За вкуса на миналото

  • 178 391
  • 2 221
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 5 462
А някой помни ли млините в закусвалнята на централен подлез?
Дааа и до ДНФ то също ги продаха /преди подлеза/. Peace

# 751
  • Мнения: 5 462
Една малка сладкарница имаше там, даже май още съществува. Закусвалня не мисля да е имало. Млините ги помня, но не помня да съм ги яла.
Бчха многоого вкусни. Heart Eyes
А разкошните сандвичи в Шнека , цитронадата , рогчетата с шоколад .. ъммммм. Heart Eyes

# 752
  • Мнения: 4 188
Аз помня пастите Витошки, с маслен крем, не като сегашните, с неидентифициран пълнеж  

# 753
  • Мнения: X
Нещо от бутер тесто беше, нали?
А баниците София и Детелина?

Темата стана кулинарно-варненска.   Mr. Green А Гданск, Плиска, Шипка и Астория помните ли ги?  Joy

# 754
  • Мнения: 5 462
Нещо от бутер тесто беше, нали?
А баниците София и Детелина?

Темата стана кулинарно-варненска.   Mr. Green А Гданск, Плиска, Шипка и Астория помните ли ги?  Joy
Много ясно. Mr. Green Laughing

# 755
  • Мнения: 5 903
Нещо от бутер тесто беше, нали?
А баниците София и Детелина?

Темата стана кулинарно-варненска.   Mr. Green А Гданск, Плиска, Шипка и Астория помните ли ги?  Joy
Много ясно. Mr. Green Laughing
И Хавана.

# 756
  • Мнения: 5 903
А крема Милена помните ли😉

# 757
  • Мнения: 5 462
А крема Милена помните ли😉
От сладкарница "Операта" Peace

# 758
  • Мнения: 5 903
А крема Милена помните ли😉
От сладкарница "Операта" Peace
Къде беше това, не си спомням. Знам го, просто не мога да си го спомня😳 Аз помня едно заведение срещу входа на Корекома на хотел Черно море.

# 759
  • Мнения: 5 462
А крема Милена помните ли😉
От сладкарница "Операта" Peace
Къде беше това, не си спомням. Знам го, просто не мога да си го спомня😳 Аз помня едно заведение срещу входа на Корекома на хотел Черно море.
Точно до операта

# 760
  • Мнения: 5 903
То къде ли пък другаде може да бъде.

# 761
  • SF
  • Мнения: 21 167
И като цяло харесват ли ви вкусовете от миналото?
На мен не. Много съм си превъзпитала вкуса. Не изпитвам никаква носталгия по миналото - нито опаковки, нито вкус ми харесваше. Чакахме да разопаковаме нещо сладко, а вътре се оказваше велика неовкусена глупост.
Сега не мога по никакъв начин да си представя как съм яла един чипс, целия в олио в прозрачни пликчета, запечатан с телбод и вътре имаше мазна бележка с описание на съдържанието. Тези бележки едни съученици си ги лепяха върху езиците и се плезеха с тях. Сега такива картофки не искам и да ги погледна даже.

# 762
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
...
Сега не мога по никакъв начин да си представя как съм яла един чипс, целия в олио в прозрачни пликчета, запечатан с телбод и вътре имаше мазна бележка с описание на съдържанието. Тези бележки едни съученици си ги лепяха върху езиците и се плезеха с тях. Сега такива картофки не искам и да ги погледна даже.

Дааааа, колко такъв чипс съм изяла, супер мазен беше. Сега сигурно ще ми стане лошо.

# 763
  • Мнения: 15 960
То затова беше по една шепа. Mr. Green

# 764
  • Мнения: 22 036
Много го обичах Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт