За вкуса на миналото

  • 178 418
  • 2 221
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 477
Магдена,мъжът ти да не е от Разград?
Да, жк "Орел".  Laughing

Старият супер бил някъде в центъра на Орел според него. Новият е бил зад мястото, където е сега Т-маркет.
Леле, колко малък е света ... Майка ми живее в Орел, близо до Т-Маркет  bowuu

# 436
  • Варна
  • Мнения: 10 553
Магдена,мъжът ти да не е от Разград?
Да, жк "Орел".  Laughing

Старият супер бил някъде в центъра на Орел според него. Новият е бил зад мястото, където е сега Т-маркет.
Значи сме от един квартал  Simple Smile
Магнум, Polly, събирахме се  Simple Smile

# 437
  • Варна
  • Мнения: 735
Трещи само Виетнамското чудо ме спасяваше от главоболието. От дете съм с мигрена и само леко се намазвах по слепоочията.
Във Варна до Градска болница все още има барака за наливни сокчета. Като бях бременна що мента изпих там.

# 438
  • Мнения: 477
Трещи само Виетнамското чудо ме спасяваше от главоболието. От дете съм с мигрена и само леко се намазвах по слепоочията.
Във Варна до Градска болница все още има барака за наливни сокчета. Като бях бременна що мента изпих там.
То май това е единственото място в целия град...

# 439
  • София
  • Мнения: 62 595
то май не беше виетнамско, а китайско.

# 440
  • Мнения: 15 960
Не, виетнамско е.

# 441
# 442
  • Мнения: 17 987
Магдена,мъжът ти да не е от Разград?
Да, жк "Орел".  Laughing

Старият супер бил някъде в центъра на Орел според него. Новият е бил зад мястото, където е сега Т-маркет.
Значи сме от един квартал  Simple Smile
Магнум, Polly, събирахме се  Simple Smile
А мен, защо не ме викате  Wink Аз не съм от Орел де, по- към центъра Wink

# 443
  • Мнения: 11 547
Магдена,мъжът ти да не е от Разград?
Да, жк "Орел".  Laughing

Старият супер бил някъде в центъра на Орел според него. Новият е бил зад мястото, където е сега Т-маркет.
Значи сме от един квартал  Simple Smile
Магнум, Polly, събирахме се  Simple Smile
И аз при вас.  Hug "Новият супер" сега не е ли печатница?
 

# 444
  • Пловдив
  • Мнения: 14 411
Да, или поне такъв надпис има на една от сградите там.

# 445
  • Варна
  • Мнения: 10 553
Рая, Амандаbouquet

# 446
  • Мнения: 345
Аз на стари години открих, че и краставицата може да има вкус - от село набрана от градината.

И аз си го спомних, след като сама си насадих домати, краставици, чушки и тиквички. Няма такъв вкус в магазина, дори да са най - скъпите  Grinning
Кума лиса, Бояна, Фин млечен, Фин млечен с фастъци и пр. - всичко се ядеше в промишлени количества. Шоколадовите дражета и бонбони Росица се ядоха с шепи, а хляба никога не стигаше цял до вкъщи, напазаруван и прилежно сложен в розовата мрежичка, която толкова се разтягаше, че вътре можеше и слон да побереш.  Mr. Green
Този десерт си го разтопявахме на слънце и след това си го хапвахме  Joy
http://blog.presentandcorrect.com/wp-content/uploads/2015/09/121 … 14290_pinokio.jpg

# 447
  • Мнения: X
А, сега се сетих кои са тези Росица. Но те се появиха по-късно като че ли? Имало ли ги е през 70-те?

# 448
  • София
  • Мнения: 170
През 80-те ги имаше, струваха 21 ст. Обожавах ги.

# 449
  • Мнения: X
Затова сигурно не съм ги яла много-много, през 80-те вече не съм била малко дете, за да обичам дражета.

Последна редакция: ср, 22 фев 2017, 16:37 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт