За вкуса на миналото

  • 178 400
  • 2 221
  •   1
Отговори
# 1 260
  • Мнения: 4 188
Пред блока ни стои една такава Лада,дори е в движение,бяла и лустросана
Колко струва, да я купя, да я запазя за поколенията, поне, ако се продава newsm78

# 1 261
  • Sofia
  • Мнения: 26 378
Не мисля,че я продават,карат си я и и се кефят явно,млади хора са...

# 1 262
  • Мнения: 4 188
Не мисля,че я продават,карат си я и и се кефят явно,млади хора са...
Тва е добре bouquet

# 1 263
  • Мнения: 54 417
Някой спомня ли си за онази образователна игра, с лампички, ако отговориш правилно, лампичката светва? Thinking
Отляво бяха въпросите, отдясно отговорите.

# 1 264
  • Sofia
  • Мнения: 26 378
Не,нямала съм такава,нито сестра ми,която е родена в 80-те...

# 1 265
# 1 266
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Наскоро бях в безмитния магазин на границата м/у Турция и България и се почувствах като в Кореком едно време. Върнах се години назад.  Laughing

# 1 267
  • Sofia
  • Мнения: 26 378
Какво по-различно има от магазините тук?
В безмитния в Гърция нищо по-интересно не видях,някои неща бяха и по-скъпи дори

# 1 268
  • Deutschland
  • Мнения: 5 415
Не съм влизала в безмитен, защото по границите винаги е едно омразно чакане и не съм се сещала за покупки. Кажете какво интересно има, моля

# 1 269
  • Sofia
  • Мнения: 26 378
Продават се цигари,алкохол,ядки,сладки неща,дрехи,парфюми. Само при цигарите и алкохола има някаква сметка...някои ни излезнаха по-скъпи от тук

# 1 270
  • Мнения: 22 036
Не съм влизала в безмитен, защото по границите винаги е едно омразно чакане и не съм се сещала за покупки. Кажете какво интересно има, моля
Shocked
Има всичко и на ок цени, зависи и от летището де.

# 1 271
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Ние се прибирахме доста късно, нямаше никакви хора, та затова се спряхме (+ Веце, разбира се). 

Скрит текст:
Така е за Гърция, но това дори не знам дали е бизмитен вече, цените са си като в родните магазини. Да уточня, че магазинът е от турска страна и ти закачват фактурата на пликчето, която да покажеш на последната турска проверка. newsm78

Всички шоколади на Милка и Нестле бяха швейцарски, непознати видове и опаковки. Съвсем друг вкус от нашите.
http://www.thecocoatrees.com/products/nestle-swiss/nestle-swiss- … -tablet-300g.html

Киндер и Нутела също, цели щандчета с разнообразни опаковки, вкл. доста големи.
https://www.terapeak.com/worth/plush-kinderino-big-eggman-2015-k … ble/262828347256/
https://www.google.bg/search?q=kinder+bueno+big&source=lnms& … rc=GDmbdZKce4FrUM:

Цените на козметиката беше по- ниска, няколко много добри промоции. Комплекти на супер цена, не съм ги виждала у нас, но си ударих спирачка за тях. Купих си парфюм и спирала Диор с 40% намаление, излязоха на цени като в ензо, а са 100% оригинал. Цигари, пурети, тютюн също на по- ниски цени. Едно семейство яко тъпчеше стекове в чантите, защото цигари май не са разрешени. Имаше малцови уиските, които не съм виждала у нас. Иначе цената на алкохола мисля, че е като у нас.

Големи кутии чай по 500 гр., като този:
https://www.bakersandlarners.co.uk/twinings-english-breakfast-lo … 00g-pid16052.html

Относно дрехи /спортни, бански, джапанки и пр./ нямаше нещо особено, цени там не гледах.

# 1 272
  • Мнения: 7 848
Има голяма разлика в качеството. Парфюм един същ  купуван от безмитен, и от магазин за маркови в МОЛа разлика от тук до небето. За шоколадите вече сте писали.
Та в тоя ред на мисли сега всички така жадувани в миналото стоки като са ни достъпни, но са с качество "Произведени за източна Европа" намиращи по всяко време дали сме доволни.

Ползвах  Ариел купуван в Германия и после си викам оставам на Ариел! Купувам от тук и нищо общо с немския. Същото е с козметиката и много други продукти.... Та безмитните сега новите Корекоми.  Grinning

# 1 273
  • Deutschland
  • Мнения: 5 415
Има разлика, да. Тук в Германия пера с Персил - нищо общо с този в Бг. Същото е и с Нивеа и с много други неща.

# 1 274
  • София
  • Мнения: 19 249
Ако си поръчам ат Енцо или Парфимо шампоан Нивеа - дали ще е немски или от тези за Източна Европа?

Общи условия

Активация на акаунт