Против акне/пъпки по лицето 6

  • 99 500
  • 779
  •   1
Отговори
# 615
  • Бургас
  • Мнения: 6 936
Да, помага при подкожни пъпки, но изисква повече време.

# 616
  • Мнения: 711
А за подкожни пъпки в зоната на вътрешната част на бедрата да препоръчате нещо ?

Може да пробваш с душ-гел с глюколова или салицилова киселина също Simple Smile

# 617
  • 1st floor
  • Мнения: 9 123
Каква е цената на този гел? И на момента ли се поръчва и приготвя или е в готов вид?

# 618
  • София
  • Мнения: 3 757
Аз да се похваля, че най-накрая ми дойде един мизонски крем с охльови (кафевия) и започнах да го ползвам.
Надявам се да ми се отрази добре. Blush
При мен не даде никакъв резултат...

# 619
  • Мнения: 6 572
Магика, съжалявам.
Аз го вземам по-скоро с цел да поизсветли петна, малки белези и тн. Срещу самите пъпки не знам дали ще помогне. Уж го дават за регенерация и хидратация, но да видим.

# 620
  • Мнения: 711
Каква е цената на този гел? И на момента ли се порръчва и приготвя или е в готов вид?
С доставката беше около 35лв. Гелчето е в бяла тубичка, на която има залепен етикет със срок на годност. Там го приготвят. Аз звъннах по телефона и много бързо ми го доставиха.
Единствено този гел ми помогн за пъпките по бузите, нищо друго не е имало такъв добър ефект. А не ми изсушава кожата изобщо.

# 621
  • Мнения: 711
Каква е цената на този гел? И на момента ли се поръчва и приготвя или е в готов вид?

Тъй като не знам дали този въпрос не беше отправен към мен, ще отговоря  Mr. Green  Аз на този съм хвърлила око иначе онлайн има много  Peace

# 622
  • Мнения: 1 872
Започнах лечение на зачервена кожа със Bioderma Sensibio AR и мицеларна вода пак на Bioderma H2O, дано има ефект!  Peace Peace Ще споделям мнения

# 623
  • 1st floor
  • Мнения: 9 123
Благодаря и на двете за отговорите. bouquet

# 624
  • Бургас
  • Мнения: 6 936
Знам, че не е тук мястото. Ако админ реши да ми изтрие поста.
Скрит текст:
В темата доста често сме обсъждали този гел от алое вера
https://www.iherb.com/pr/Lily-of-the-Desert-99-Aloe-Vera-Gelly-4-oz-114-g/55961
По стечение на обстоятелствата се оказах с два броя от този гел. Поръчах за една позната заедно с моята поръчка и тя после се отказа Rage. Та ако някой се интересува, мога да му ги дам за 5лв/броя.

# 625
  • Мнения: 6 572
Не ли си доволна? Тъкмо правих поръчка от айхърб и се чудех дали да вземам.

# 626
  • Бургас
  • Мнения: 6 936
Доволна съм. Но аз си взех и за мен 2 и още два ми идват множко. Аз доста бавно го изразходвам.

# 627
  • София, България
  • Мнения: 632
Знам, че не е тук мястото. Ако админ реши да ми изтрие поста.
Скрит текст:
В темата доста често сме обсъждали този гел от алое вера
https://www.iherb.com/pr/Lily-of-the-Desert-99-Aloe-Vera-Gelly-4-oz-114-g/55961
По стечение на обстоятелствата се оказах с два броя от този гел. Поръчах за една позната заедно с моята поръчка и тя после се отказа Rage. Та ако някой се интересува, мога да му ги дам за 5лв/броя.

Извинявам се за може би тъпия въпрос, но какво прави този гел? Каква му е целта?

# 628
  • Бургас
  • Мнения: 6 936
Аз лично го ползвам за успокояване на изтерзаната ми кожата. Не си слагам всеки ден, а през два три дни както дойде.
Иначе става и за тяло. Лятото бях поизгоряла след плажа и се мажех с него.

# 629
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
А дали може да се маже на чувствителен скалп, за да успокои сърбежа и сухотата?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт