Една успешна борба:)

  • 2 796
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 506
Снимки няма ли да пуснеш - преди/сега?

# 16
  • Мнения: 220
ами нямам....не съм се сетила да си направила

# 17
  • Мнения: 966
Добре звучи,чакаме снимки! Grinning

# 18
  • София
  • Мнения: 39 771
Аз също съм се наканила да ходя на разни масажи. Моя мъж едва ли ще ми отпусне толкоз средства, ще търся по-евтин вариант.

# 19
  • Мнения: 643
А как бяха разположени процедурите във времето по една на седмица или по често, правя си сметка дали ще мога примерно да си го позволя на части, защото и аз не съм обедена че ще ми отпуснат толкова средства на куп. newsm78

# 20
  • Мнения: 220
ar4ela аз ходих всеки ден.а за парите-може да си плащаш всеки път,но аз предпочетох на куп защото правят отстъпка 10 %.а иначе можеш да ходиш когато си поискаш-не ти дават срокове

# 21
  • Мнения: 14 654
поздравления и от мен.радвам се на такива хора,които като си навият нещо на пръста го постигат.

# 22
  • Мнения: 643
Благодаря много за подробната информация, ще се възползвам в най - скоро време.

# 23
  • Мнения: 3 743
Благодаря много за подробната информация, ще се възползвам в най - скоро време.
Да не забравиш после да се похвалиш Peace И аз бих пробвала, но цената ми е непосилна на тоя етап Confused

# 24
  • Мнения: 220
надявам се че и твоята борба ще е успешна:) още повече че щом вече си се решила:) и да пишеш къде и какво си си правила:)

# 25
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Това е много хубаво. Направила си си чудесен подарък. Аз в момента нямам тази възможност, но за по нататък може би ще се класирам.

# 26
  • Мнения: 399
Къде се намира това козметично студио? Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 1 724
На ъгъла на Дондуков и Раковска.
Масажи могат да се правят и на други места, ползвала съм тяхната капсула, не е за всеки, особено ако не издържате на високи температури,аз лично се чувствах страшно зле, замених я с йодна маска.

# 28
  • Мнения: 433
аз съм чувала че тези сауни не са за хора с ниско кръвно защото от топлината то пада.аз много исках да отида и най-вероятно ще е в спа студио сабина-и без това толкова хвалби:) явно наистина си заслужава

Общи условия

Активация на акаунт