Страсти – градините в София, кампания 2017/2018 - тема 2

  • 71 411
  • 933
  •   1
Отговори
# 915
  • София
  • Мнения: 1 489
Момичета, имам въпрос относно служебната бележка за работа от вкъщи. Понеже имаме такава практика, когато може да си работим от дома, но няма такъв анекс в договора, просто е уговорка между нас си. Директорката обеща да ми издаде служебна бележка за работа от вкъщи, обаче не ми е ясно, трябва ли да ми пуска заповед за работа от дома, или някакъв анекс към договора, или само служебната бележка с адрес на месторабота - домашния е достатъчна?

# 916
  • Мнения: 1 453
Сега като мина първото класиране, какво става с некласиралите се? Отново ли се подреждат желания за следващите или който каквото е наредил до вчера, си остава така? newsm78

# 917
  • Sofia
  • Мнения: 6 116
Ако искате си пренареждате желанията, ако искате ги оставяте така.

# 918
  • София
  • Мнения: 983
И нашата принцеска не е приета Tired, но за 2 места шансът беше неголям.
Честито на печелившите Hug то си е като да спечелиш от тотото,направо.
Имаше списък в градината,залепен на вратата на двора и то още следобед.

# 919
  • Мнения: 122
Момичета, имам въпрос относно служебната бележка за работа от вкъщи. Понеже имаме такава практика, когато може да си работим от дома, но няма такъв анекс в договора, просто е уговорка между нас си. Директорката обеща да ми издаде служебна бележка за работа от вкъщи, обаче не ми е ясно, трябва ли да ми пуска заповед за работа от дома, или някакъв анекс към договора, или само служебната бележка с адрес на месторабота - домашния е достатъчна?

Достатъчно е Simple Smile

# 920
  • София
  • Мнения: 387
Предните 4 години след 5 сутринта имаше инфо
Цяла нощ поглеждам да не би да се появи от някъде нещо, но уви. Ама 5 наближава, дано да пуснат инфо, че така не се живее. То сън не ме лови.

# 921
  • Сф
  • Мнения: 4 778
Класирани смееееееее  Party Party Цяла нощ сънувам как не сме, направо луда работа. Имейлът дойде в 5.45. Оф, олекна ми...
Сега като гледам, в по- предпочитаната от нас ясла са елиминирали мн от соц опашка, вместо 9 са приели само 2 деца, а бяха 14 кандидати. Явно са ги отстранили. И се оказва, че там е бил най- голям шансът ни, но не изглеждаше така като заключиха системата. Приети сме в далечна ясла, но е с ДГ, с най- големия генериран номер сме.

Последна редакция: сб, 13 май 2017, 06:15 от Miraj*

# 922
  • София
  • Мнения: 387
Класирани смееееееее  Party Party Цяла нощ сънувам как не сме, направо луда работа. Имейлът дойде в 5.45. Оф, олекна ми...
Вие поне сте спала. Аз цяла нощ дебна в системата, ама си заслужаваше. И дъщеря ми е приета по първо желание. Сега мога спокойно да си легна да спя 😁😁😁

# 923
  • Сф
  • Мнения: 4 778
Е, нали казаха, че сутринта излизат списъците, та хвърлях по едно око като се разбуждах, ама бях заспивах.

# 924
  • Мнения: 361
И моите големите се класираха. Simple Smile Много съм хепи. Честито на останалите

# 925
  • Мнения: 752
И ние не сме класирани Sad според вас има ли шанс на второ и трето класиране...и как да си редя желанията, откъде да знам къде е останало място, ще се запишат или ще се откажат??!

# 926
  • Мнения: 138
Някой знае ли защо още с класирането, на някои места има обявени свободни места при положение, че има списък с неприети? Ние сме приети Grinning,но ми е любопитно да си изясня.

# 927
  • София
  • Мнения: 1 489
Класирани смееееееее  Party Party Цяла нощ сънувам как не сме, направо луда работа. Имейлът дойде в 5.45. Оф, олекна ми...
Вие поне сте спала. Аз цяла нощ дебна в системата, ама си заслужаваше. И дъщеря ми е приета по първо желание. Сега мога спокойно да си легна да спя 😁😁😁
За да не стигам до вашето положение, аз към 18 часа вчера ходих в детската. И какво като ми казаха, че е приет! Пак от 5ч се въртя в леглото и си мисля дали не са сбъркали, защото не видях с очите си. И се въртя и чакам мейл. И аз съм луда работа, повече от вас даже. 🤣

# 928
  • София
  • Мнения: 387
И ние не сме класирани Sad според вас има ли шанс на второ и трето класиране...и как да си редя желанията, откъде да знам къде е останало място, ще се запишат или ще се откажат??!
Всяко едно детско заведение ще обяви свободните места (ако има такива) за второ класиране.

# 929
  • Мнения: 1 943
Някой знае ли защо още с класирането, на някои места има обявени свободни места при положение, че има списък с неприети? Ние сме приети Grinning,но ми е любопитно да си изясня.
Секция въпроси и отговори, въпрос 14 ако не се лъжа. Заради алгоритъма на системата е.
Момичета, време е за нова тема, има ли някоя от вас на PC да я пусне, през телефона не успявам.

Общи условия

Активация на акаунт