Страсти – градините в София, кампания 2017/2018 - тема 2

  • 71 441
  • 933
  •   1
Отговори
# 870
  • София
  • Мнения: 387
Момичета, я ми кажете, че до сега спорих с една майка и ме заболя главата. Тя твърди, че свободните бройки от социалната опашка се прехвърлят към общата по усмотрение на директорката. Тоест, тя решава дала да ги прехвърли или да ги пази за септември и за "нейни" деца. И понеже дъщеря ми по първо желание е в една ДГ носеща й се славата на "плащаш-приемат", та се отчаях. Много разчитах на свободните бройки от социалната опашка...
Аз не знам такова нещо... системата ги прехвърля автоматично.
Надявам се.

# 871
  • Мнения: 1 138
Аз пък се зачудих за подредбата:
децата са подредени по азбучен ред в чакащите, това означавали че дете със 7 точки и с име започващо с буква "А" ще се класира преди друго с 8 точки, но с име започващо с "М" да речем? Извинявайте ако е обсъждано. Или това важи само за граничните групи, и при равен брой точки.
Благодаря ви.

# 872
  • София
  • Мнения: 2 329
Момичета, я ми кажете, че до сега спорих с една майка и ме заболя главата. Тя твърди, че свободните бройки от социалната опашка се прехвърлят към общата по усмотрение на директорката.
Системата ги прехвърля, както е отговорила Spastik Children. Друг е въпросът, че септември се появява тук-там местенце, било от незаписани или преместени деца, било отпуснати от директорите за уреждане на конкретно дете.

# 873
  • Сф
  • Мнения: 4 785
Аз пък се зачудих за подредбата:
децата са подредени по азбучен ред в чакащите, това означавали че дете със 7 точки и с име започващо с буква "А" ще се класира преди друго с 8 точки, но с име започващо с "М" да речем? Извинявайте ако е обсъждано. Или това важи само за граничните групи, и при равен брой точки.
Благодаря ви.
Азбучният ред никъде няма значение. Гледат се само точките, а при томбола- генерираните от системата номера.

# 874
  • Мнения: 1 138
Благодаря Miraj* Hug

# 875
  • Мнения: 79
Аз пък се зачудих за подредбата:
децата са подредени по азбучен ред в чакащите, това означавали че дете със 7 точки и с име започващо с буква "А" ще се класира преди друго с 8 точки, но с име започващо с "М" да речем? Извинявайте ако е обсъждано. Или това важи само за граничните групи, и при равен брой точки.
Благодаря ви.
Азбучният ред никъде няма значение. Гледат се само точките, а при томбола- генерираните от системата номера.
Ако азбучният ред важеше сигурно щяха да се намерят родители, успяли да сменят името на детето преди класирането на Ааангел например. Щеше да е интересно.... Успех на всички Simple Smile

# 876
  • Мнения: 14
Някои да знае резултатите от класирането

# 877
  • София
  • Мнения: 8 701
Няма как някой да знае за всички. Сега наизлизат хиените( в това число и аз) да душат за списъци по градините  hahaha

# 878
  • Мнения: 14
Миналата година някои пусна резултатите

# 879
  • София
  • Мнения: 387
Дали вече е минало класирането?

# 880
  • Sofia
  • Мнения: 6 149
Дали вече е минало класирането?
Да, ако е започнало в 14ч както беше обявено. По спомени траеше около половин час.

# 881
  • София
  • Мнения: 1 489
Вече нямам търпение. На външната врата на градините ли ще е залепен списъка?

# 882
  • Мнения: 639
Охх, ако трябва да чакам до понеделник ще полудея, да знаете!!! Нищо, че е петък 5 часа....дано публикуват нещичко и ни приемат Praynig

# 883
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Аз се вълнувам от Слънце и Зорница в гр. София, кв. Изток. Ако някой има информация, моля да сподели.

# 884
  • София
  • Мнения: 11 784
37 ОДЗ Вълшебство хайде, дано се вижда нещо Simple Smile


Скрит текст:





Общи условия

Активация на акаунт