Спане с новородено

  • 2 574
  • 80
  •   1
Отговори
# 75
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
При баткото мъжът ми спеше с тампони в ушите за да може да се наспи защото не искаше да ходи да спи в другата стая.  Mr. GreenСега Коко спи в друга стая ,а не при нас така че не го чува когато се буди през нощта. Laughing

# 76
  • Мнения: 3 929
Мъжът ми въобще не участваше в нощното ставане, което беше свързано с кърмене, а той не може да върши тази "работа". В началото му беше трудно, когато бебо плачеше заради коликите, но после свикна с плача и изобщо не го чуваше, даже ме пита дали ставам вече през нощта. Спим в една стая, понякога взимам детето при нас в леглото.

# 77
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Заедно спим от самото начало, и макар, че имаше безсънни нощи, на предложението ми да се премести в друга стая, защото все пак ходи и на работа, май се засегна на чест, и ми отговори, че детето е колкото мое, толкова и негово, и не виждал защо аз да ставам и да се занимавам с бебето, а той да кърти!
Та ставаше и той, но това си беше добре дошло за мен, а за него - изпитване на гадната страна на бащинството!

# 78
  • Мнения: 1 878
Отначало беше трудно и за татито, защото ставаше всеки пътс мен да ми помага (родих секцио) постепенно се свиква да спиш на 2 часа  Mr. Green. Ако има възможност е добре и таткото да си вземе малко отпуска - така всички заедно ще карате майчинство пък и за него ще е по-лесно и ще си доспива през деня. Ако не може разбира се нищо лошо няма да се отдели в друга стая, за да може да е пълноценен през деня - след около месец ще си наваксате  Heart Eyes

# 79
  • София
  • Мнения: 3 679
Всички си спяхме заедно, таткото нямаше нищо против.

# 80
  • София
  • Мнения: 6 258
Ами при нас бебешока си спеше по цяла нощ от самото начало (е, в началото от 12 до 6, като интервала се увеличаваше). Започна да се буди към 7-8 м. (от зъби ли, огладнява ли) и тъй като аз спя като пън таткото става и ми го носи за кърмене в повечето случаи (но и малкия се будеше по-скоро рано сутрин). Предлагала съм на таткото да отиде да спи в хола или аз и човечето да спим в хола (там си има малкия кошара за игра и спане), но той не е съгласен.

Общи условия

Активация на акаунт