли вкъщи сутиен?

  • 6 165
  • 172
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 153
В повечето случаи да

# 121
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Нося, защото иначе много ми тежат Blush.
лелеле ,де аз да имах този проблем , при мен носенето на сутен е по-скоро заблуда на противника.... последната ми надежда е като забременея да поувелича размера ,хахахаха  Praynig :newsm17:
Не, че и навън понякога съм без. Стяга, пречи, банели изскачат...но мога да си го позволя, защото не съм с големи гърди Wink
Peace

# 122
  • Мнения: 648
Мне Naughty, изтърпях с такъв у дома в началните месеци, когато родих и гърдите ми се наливаха с кърма Grinning Сега, когато са отрегулирани млекопроцесите съм си както преди- у дома без, стискаме, не ми е удобно Peace

# 123
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Нося я! Иначе се препвам и падам или защипвам с тоалетната чиния Tired
   Е ,тетова е  размер за шанпиони.....  bouquet

# 124
  • София
  • Мнения: 1 352
Сутиена го свалям вечер преди лягане и го слагам сутрин със ставането. С голям бюст съм, доста поомекнал след 2-рото раждане и се чуствам ужасно некомфортно без него.

# 125
  • Мнения: 137
Аз гласувах с ДА ,защото винаги нося сутиен дори и когато спя Embarassed

# 126
  • Мнения: 6 390
да, нося  Wink
вечер го свалям, сутрин го слагам  Crazy

# 127
  • Мнения: 2 825
И аз нося понякога, зависи с какво съм облечена, но като че ли по често го махам като се прибера

# 128
  • София
  • Мнения: 587
Гласувах с понякога,зависи от сутиена.Имам такива,които ги махам с влизането в къщи,защото са ми страшно неудобни,но имам и такива който не ги усещам.......

# 129
  • Мнения: 6 472
Нося я! Иначе се препвам и падам или защипвам с тоалетната чиния Tired
   Е ,тетова е  размер за шанпиони.....  bouquet
Какъв размер, бе душко, те са увиснали като ушина кокершпаниол Sad

# 130
  • София
  • Мнения: 1 352
Какъв размер, бе душко, те са увиснали като уши на кокершпаниол Sad

 Joy Аз се чудех на какво приличат мойте  hahaha Точно на това  Joy
 

# 131
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Гласувах с понякога, зависи дали ще излизам по-късно, но ако не - го свалям след като се прибера. Ако имам възможност ще си ходя без него, но не става с този голям бюст.

# 132
  • София
  • Мнения: 4 272
Да, задължително! Иначе имам чувството, че ми се тресат гърдите.

# 133
  • Мнения: 3 211
Понеже навън задължително съм със, гледам поне вкъщи да не нося, но ако имаме гости, няма как, така че понякога.

# 134
  • Мнения: 4 546
не. е ако имаме гости нося. а за висенето - ми то няма какво да висне  Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт