Това какво може да означава?

  • 2 444
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
Дион,миличка,нали те посъветвах да не бързаш със прегледите!Само излишно се стресираш!Ах тези вагинални ехографи и ранни прегледи!Искаше ми се пак да ти пиша и да те спирам,но се въздържах,да не ме нахокат по-старите във форума и особенно от проблемното.Сега да ти кажа как ме посъветва акушерка от спешното във Бургас.При закъснение и някакво съмнение за бременност и заплашващ аборт-право в спешното,никакво бъркане повече,лежане и инжекции с ЧХГ.Ако не си бременна,ще се види скоро.А и на мене не го видяха на 10 ден ,казаха ми,че може да е извънматочна,но не беше.Защо не направиш кръвен тест?И защо си на работа,а не лежиш?

# 31
  • Мнения: 832
Току-що бях на лекар-при друг лекар.Обадих му се в 7 часа и в 8ч. ме прие.Гледа ме доста по-обстойно.Каза че не се вижда нищо извън матката.Показа ни едно малко нещо,като мехурче,което беше в матката.Лигавицата й била много добре.Каза че има вероятност всичко да е наред,просто трябва да изчакаме още два дни.Може овулацията ми да е била малко по-късно и още да е малко рано да се види добре.Хубаво било да си направя и кръвен тест,но първо пак ще отида на преглед в понеделник сутринта и тогава ще разберем повече.Дотогава ще чакаме и надяваме.Пак ще ви пиша.И,cherri_t,дано да се окажеш права.Но след две години просто нямахме търпение.Доскоро

# 32
  • Мнения: 26
Ей, миличка  Hug Hug Hug
Страшно се радвам

# 33
  • Мнения: 695
честно казано бледа или не втората чертичка означава положителен тест Peace

# 34
  • Мнения: 1 756
Здравейте!Имам следния въпрос: трябваше да ми дойде на 25.04.-вторник.Вече четвърти ден ми закъснява и днес сутринта си направих тест (Sure check). След 5мин. се показа доста блеееда чертичка.Но все пак се вижда.Незнам може ли да се вярва на такъв резултат.Обадих се на лекаря си и той каза във вторник да отида на преглед и че това може да се дължи на малко по-късно зачеване.Никога досега не ми е закъснявало.А и гърдите ги чувствам по-напрегнати.След два дни ще си направя нов тест и след това ще отида и при лекаря.А на какво може да се дължи ако няма бременност,но няма и цикъл?На промяна в хормоните ли?Просто незнам какво да мисля...А дали ако ме видят на видеозон ще се разбере дали съм бременна или още е рано?
СИНЪТ МИ ТАКА СЕ ПОЯВИ ,ТРОЕСТ БЛЕДА 4ерти4ка Hug

# 35
  • София
  • Мнения: 35 961
А защо не направиш кръвен тест или прогестерон?
 Praynig дано да е станало чудото.
Наистина може овулацията да е била по-късно и затова да не се вижда още на УЗ.
 

# 36
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Миличка,стискам палци всичко да е наред и скоро лекарите да потвърдят новината за бебчето! Hug
И аз съм с бледа чертичка,но още никъде няма да ходя,за да не се разочаровам.Ако е станало,станало е,по-добре да ида по-късно за да се види добре.Ако ли не-другия месец!

# 37
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Дион,миличка,нали те посъветвах да не бързаш със прегледите!Само излишно се стресираш!Ах тези вагинални ехографи и ранни прегледи!Искаше ми се пак да ти пиша и да те спирам,но се въздържах,да не ме нахокат по-старите във форума и особенно от проблемното.
Ми то си е за хокане...

# 38
  • Мнения: 2 479
Току-що бях на лекар-при друг лекар.Обадих му се в 7 часа и в 8ч. ме прие.Гледа ме доста по-обстойно.Каза че не се вижда нищо извън матката.Показа ни едно малко нещо,като мехурче,което беше в матката.
Ами спокойствие му е майката сега...Представям си колко много се вълнуваш,но изчакай още малко и...според мен ще можеш да се похвалиш със сигурност тия дни newsm10

Общи условия

Активация на акаунт