Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - тема 87

  • 77 638
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 194
Amanda, аз съм още на БР 3 и 4, затова може би си перкам с 5 кг. Е да, страничните латерални повдигания са ми много трудни с 5 кг, но се мъча да направя поне едната серия с 5. Спомням си, че миналата година с тройките също ми бяха трудни.

# 46
  • Мнения: 4 406
Тук съм, жива, но голямо нещастие - нямах нет у нас и в работата  ooooh!

Тренирам си. Днес гръб и малко кардио - 5 минути  Embarassed Много бързах, имам страшен куп служебни задачи днес Crossing Arms

# 47
  • Мнения: 1 346
Здравейте, момичета много ви се радвам на тренировките, Би, Джери, Дана, Агентче и всички редовни, които пропускам  Hug  Hug

На бързичко да отчета за днес една много приятна тренировка на Кристин, до сега не я бях виждала, но е супер съчетание на кардио и силови. Модифицирах там където има клекове с тежести, просто работех или само за крака или само за ръце, и наблегнах повечко на упражнения за корем.

Малко изпуснах нещата от контрол тази зима, та търсих точно нещо такова.

Успешен ден на всички! Embarassed

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Здравейте!
Влизам за супер бърз отчет и аз - редувам Пъмп и бърн /30 мин/ от Лес милс пъмп с някакво кардио - по програма се редува с разходки, но те не стигат за ламичка като мен. Пъмп и бърн е супер тренировка силова, за всяка част от тялото, утрепва ме направо, основно с Реп ефекта - многото повторения и редуване на различно темпо. Не знам какво ме чака при следващите тренировки, тъй като почват втория месец 45 и 55 минутови.  #Crazy Що се отнася до тежестите и краката - много съм податлива на мускули , но откакто работя с тежести , краката си ги харесвам повече от преди. Е, на килата, на които съм, когато бях слаба естествено съм им се радвала. Но чак сега ми пролича, че тренирам. Та, Непо, споко, виж като си ядеш контролирано как хубаво си сваляш неусетно.  Hug
Изчезвам, че трябва да излизам.
Весели тренировки на всички.  Hug

# 49
  • Мнения: 1 176
Най-после и аз с отчет. ISO speed Hammer за днес. Не тренирах последните два дена, че трябваше да пътуваме с малката до София. Храната беше предимно джънк  Embarassed, но винаги, когато сме в София се отбивам в ДД.  Heart Eyes Поне времето беше с нас и навъртях км тези дни.
Приятни почивни и надявам се слънчеви дни!   Hug

# 50
  • Мнения: 1 437
Момичета следя ви от известно време и имам въпрос как си броите калориите? Аз съм си изтеглила едно приложение, но все пак незнам до колко е вярно.

# 51
  • Мнения: 18
Момичета следя ви от известно време и имам въпрос как си броите калориите? Аз съм си изтеглила едно приложение, но все пак незнам до колко е вярно.

Опитай с MyFitnessPal. Приложението е много хубаво. Има голям набор от данни за хранителни продукти. Можеш да сканираш баркода на определен продукт и автоматично му смята калориите  Peace

# 52
  • Мнения: 4 750
Aз след много мисЪл  Crazyвзех генерално решение да се откажа от ХИЧ за сега-много ми харесва,но и спининга ме кефи и докато е хладно още се ходя в залата,после ще карам на вън ,на воля  Heart Eyes ......таааа в този смисъл...тъй като и спининга и ХИЧ-а натоварват предимно долната част,засега ще комбинирам със сплитовите тренировки на Емили-тУ,много я обичам и имам програмата и FIT-2 ,топла,топла  Mr. Green така,че ще направя така примерно:

ден 1 : кардио ХИИТ -спининг

ден 2 : Емили горна част +йога  или лежачка на дивана  Twisted Evil

ден 3:Емили-долна част

ден 4:  монотонно баир кардио 40-50мин+корем+йога  или лежачка на дивана  Twisted Evil

ден 5 :  кардио ХИИТ -спининг


В другите дни почивка или разходки или каквото ми е кеффф Crazy


Купих си доста суплименти освен ибичайните илачи-магнезий,цинк,вит.Д,РМ-
л-карнитин,глутамин и BCAA -всяка пролет ме хваща такава умора и депресия ,че се подготвям от рано,като за война хахах hahaha

# 53
  • Мнения: 4 406
Днес рамене, гърди, бицепси и 20 минути вело. Трябваше да е кростренажор, но ми се схвана през нощта мускул на прасеца и още ме боли.

Влязох онзи ден в Лидл и си купих 1020 гр. протеин, за 34 дози. Като цена ми се видя прилично.
Сега ММ пита готово ли е яденето, аз скоро няма да е, но има протеин  на прах Mr. Green

Скрит текст:
Малии, подлудих се до сега. Тренировка, пазаруване, чистене, простиране. Май отдавна не бях живяла с мъж  Mr. Green Тък карал бил нощно време и сега почивал. Че къде таз работа да карам и аз нощно време и да ми прислужват  Mr. Green Но си сипах вино и почвам да готвя Mr. Green

Последна редакция: сб, 25 фев 2017, 13:12 от Jerry F

# 54
  • Мнения: 1 437
Момичета следя ви от известно време и имам въпрос как си броите калориите? Аз съм си изтеглила едно приложение, но все пак незнам до колко е вярно.

Опитай с MyFitnessPal. Приложението е много хубаво. Има голям набор от данни за хранителни продукти. Можеш да сканираш баркода на определен продукт и автоматично му смята калориите  Peace
звучи супер ще го погледна  bouquet

# 55
  • Мнения: 2 461
минавам само да споделя, ако е възможно тази хубава оферта на нашата съфорумка Иги, (ако не се бъркам) - http://tastydiet.bg/product/tasty-diet-diary
Много подходящо за всички нас. Аз имам сума ти тетрадки за записки: една за храненето, една за тренировките, сто за рецепти Simple Smile
В момента ползвам майфитнеспал за броене на калории - мисля, че е най-доброто  Peace

# 56
  • Мнения: 1 143
Здравейте, рядко се включвам с писането, но ви чета редовно  bouquet

No_frame bitch, аз от спининга бях оформила страхотни рамена и ръце. Мен ме натоварва навсякъде, затова толкова го обичам  Heart Eyes След прекъсването лятото, сега все едно съм преродена.

В анкетата гласувах за Джилиан Heart Eyes Тези дни започвам за пореден път БР и видях, че не съм сама.

Хубава вечер.

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
минавам само да споделя, ако е възможно тази хубава оферта на нашата съфорумка Иги, (ако не се бъркам) - http://tastydiet.bg/product/tasty-diet-diary
Много подходящо за всички нас. Аз имам сума ти тетрадки за записки: една за храненето, една за тренировките, сто за рецепти Simple Smile
В момента ползвам майфитнеспал за броене на калории - мисля, че е най-доброто  Peace
Само да кажа, че това не е Иги  Simple Smile
Аз отчитам вчера Т25 алфа кардио плюс корем 20мин. от Лес милс Пъмп, за днес ми е Пъмп и Бърн 30 мин плюс смятам да добавя Флоу /разтягане/ 20 мин. Понеже нещо свикнах да тренирам през деня и не ставам сутрин, не мога добре да си наглася нещата да тренирам всеки ден, понякога нямам време, но все пак се опитвам и засега успявам да правя по 5 тренировки седмично, което ми е добре. Храната не се опитвам много да я оправям, това ,което е идеално за мен, не ме натоварва психически и не го мисля, е броенето на калории, та когато съм на кеф гледам да ги правя около 1200-1300.
За треньор естествено гласувах за Шон и съм супер изненадана, че феновете са му толкова малко. Но ...
Беси, надявам се всичко да е наред при вас.
Непо, другата седмица на Витоша, да не ви продуха вятъра  Hug И честито за резултатите, много ти се кефя.
Изчезвам, че ме чака тренировка. Весел ден на всички!

# 58
  • Мнения: 1 345
Любче, на мен Шон страшно много ми хареса като настроение, което ми носи и като ефект от програмата, но не гласувах за него, защото според мен трябва да си правил повече програми, за да имаш някакво цялостно мнение. Иначе го намирам за много симпатичен, с хубаво, ведро излъчване, а и след тренировките летиш Laughing
Само на Руми от изброените съм правила повече тренировки.
Аз си правих два -три дни някакви свободни програми. Един ден тичах и БР по график след това, на следващия пак тичах навън и кантарът отчете размърдване. Трябва си повече кардио за отслабване....
п.п ММ нещо взе да ми се дразни на всекидневното трениране /била съм обсебена, за Олимпиадата ли се готвя и т.н В дебелите книги пишело, че човек трябва и да почива Grinning/

# 59
  • Мнения: 2 461
Ами коя е тогава, пишеше тук, но как се казваше...?Ако някой знае? Може би Мис_Дрийми  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт