Носите ли вкъщи сутиен?

  • 6 171
  • 172
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 623
Понякога  Close
Преди почти никога, но жертвата си заслужава

# 76
  • Мнения: 2 220
Нося. Кофти ми е без сутиен. Гърдите ми са сравнително големи и ми е некомфортно да се люлеят свободно. А 6 месеца след като родих носех денонощно, защото кърмех и трябваше да съм с подплънки.

# 77
  • Мнения: 10 758
Без сутиен съм само като влизам в банята.Иначе навсякъде е с мен, че ако го няма гледката е потресающа Mr. Green

# 78
  • Мнения: 5 254
Да  Peace
В нас си слагам памучен сутиен. Дори бих казала, че ако съм без ми е по неудобно. И това е откакто забременях, преди това си ходех без сутиен  Rolling Eyes

# 79
Едва дочаквам да се прибера, за да се освободя от сутиена, всичките са ми уж удобни като ги купувам, но навън като се движа ме задушават и стягат.  Tired
Явно нищо не разбирам от сутиени, имам малък бюст и широк гръден кош, нося 85 Б, но не ми е удобно. Ако може някой да ми препоръча марка, която не е много скъпа и стои по-комфортно на фигура като моята много ще съм благодарна. Бюстиета, меки чашки и т.н. не ми вършат работа, защото единствената полза, която имам от сутиена и без това е да ми скрива щръкналите зърна  Rolling Eyes

# 80
  • Мнения: 11 555
Не само,че нося в къщи,но и спя със сутиен,тъй като все още кърмя. Laughing

# 81
  • Мнения: 36 034
понякога, но рядко

# 82
# 83
  • Мнения: 146
Да, А докато курмех спях и с него. Отначало ми беше не много удобно, но после свикнах..
Затова си вземам сутиени които да са ми удобни и да не чувствам допира си с него.

# 84
  • Мнения: 4 358
Не.
Слагам, ако ще ни идват гости.

# 85
  • Мнения: 1 666
Не нося само като спя.
Не че имам какво толкова да сложа в него, а по скоро обратното -  hahahaзащото нямам Joy И точно затова не ми и пречи - няма какво толкова да се стяга и на какво толкова да ми убива Joy

# 86
  • София
  • Мнения: 291
 newsm25   Подкрепям казаното от Киса

Аз - не  Crossing Arms Вечно ми стяга, пречи ми, без него ми е по-свободно.
Как някои и спят със сутиен?  newsm78

# 87
# 88
  • Варна
  • Мнения: 10 799

Слагам, ако ще ни идват гости.

 hahaha

# 89
  • Варна
  • Мнения: 11 340
ами аз нося  Simple Smile нямам големи гърди и точно поради тази причина-защото се дразня   Crazy създавам си някаква илюзия че има нещо в него Joy Joy Joy

И аз така.

Общи условия

Активация на акаунт