Мъж Козирог - 2

  • 65 887
  • 806
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 603
Като типична Девичка да побутна темата малко. Въпросът ми е следния - какво има предвид мъж Козирог, ако иска трета среща?
Малко инфо за младежа - запознахме се миналата година, но реално късно започнахме да се опознаваме с него, намерихме много общи хобита и черти от характерите си, той ми казва, че не е срещал момиче, което да говори на теми, към които той се интересува. все още си играем на криеница и това леко започна да ме дразни. много е скромен, организиран и много точен човек. особено точността му е уникална. сам идваше при мен да си бъбрим без да съм му се натрапвала. даже гледах да го избягвам отначало.

# 211
  • Мнения: 67
Здравейте отново...да продължа с историята с моя Козирог. Около месец и нещо не се бяхме виждали и после имахме много работа заедно по един проект. Честичко говорихме и на работа и вечер по телефона. Та въпроса ми е...възможно ли е да ме търси вечер просто защото му е приятно да си говори с мен (по 20-30-40 мин) или наистина толкова се вълнува от работата??? И най-страното е, че единия ден говорим и е някак много мил, на другия ден е сериозен...странен ми е много!
Другото, което ми прави впечатление е, че обича да спори с мен...а с други колеги не е така. Даже почти не говори с тях, а с мен си търси теми на разговор, по които да оспорва това, което казвам.
Честно изобщо не мога да го разбера! Моля Ви жени на козирогчета, имате ли идея какво показва поведението му? Има моменти, в които съм на 100% че ме харесва и в следващия момент ме забива с нещо много сериозно и чак заядлво...

# 212
  • Мнения: 67
Като типична Девичка да побутна темата малко. Въпросът ми е следния - какво има предвид мъж Козирог, ако иска трета среща?
Малко инфо за младежа - запознахме се миналата година, но реално късно започнахме да се опознаваме с него, намерихме много общи хобита и черти от характерите си, той ми казва, че не е срещал момиче, което да говори на теми, към които той се интересува. все още си играем на криеница и това леко започна да ме дразни. много е скромен, организиран и много точен човек. особено точността му е уникална. сам идваше при мен да си бъбрим без да съм му се натрапвала. даже гледах да го избягвам отначало.
А какво означава трета среща, щом често сте си бъбрили...заедно работите ли?

# 213
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 897
Честичко говорихме и на работа и вечер по телефона. Та въпроса ми е...възможно ли е да ме търси вечер просто защото му е приятно да си говори с мен (по 20-30-40 мин) или наистина толкова се вълнува от работата???
Оффф, моят всяка вечер ме държеше по 1-2ч на телефона. Ни да ям, ни да гледам някой филм. Нямаше за какво чак толкова да си говорим. Досада и протокол.

Според мен може да е интерес при твоя Козирог и неумение да намира интересни теми, освен работа. А може и да е въпрос на скучаене. Както знаем Козлите в повечето случаи не водят особено интересен живот. Към момента моят екс продължава да си дудне с различни приятели в един и същи часови диапазон и така си запълва скучните вечери вкъщи.

# 214
  • Мнения: 15 619
Че то това са живителни теми за козирози.

# 215
  • Мнения: 67
Да, наистина си е работохолик, но дори, когато е на заведение с приятели, пак се сеща да звънне и да поразпита за работа...
Чудя се възможно ли е наистина да се е присетил нещо и да не му се чака до следващия ден да пита на работа? Или си показва някакъв интерес към мен? Той като цяло не говори много с хората на работа, но аз съм много приказлива и никога не се получава сконфузна ситуация...да се чуди какво да ми каже. Затова се обърквам...харесва му да си говорим или всичко е само работа работа работа...

# 216
  • Мнения: 15 619
Намерил е чудесен повод. И се отпуска в свои води - работата... Често ли го прави? Всеки ден, повод!? Вска вечер повод!? Все нещо да пита п работата, но често!?

Последна редакция: пн, 09 апр 2018, 22:16 от luna

# 217
  • София
  • Мнения: 874
Мога само да предполагам... но не мисля, че те свързва с любовен живот. Ти го харесваш и го изслушваш, а той си мисли, че си запалена по работата като него. Ако питаш мене - хич и не зацепва за какво иде реч. Ако искаш да го свалиш - прави му комплименти какъв добър работник е - "Фирмата е с късмет, че има на разположение мъж като теб. Завиждам на гаджето ти".

