Парламентарни избори 2017

  • 124 467
  • 2 650
  •   1
Отговори
# 2 595
# 2 596
  • Мнения: 903
Отвратителен изказ на последните страници. Каквато партията, такъв и електората и.

Факт! За да симпатизираш на отявлен простак, чел само Винету през живота си, очевидно електоратът трябва да е с айкю, колкото на опаковка от вафла.

# 2 597
  • Мнения: 958
Един от хората говорили с американския вестник е Росен Плевнелиев.
Е, така кажи де!
Виж ти как се прави журналистически репортаж! Питаш двама-трима идиоти, известни с платената си ненавист към Русия и от думите им скалъпваш една безумна теория! Всъщност като чета н.нар. репортаж и се питам дали "журналистите" от СНН не са се преместили в Джърнъла? Идиотския стил е същия! Но не пречи подбрана група еничари в България да реват на умряло, че Русия е спечелила президентските избори!

Както, между другото, същата група ще реве в понеделник, че Русия е спечелила и парламентарните!  Twisted Evil

А от цялата история не схванах как е проработила тази руска стратегия, като всички "честни" социолози даваха победата на мама Цецка! Както сега дават победата на Тиквоний, между другото!

Руска им работа...

# 2 598
  • Мнения: 96
Отвратителен изказ на последните страници. Каквато партията, такъв и електората и.
Май бая ги жегнах Grinning Мантрата със заемите и тя няма спиране. Реториката на КУРнелчето им е промила и без това гладките мозъци.

# 2 599
  • Мнения: 903

А от цялата история не схванах как е проработила тази руска стратегия, като всички "честни" социолози даваха победата на мама Цецка! Както сега дават победата на Тиквоний, между другото!

Руска им работа...

Ако не беше "руската пропаганда", обезателно щях да гласувам за кандидатката на ДОСТ мама Цецка  Mr. Green

# 2 600
  • Мнения: 2 718
Отвратителен изказ на последните страници. Каквато партията, такъв и електората и.
Май бая ги жегнах Grinning Мантрата със заемите и тя няма спиране. Реториката на КУРнелчето им е промила и без това гладките мозъци.
не се ласкай толкова- никой не дава пет пари за мнението ти. Поне не в тази тема. И не е много умно да обявяваш, че повече от един човек ползва профила-това не се толерира от админите. Макар че дълбоко се съмнявам да "ползваш нечий чужд профил",  те разбирам защо се срамуваш да признаеш интересите и нивото си.


А от цялата история не схванах как е проработила тази руска стратегия, като всички "честни" социолози даваха победата на мама Цецка! Както сега дават победата на Тиквоний, между другото!

Руска им работа...

тъй, тъй- то руска разработка- достатъчно е само да се напише и победата в изборите е гарантирана- няма нужда да се прави нищо в изпълнение на тази програма! Психотронно оръжие! Щом е минало границата и се е зомбирал целият народ.

# 2 601
  • Мнения: 5 741
Отвратителен изказ на последните страници. Каквато партията, такъв и електората и.

Факт! За да симпатизираш на отявлен простак, чел само Винету през живота си, очевидно електоратът трябва да е с айкю, колкото на опаковка от вафла.
Желязна логика, не изпадаш ли в екстаз като видиш някой червен шаман, значи си гербаджия, не използваш ли грозни епитети пак си гербаджия. Това е защото сигурно други партии освен БСП и ГЕРБ в тази държава няма.

# 2 602
  • Мнения: 47 994
Тъжната истина е, че у нас истински партии няма. Има зло и съвсем малко по-малко зло, иначе са си един дол дренки и туй то.

# 2 603
  • Мнения: 96
не се ласкай толкова- никой не дава пет пари за мнението ти.
Виждам, да. За 170 стр. нямаше толкова жлъч, колкото за последните 4-5 след включването ми. Виж, да е безсмислено това, което казвам, се съгласявам. Вече казах, че не очаквах повече от чугунени глави.

И не е много умно да обявяваш, че повече от един човек ползва профила-това не се толерира от админите. Макар че дълбоко се съмнявам да "ползваш нечий чужд профил",  те разбирам защо се срамуваш да признаеш интересите и нивото си.
Не е хакнат този профил, че да има нещо нередно. Чужд е дотолкова, доколкото не е създаден от мен, а приятелка ми е дала да го ползвам. Какво е писала преди това пак казвам не ме интересува, но по принцип знам, че е писала в тези теми и това изобщо не ме притеснява. Нито нейното ниво, нито моето, се принизяват по този начин. За всеки интелигентен човек е ясно чие ниво е ниско. Даже говорейки за разум и бсп, аз дори не мога да говоря за ниво...

# 2 604
  • Мнения: 96
Тъжната истина е, че у нас истински партии няма. Има зло и съвсем малко по-малко зло, иначе са си един дол дренки и туй то.
И така да е, длъжни сме да гласуваме за по-малкото зло. Защото тези, които гласуват за злото, и магаре да им сложиш пак ще гласуват за него. Тук въпроса дори не е да гласуваме за малкото зло, а против БСП и ДПС, това е принципния избор и всеки разумен човек трябва да го направи.

# 2 605
  • Мнения: 958
Е, колко да е разумен един човек, гласуващ за интелекта Борисов?

Риторичен въпрос, но все пак...

# 2 606
  • Мнения: 111
Нищо ново не е научено, нищо старо не е забравено. Похватите и методите едни и същи – преди и сега. Ровите, отделяте време и хабите сили да  откриете  компромат, с който да уязвите инакомислещите. Гледам на някого и Сорбоната не мож’ компенсира липсата на първите седем…… Ще дочакаме отново другарски съд, може и народен, лагерите може да подновите, прасетата да храните с изедниците капиталисти…..  Тази партия винаги е била продажна. Тя искаше да заличи България от картата на света, да станем 16-та република и това продължава и до днес.

# 2 607
  • Мнения: 47 994
И аз изхождам от тезата „ против БСП/ДПС” и дотам...останалите са съвсем малко по-добре. Яд ме е че сме в такова положение. Но това е...ще гласувам, пък да видим.

# 2 608
  • Мнения: 12 302
Виждам, да. За 170 стр. нямаше толкова жлъч, колкото за последните 4-5 след включването ми. Виж, да е безсмислено това, което казвам, се съгласявам. Вече казах, че не очаквах повече от чугунени глави.

Факт е, че сериозно допринасяш за определена тоналност на разговора. Но освен това мисля, че и времето вече притиска да се разменят последни ударни предизборни квалификации - всъщност нали затова се включи?

ПП
Ще дочакаме отново другарски съд, може и народен, лагерите може да подновите, прасетата да храните с изедниците капиталисти…

Гледам, че опорните точки стават все по яростни и откъснати от реалността.

# 2 609
  • Мнения: 1 423
По-чугунени глави от вас няма. Да гласувате за мутри, които ограбват страната, които съсипаха и образованието и здравеопазването и всичко, фдо което са се докоснали, самият ви вожд ви нарича прости-ами по-зле от чугун сте-.
Ти деца имаш ли? Хайде ми каже честно ще рискуваш ли да им сложиш от съмнителнитне ваксини на Менгеле? Искаш ли децата ти да бъдат обучавани по безобразния закон на герберката Дамянова, искаш ли те да плащат заемите, които тиквата изтегли? Сам си отговори, ако въобще можеш да мислиш самостоятелно, а не да питаш врачки кога да кихнеш.
Не понасям тиквата и не го гледам. Ама вярно ли големиат мъж си седял на столче? Пълен простак! А вчера въртаха Нинова на шиш. Нищо де, още една точка в нейна полза!.
Най-голямата опасност за България е герб, каквото и да ви говарят лулувите, алексовците идр. И не само защото ни съсипват икономически и крадат като бесни, а защото като нищо ще ни наводнят с мигранти за кефа на еврогейовете. Тези, които толкова яростно ги защитавт, явно се облажват от властта по някакъв начин. Иначе просто явно не са със всичкия си.
Гласувайте кой както иска,само не за гербаджийската хунта.  Мислете, защото после нещата ще станат непоправими. Ще окрадат еврофондовете и всичко що могат и после който и да дойде няма да може да оправи нещата!

Общи условия

Активация на акаунт