Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Hatice Şendil&Özcan Deniz~Проекти,тв партньори~166

  • 33 504
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 36 767


Хатидже и Бурак започнали подготовката за стаята на бебето....

# 16
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 841
Здравейте момичета
Имаме си нова къщичка... наистина е оазис на красота и хубави моменти , които преживяваме в нея
Ани Heart Eyes
нещо сладичко от мен...
Скрит текст:
Бризче Heart Eyes страхотно е това, което правиш за нас....гледането на картинки и слушането на хубава песен става още по добро, когато разбереш за какво става дума.... Party
Боби и аз си мечтая за такъв кантар... Whistling Whistling Whistling
Злати,Сиси,Деси,Лу Hug благодаря ви за всичко споделено Laughing
Петъкът няма да ми е удобен ден за гледане....особено като пукне пролет и хукна по село....но каквото ....такова..... Sad

# 17
  • Мнения: 41 784
Привет! Hug Hug Hug

Боби HugАни HugГости Hug,благодаря за закуската,сладичкото bouquet и скритото! Laughing



Еркан поздравява заедно със служители готвача в ресторанта му! Peace
kysyk-https://vk.com/erkanpetekkayafan?z=video-58520450_456239565%2F31 … pl_wall_-58520450
Цитат
Эркан вместе служащими своего ресторана позравляет с Днём Рождения повару 🎂🎁🎉🎊🎉🎊
Kıyas Ustaya mutlu yıllar. @mestetkasapsteak @kysyalvacc

снимките продължават...
setarkasi-https://vk.com/erkanpetekkayafan?z=video-58520450_456239564%2Fb2 … pl_wall_-58520450

# 18
  • Мнения: 36 767
Гости - мммммммммммммм
Скрит текст:
Толкова обичам толумбички, че първото,  което започнах да правя бяха толумбички с така нареченото варено /или както някой го наричат парено/ тесто...След това научих, че има рецепти с извара, вкусвала съм ги, но аз си предпочитам първите....

Да си призная и на мен не ми харесва петъка, защото стар тв много често в петък излъчват реалити шоута и няма епизоди.

Злати мерси за видеата за Еркан и Парченцата....
Какво стана със свинския грип на Еркан - много бързо се излекува....... Thinking



Много ми харесва този момент - когато се разминават и Фарук се обръща.... smile3521



# 19
  • Мнения: 7 044
Здравейте мили мои момичета, особено ми е приятно да бъда при вас.
Ани, благодаря ти за новата ни къщичка.  Все нямам време да те почерпя с  нещо  сладко, но ти ще ми простиш.
До обед не  можах да се включа, защото готвих,  след обед  превеждах.
Сега мога да пиша.
Моля ви, довечера - събота имаме ли  сериал????.... Може ли довечера да пиша  90-ти епизод????
И никой ли не писа финала  в  понеделник - в  други ден ли ще  бъде ???  Майната им.Обичам ви. 
Започвам.

# 20
  • Мнения: 3 485
Най-сърдечен привет в една от най-красивите и положително настроени темички в този форум ! Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Ани нямам думи за красотата която ни поднасяш  Heart Eyes bouquet
Благодарности и на всички момичета които ни поднасяте информация ,снимки ,клипчета ,колажи  bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet
Вече да почва филма с Ози ,че ми се изчака чакалото... Wink Crazy



# 21
  • Мнения: 36 767
Сиси тази вечер няма сериал, за който да пишем в темата, така, че няма проблем да пускаш преводите.

Тио - наистина ни се изчака чакалото за новият сериал на Ози....Направи ми впечатление, че сериала още не е започнал, а в дизито вече са на 13-та страница. Така, че не само ние чакаме...
Колажа е чудесен  Hug

# 22
  • Мнения: 5 109
Добър вечер дами! Надявам се съм добре дошла във вашата къщичка.  Hug Hug Hug bouquet bouquet Попаднах във форума покрай Диспансера Фемир и изкарах няколко години там, завързах чудесни приятелства и натрупах много положителни емоции. За съжаление от миналата година започнах доста натоварена работа + първокласник и зарязах форума поради липса на време. Връщам се заради Парченцата както ги наричате. Загледах го по БТВ, но като знам на какво е способен форума, просто не се сдържах  Mr. Green Изчетох доста от темите назад и се надявам и за напред да сте все така изчерпателни.
Таааа с други думи казано глася се да се нанеса при вас  Laughing Laughing Laughing Laughing

# 23
  • Мнения: 7 044
                   И каква стана сега ???   Написах си голям  пост и  когато го поствах, интернета ми спря.  Да ги  псувам тия от  Нетуоркс  ще се увеличават.
                    Оплаках ви се,  наплаках ви се и  започвам  от  начало.  Сега имам интернет.

                                        
                              Превод на 90-ти  оригинален епизод на  "Разкъсан на  парчета".

                             Джихан отива в  дома на  Дилара и  Харун.
Джихан  -  Аз дойдох за да  взема  Дилара и  Алаз.
Харун  -  И къде ще ги  заведеш ??
Джихан  -  На  безопасно  място.
Харун  -  Джихан, не говори  глупости, ела на себе си.
               Ти никаде няма да ги  заведеш.
Джихан  -  Те тук не са в  безопасност,  харун.
Харуе.н  -  За какво говориш,  Джихан ??
Джихан  -  Нима ти не каза, че си  приключил с Балканската мафия и че си дал  половината от  състоянието си.
Харун  -  Аз  приключих.
Джихан  -  Ти си станал  съдружник с  Дамир  Янков.
                  Ти го докара този  мерзавец  тук у  нас,  Харун.
Харун  -  Защото аз  нямах  друг  изход.  Аз какво трябваше да направя ??
                Моите деца, Алаз,  Дилара тук са в  безопасност.
Дилара - Да, аз си  спомних  за Дамир  Янков - той  дойде тук  при детето.
Харун,  -  Дилара аз  нямах  друг  избор. Направих  това, за да ви  защитя.
                За да защитя семейството си.

                  При тях  влиза полицията.  Казват на  Харун, че трябва да отиде и да даде показания във  връзка с международната търговия.

                  Харун се облече и замина.

Джихан  -  Виждаш ли какво доживяхме ???
                  Сега да го  видим  дали ще  може да се измъкне.
Дилара -  Джихан, аз  разбирам, но сега не мога никъде да отида.  Аз  трябва да остана тук.
                 Болна съм.  Трябва да си  спомня  всичко.
                 Аз  искам да съм  тук  и  тук се  чувствам в  безопасност.
Джихан -  Добре, прави каквото си  искаш.  Аз си  тръгвам.

                  Аз си отивам, а тебе през целия ти  живот ще те измъчва  съвестта ти, че даже и няма да можеш да дишаш.

                    Асу в  хотела. Взема си от пачките с  парите и излиза.
                    На входа я  чакат двамата контрабандисти.  Видяха я, но та им избяга.


                      В кабинета на  Джихан, той и  Илдъръм.
Джихан  -  Илдъръм,  страх ме е за  Дилара.  Нейният  мъж  фабрикува някакви дела с  мафията.
                  Как  Дилара го приема такъв и как го обича ???
                 Илдъръм,  моите деца са в  опасност.
                 Какво да правя?? Харун е  натопил  и   Хазал и  Озан  във  всичките си  мръсотии.
                 Аз в  живота си не съм се занимавал с  незаконна дейност.

Джихан -  НА МЕН   МИ Е БЕЗУМНО  ЖАЛ ЗА  ДИЛАРА. ТЯ СЪЩО Е РАЗБИТА И НЕ  ЗНАЕ  КАКВО  ПРАВИ.

                  Асу отиде  при  Дамир.Той я  скри в  неговата  къща.  Зеаведе я  Азра. Асу се опита да я  командва, но номерът не  мина.


                   Джансу в   къщата си.   Спомня си  писмото на  Дениз.  Налапа се с хапчета, за да се отрови.
  
                                  продължавам  веднага.

# 24
  • Мнения: 7 044
Добър вечер дами! Надявам се съм добре дошла във вашата къщичка.  Hug Hug Hug bouquet bouquet Попаднах във форума покрай Диспансера Фемир и изкарах няколко години там, завързах чудесни приятелства и натрупах много положителни емоции. За съжаление от миналата година започнах доста натоварена работа + първокласник и зарязах форума поради липса на време. Връщам се заради Парченцата както ги наричате. Загледах го по БТВ, но като знам на какво е способен форума, просто не се сдържах  Mr. Green Изчетох доста от темите назад и се надявам и за напред да сте все така изчерпателни.
Таааа с други думи казано глася се да се нанеса при вас  Laughing Laughing Laughing Laughing

СЛЪНЦЕ,
добре дошла.  Тук ти е   мястото.  Настанявай се  както ти е  удобно. Но да ти пиша - ние тук  живеем в  обич, разбирателство,    сговор,   романтика всичко си споделяме и си помагаме.  Така, че ти ще помагаш на  всички  ни и ние  на  теб. Ще разбереш колко харизма и положителни  заряди носим  всички.
Вече си една от  нас.  Ако си Козирог - добре, защото аз съм  козирог, ако си  друга  зодия - пак е  добре.  Всичко е добре. Пиши си на  воля каквото ти  душата сака.

Последна редакция: сб, 11 фев 2017, 22:46 от sisi55

# 25
  • Мнения: 36 767
*ВИП*Фифа Пийнякова добре дошла при нас  Hug
Нашата къщичка е вълшебна и има място за всички желаещи да наминат или да останат. Ще ни бъде много приятно да обсъждаме Парченцата. Има само един проблем, който надявам се да не ти пречи. Тук обсъждаме и други сериали с участието на актьорите от заглавието. Сега ще започне нов сериал с Йозджан Дениз и Аслъ Енвер, който ще гледаме и обсъждаме...Но пък може да ти стане интересен и този сериал.
Чувствай се добре дошла  Hug
Само напиши как да се обръщаме към теб, за да не копираме ника ти - аз съм Ани....

Сиси благодаря за превода. Ще го изчета, по-късно...

# 26
  • Мнения: 5 109
Сиси  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes как ме надуши веднага  Mr. Green Mr. Green Mr. Green На 07.01 съм! Ей рогата нямат скриване  Joy Joy Joy Joy
Иииии май влезнах с вратата и забравих да се представя - официално съм Ина (приятно ми е ) във форума и за група приятели съм Фифи. Останало от ника е с дълга история от Диспансера...

# 27
  • Мнения: 5 109
*ВИП*Фифа Пийнякова добре дошла при нас  Hug
Нашата къщичка е вълшебна и има място за всички желаещи да наминат или да останат. Ще ни бъде много приятно да обсъждаме Парченцата. Има само един проблем, който надявам се да не ти пречи. Тук обсъждаме и други сериали с участието на актьорите от заглавието. Сега ще започне нов сериал с Йозджан Дениз и Аслъ Енвер, който ще гледаме и обсъждаме...Но пък може да ти стане интересен и този сериал.
Чувствай се добре дошла  Hug
Само напиши как да се обръщаме към теб, за да не копираме ника ти - аз съм Ани....

Сиси благодаря за превода. Ще го изчета, по-късно...
Ани  Hug Hug Hug Hug
Проблема всъщност не е проблем. По принцип винаги следя няколко сериала едновременно, но както вече писах, времето ми е ограничено. Йозджан го гледах за сефте в Част от мен и много го харесах. Надявам се и в новия сериал да е така добър. Хатидже я харесвам още от Дила, Еркан дебютира пред мен с Времето лети и още от тогава се възхищавам на таланта му. Айча съм я гледала само в Перла.
Та така... ще влезна в час с ваша помощ bouquet

# 28
  • Мнения: 36 767
Фифи - в темата сме много от рогатите - Сиси, Гости, Боби и аз ставахме за каре карти. Радвам се, че и ти си от рогатите

Не си гледала само Любов назаем - с Еркан и Айча. Но когато са го излъчвали сигурно си била  във вихъра на любовта  Grinning и не ти е било до сериали.

И ние гледахме заедно тук Част от мен - при оригиналното излъчване и след това по БТВ. Някой от нас все още не сме излезли от филма.

# 29
  • Мнения: 5 109
Силно се надявам новият сериал, които чакаме да е малко по-позитивен и с хепи енд. Знаем, че традиционно турските сериали са ред сълзи, ред сополи, но Парченцата са ми в повече. И какво мислех, че не може да се обърка - и него оплескаха. Голяма драма ми е напускането на Дениз - много го харесвам, а и самата им история с Джансу ми хареса и силно се надявах поне тях да не ги закачат, но уви. Впрочем точно за това Част от мен ми е на сърце - лесно смилаем, имаше драма, но в нормални дози и все пак хепи енд.

Общи условия

Активация на акаунт