# 218
  • Мнения: 67
Не, не е всяка вечер, но е често по време на този проект. Сега приключи и ще видим как ще се държи.
Иначе по-скоро звъни да задава въпроси по моята част и аз да му обяснявам...
Уф не знам как да се държа...аз по-скоро много приятелски се държа и не смея да покажа нещо повече, за да не го отблъсна. Сякаш се надявах той да започне нещо, но явно няма да е Sad
Няколко пъти му направих подобни комплименти и той сякаш се смущава.

# 219
  • Мнения: 15 619
Не знам какво да те посъветвам.Вярно е, че по работа могат да общуват много, но е и вярно, че уж по работа, ако няма други допирни точки, могат да проявят и друг интерес.

# 220
  • София
  • Мнения: 874
Ако покажеш нещо повече няма да го отблъснеш, козирогът не се плаши от такива неща изобщо. Нито ще се дистанцира. По-скоро бъди открита, той директно ще ти даде отговор без много увъртания.

# 221
  • Мнения: 67
Еми и на мен ми е трудно да съм открита...бих искала той да е пръв. Днес пък сякаш ми е сърдит, направо отбягва да говори с мен. Не че се натискам де, но трябваше да ми даде някои документи...
Странно ми е, защото при условие, че няма нищо между нас, кой се сърди на колега???

# 222
  • Мнения: 171
Това е капана на Козирога, не знаеш какво му е в главата и това те побърква.
Хем не е най-големият красавец и не е най-желаната компания, НООО някак си успява така да привлече вниманието към себе си, че и аз му се възхищавам за това.
Умеят да бъдат интересни и то много. Вече една година съм с мъж Козирог както повечето от вас знаят и казвам ви, друго такова животно няма. Много е отговорен, работохолик, малко вманиачен в здравето си, мълчалив и дори леко скучен, но без него вече не мога да живея. Последните месеци бяха доста трудни, той влезе в свой води, вече не е необходимо да ме сваля и печели, аз съм му сигурна. Аз пък си мрънках за внимание, което доста го изнервяше.
Обичат по много странен, техен си начин, не мога да го сравня с никой друг. Не говорят много за луната и звездите и не казват обичам те, не се гушкат и не споделят. Не обещават неща, които няма да могат да изпълнят, не говорят празни приказки. Имат нужда от собственото си време и им пречи някой да ги прекъсва, когато се забавляват мълчейки , гледайки Нешенъл джиографик или някой рибарски канал. Оправят се сами, с работа, с пари, с майки. Не ангажират никой с проблемите си , не искат помощ, не искат да товарят другите, горди са, много са горди.
Имала съм 3 сериозни връзки в живота ми и там все аз диктувах правилата. Мъжете, с които съм била бяха готови на всичко за да ме задържат. Тогава съм била и на по невръстна възраст и без дете, та съм си позволявала да прекалявам с търпението на хората. Тук обаче не може и да става дума за подобно поведение. Козирогът не налага мнението си, достатъчно е само да го каже и край, някак си така те омагьосва, че не знаеш кога е успял да те превъзпита тотално. До степен дори сам да не можеш да се познаеш. Не искат много от партньора си, чисто като време и емоции. Искат спокойствие , работа и секс, от време на време може и да хапнат.

Тук в моята глава се появяват следните въпроси:
Как да съм сигурна, че ме обича ? Как да знам, че утре няма да тръгне след друга, която ще е интересна?
Има ли формула за щастлив брак с мъж Козирог? Те изобщо изпитват ли щастие?

# 223
  • София
  • Мнения: 874
Е стига, де. Няма човек, който да не изпитва щастие. И най-вероятно няма да тръгне след друга. Създаде ли семейство козирогът си кротува.

# 224
  • Варна
  • Мнения: 1 185
Аз съм изключително щастлива с моят съпруг Козирог! Прекрасен, щедър, любящ съпруг и баща.
А той го виждам , че е на 7то небе , когато сме си всички заедно. Скоро ще стане баща на втора дъщеричка и прелива от щастие!
Той Козирог ли е?! 🤔🤔🤔

Общи условия

Активация на акаунт