Критическата при някои мъже

  • 41 653
  • 403
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 12 473
Има супер луксозни преживявания с мотор.  Peace

# 46
  • София
  • Мнения: 38 595
Този модел, за който ви разказвам, има и предистория. Обикновено става дума за мъже и жени, които са се взели млади, около 20-25, преди да се наживеят. Или просто са били захлупени. И на 40-45 децата са малко отраснали и те се сещат, че им се живее.

То и на мен ми се живее, ама има 1000 неща за пробване без мъже и мотори.
Да си призная, аз съм скарана с возилата. И колело не мога да карам даже.

# 47
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Изживяванията с мотор си ги преживях около 20-те.И по събори сме ходили и хиляди километри сме навъртяли и месец на легло ми осигури.Такива спомени ми остави за цял живот,които няма да забравя.Та толкова от мен за преживяванията с мотор,луксозни и не до там.Който иска да си изтрещява на дърти години да си го прави сам Peace

# 48
  • Мнения: 12 473
Покрай БНД познавам куп читави мъже, които след 40 -те си купиха гъзарски мотори и редовно си обикалят Европа по готини места. С гаджера, жени. И не са някои млади девойки, а жени около и над 40-е.
Някои са си с жената от младостта, други - с нова.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Моя мъж се оказа лесен  Laughing

# 50
  • Мнения: 19 087
Покрай БНД познавам куп читави мъже, които след 40 -те си купиха гъзарски мотори и редовно си обикалят Европа по готини места. С гаджера, жени. И не са някои млади девойки, а жени около и над 40-е.
Някои са си с жената от младостта, други - с нова.

Не се изненадвам, че са с наборки, които също ги е пернала сачмата и сигурно си мислят, че изглеждат на мотора като мацка от клиповете на Аеросмит. Сегашните 20-годишни вървежни мацки няма да припаднат по 40-годишен чичо с мотор.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Сегашните 20-годишни вървежни мацки няма да припаднат по 40-годишен чичо с мотор.

Дали,не съм сигурна.

# 52
  • Мнения: 19 087
Всъщност, ако имат други белези за... благосъстояние мъжете с мотори, може и да припаднат, но няма да е заради мотора.

# 53
  • Мнения: 2 650
Стига де, аз и на 20 и сега...бих припаднала и то най-вече заради мотора, особено ако е един приличен Harley-Davidson. Ама аз съм си припадащомоторно същество, та може и да не ме броите Laughing

# 54
  • Мнения: 19 087
Добре, предавам се. 40-50-годишните мъже на мотори са търкалящ се феромон на 2 гуми.

# 55
  • Мнения: 2 650
Мне - Harley-Davidson са търкалящ се феромон, понякога управляван от 40-50 годишни същества на два крака  Laughing

# 56
  • Мнения: 14 654
щото на мотор прическата ще им се развали (все едно с каска или без каска са), ноктопластиката ще пострада, вградените косъм по косъм мигли също, пък и не върви да се метнат с токчета на мотора.

Днес и вчера точно четох за разкрасителните процедури, които стават все по-масови и се броят за освежаване. Трябва да призная, че се ужасих от размаха, с който дори млади жени си слагат изкуствени мигли, филър в устните и перманентен грим. За инжекциите против бръчки при малко по-дъртичките дума да не отварям - колкото мъжете ги гони втори пубертет, толкова и жените им.
И ми прави впечатление, че масово жените ходят намазани с нещо по лицето - не знам какво е точно и на колко слоя е, ама много си личи и не е никак приятно да се гледа.

# 57
  • София
  • Мнения: 4 328
никога не съм харесвала мотори, не са ми омеквали колената от никой мъж с мотор. даже са ми леко смешни. аз обичам музиканти Heart Eyes натам ще превъртам Laughing

мъжът ми няма абсолютно никакъв афинитет също. явно ще изпердашва на друга тема. аз знам къде го сърби. ще следя Simple Smile

# 58
  • София
  • Мнения: 12 001
Сегашните 20-годишни вървежни мацки няма да припаднат по 40-годишен чичо с мотор.
40-годишният мъж е всичко, но не е чичо.

Моят мъж е на почти 50, още не е проявявал никакви признаци за втори пубертет или критическа.

# 59
  • Мнения: 19 087

40-годишният мъж е всичко, но не е чичо.

Моят мъж е на почти 50, още не е проявявал никакви признаци за втори пубертет или критическа.

За 20-годишните какъв да е, освен чичо. И аз съм лелка за 15-годишните, щом физиологично ми е напълно възможно да имам 15-годишно дете към днешна дата.

Общи условия

Активация на акаунт