Добрата количка - критерии???

  • 1 334
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 447
Аз ползвам Чиполино Бевърли и съм доволна. . . Дръжката не се обръща и до скоро ме беше яд защото слънцето печеше в очите на бебка, но си купих чадърче и реших проблема. 
Обръща се самият кош - поне при Бевърли ВИП е така Peace

# 16
  • Мнения: 2 381
Аз ползвам Чиполино Бевърли и съм доволна. Към нея има чанта, дъждобран,  подложка за повиване, голям кош отдалу, прозорче на сеника.Стабилна е и маневрена и много лесно се згъва. Предните гуми се въртят и за мен така е по удобно да я управлявам.
Само ще добява, че е и лека Peace

# 17
  • Мнения: 2 381
Аз ползвам Чиполино Бевърли и съм доволна. . . Дръжката не се обръща и до скоро ме беше яд защото слънцето печеше в очите на бебка, но си купих чадърче и реших проблема. 
Обръща се самият кош - поне при Бевърли ВИП е така Peace
Да, обръща се кошът, но можеш да го направиш когато бебето започне да седи.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 257
Ние сме с MAG england.Много сме доволни.С големи гуми е и не ни спира никакво препятствие.Абе супер е  newsm10

# 19
  • Мнения: 280
Ние сме с MAG england.Много сме доволни.С големи гуми е и не ни спира никакво препятствие.Абе супер е  newsm10

Явно MAG england е приоритетна и ще се разтърся.
Благодаря ви!

# 20
  • Мнения: 532
И аз ползвам Mag England и да ти кажа е супер.Мога да я возя с една ръка,което доста често се налага,тъй като бебка иска да я нося.Амортисьорите почти вършат цялата работа,а освен това е само 9 кг.Цветове има колкото искаш.Моето беб е зимно и ми свърши чудесна работа,защото добре се опакова,а има и порт бебе.Само дето коша не й се маха,но пък се събира в багажника и лесно се сгъва.Естествено дръжката минава и от другата страна и лесно се преобразува в лятна количка и седнало положение.Струва около 200 лв,което е добра цена за тези екстри.Горещо ти я препоръчвам ,а особено пред моделите на Chipolino.Половинта ми приятелки развиха мускули от тях и хич не са доволни.
Е това е от мен.Късмет в избора.

# 21
  • Мнения: 919
Аз си купих куини, модел бъз, пък ще видим дали ще е удобна, спазвах мой си критерии .


Няма да съжаляваш, повярвай ми    Peace

# 22
  • Мнения: 11 547
И нашата е Маг Ингланд.Беба е родена в края на есента и тогава ползвахме зимният кош.Много е дълбок и удобен.Преди месец сложих летния кош,който е с три степени.За амортисьорите нямам какво повече да допълня.Лесно се управлява.Единственият недостатък е,че със зимния кош е по-тежка,но пък е удобно за Бебо. Hug

# 23
  • Мнения: 46 520
Явно MAG england е приоритетна и ще се разтърся.
Благодаря ви!

Хвърли едно око и на Пепино, приличат на MAG england, но се управляват по-лесно  Peace

# 24
  • Мнения: 346
освен казаното до тук да добавя само: ако сте с кола - вижте какво е положението с влизането на количката в багажника newsm78 Защото при нас това си беше проблем с Маг Ингланд-а и я смених мноооого бързо Mr. Green Да не говорим че е и тежичка. За протокола - имахме модел Хайлендер Naughty Абе с две думи не я препоръчвам ама никак!!! Но въпросът е наистина колко пари си склонна да отделиш за количка. Успех в избора  bouquet

# 25
  • Мнения: 106
гледай да е на първо място лека,моята е 6 килограма на Мothercare(английска)летния вариант,а зимния е около 12.
С 4 малки колелца,предните са двойни.Също така тъмния цвят е за предпо4итане
Успех

# 26
  • Мнения: 649
http://www.stiftung-warentest.de/online/kinder_familie/test/1193 … 3871/1195742.html
http://www.stiftung-warentest.de/online/kinder_familie/meldung/1 … 1282/1191282.html

това са няколко теста на колички, за съжаление са на немски... просто на който му се чете повече за критерии за хубави колички

Общи условия

Активация на акаунт