Против акне/пъпки по лицето 6

  • 99 565
  • 779
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 6 582
Всички продукти за лице си ги държа в шкафче в банята - на сухо, тъмно и хладно.
Мисля, че няма изискване да е в хладилник.

# 601
  • Мнения: 3
Здравейте! Никога досега не съм имала акне, кожата ми винаги е била много гладка, като изключим тук-таме черни точки. Не бях ходила на козметик от много време и реших да го направя, за да почисти лицето ми, за което сега безкрайно съжалявам. Първо, че ме настиска цялата според мен без необходимост (само тя си виждаше "пъпките", дето стиска) и 2-ро, че излязох от салона като обезобразена. След 2-3 дни лицето ми мина и се върна към стария си вид, но след още 1-2 седмици започнаха да ми излизат някакви пъпки, които са доста едри и много трудно минават. На едната буза  са над 10, а на другата 2-3. Отвратителни са и ме депресират, едвам ги прикривам с фдт, а знам, че е изключително вредно да се слага фдт върху акне. Sad Купих си акне аут и се мажа, но за съжаление много, много бавно завяхват и дори не мога да преценя дали има подобрение. Вече 3-4 дни се мажа с него... Можете ли да ми дадете някакви съвети, защото не ми се ходи на дерматолог, само като се сетя, че ще ми изпише медицинска козметика за минимум 100 лв. и се изприщвам. Говорих с приятелка, която е козметик, тя каза, че явно с йонофорезата онази ми е издръпала всичко, което е било под дермата, на повърхността на кожата. От този акне аут пък започнах да се беля и вече не знам....... Помагайте, моля Ви!

# 602
  • Мнения: 720
radinka1, ходила ли си преди при нея? Според мен проблемът ти е от нейното почистване. Аз също съм доволна от акне аут, но твоят проблем не е акне. Трябва ти нещо , което да успокои кожата.

# 603
  • Мнения: 166
Здравейте! Никога досега не съм имала акне, кожата ми винаги е била много гладка, като изключим тук-таме черни точки. Не бях ходила на козметик от много време и реших да го направя, за да почисти лицето ми, за което сега безкрайно съжалявам.. Помагайте, моля Ви!

Точно поради тази причина спрях да ходя на козметик - като не се дезинфекцира добре или когато са изтисквани пъпки или като дадена черна точка не излезе успешно, а само се нарани кожата около нея, става страшно - големи подкожни пъпки, забират и с месеци не се оправят.

Купи си крема от ерудита с БП, за който се говори нон стоп в темата и никакви проблеми няма да имаш. Друго което е чаеното дърво - когато си махам някоя черна точка или пъпка веднага след това с чаено дърво мажа само мястото - но да се внимава лекичко с памуче за секунда се намазва, само локално.

# 604
  • Мнения: 720
Аз ползвам от 2 дни гелчето с БП от Ерудита и за моя радост не ми дразни кожата. Надявам се да има ефект след време.

# 605
  • Мнения: 3
Не бях ходила преди при тази козметичка, но съм ходила и при друга, резултатът беше същият и при нея. Явно ми е противопоказно да си чистя лицето при козметик и повече няма да си го причинявам. Ще се радвам, ако ме светнете за някакви по-щадящи процедури за почистване на черните точки и замърсяванията, все пак сме 21-ви век и като се замисля, не е най-нормалното нещо да ти стискат кожата с НОКТИ. Готова съм дори да отделя малко по-голяма сума, но да знам, че черните ми точки ще бъдат премахнати, без да стана пъпчива като в тежък стадий акне. Открих вкъщи един  тестер на Bioderma - sebium global. То е в малка тубичка, вече се мажа 3 дни и резултатите са поразителни, пъпките завяхнаха и почти се махнаха, остава само да се обелят и да се махнат петната от тях. Надявам се повече да не ми се налага да се боря с подобен проблем, но ако недай си Боже се наложи, ще потърся този прословут гел на Ерудита, за който говорите.
Знам, че тук не е най-подходящото място, но наистина ще помоля да ми дадете съвети как да се отърва от черните точки - може да препоръчате процедура и специалист за гр. София. По нослето са ми мноооого упорити и надълбоко, затова слагам фдт, иначе останалата ми кожа си е добре.

# 606
  • Мнения: 18 542
Черните точки са резултат от окисление на себума отделящ се от порите.  При мен положителен ефект в редузирането им имаше масленото измиване.

# 607
  • Мнения: 6 582
Аз да се похваля, че най-накрая ми дойде един мизонски крем с охльови (кафевия) и започнах да го ползвам.
Надявам се да ми се отрази добре. Blush

# 608
  • Бургас
  • Мнения: 6 976
При мен най-ефективен при борбата с черни точки се оказа крема с БП. Просто не ми се появяват като се мажа, защото подтиска производтството на себум. Но аз ползвам 10% Benzaknen. При ниските проценти не знам как е.

# 609
  • Мнения: 720
Ползвам гела на Ерудита с БП само от 7 дни и ефектът е поразителен. Много ви благодаря, че ме светнахте за него и че се навих да го поръчам! Не ми изсушава кожата, а пъпките се скриха и кожата светна!
Голямо благодаря!!!

# 610
  • Мнения: 725
Ползвам гела на Ерудита с БП само от 7 дни и ефектът е поразителен. Много ви благодаря, че ме светнахте за него и че се навих да го поръчам! Не ми изсушава кожата, а пъпките се скриха и кожата светна!
Голямо благодаря!!!
Може ли линк?

# 611
  • Мнения: 1 873
А дали БП влияе на подкожни пъпки и в последствие зачервяване на кожата? Някой с опит да сподели?

# 612
  • Мнения: 720
Напишете в гугъл Ерудита гел БП и ще ви излезе.
При мен махна болезнените подкожни пъпки за 2-3 дни. Онзи ден беше тръгнала да излиза нова, намазах я и се скри.
На моята кожа влияе много добре.

# 613
  • Мнения: 21 288
А за подкожни пъпки в зоната на вътрешната част на бедрата да препоръчате нещо ?

# 614
  • Мнения: 13 603
Ползвам гела на Ерудита с БП само от 7 дни и ефектът е поразителен. Много ви благодаря, че ме светнахте за него и че се навих да го поръчам! Не ми изсушава кожата, а пъпките се скриха и кожата светна!
Голямо благодаря!!!
Може ли линк?
http://eruditabg.com/?pid=8

Общи условия

Активация на акаунт