ОКТОМВРИйчета лудеят- по цял ден гукат и се смеят! -Тема 8

  • 23 203
  • 770
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 495
Честита баба Марта да сте живи , да сте здрави, вие, бебетата най-вече и вашите семейства!
Чубу кога е операцията?
За шапката сега не слагам,якенцето си има качулка и така.
На месечинковците честито!Кога минаха тия 5 месеца незнам, то до като се усетя и ще броим до 12  Grinning (да са ни живи и здрави)

# 571
  • Варна
  • Мнения: 948
Честита Баба Марта скъпи майчета  Hug
Добре, че съм си взела една голяма мартеница от БГ, че иначе и този празник нямаше да усетя. Закачила съм я на леглото на мечко, но той не я отразява въобще Simple Smile

# 572
  • Мнения: 1 744
Моите шапки не да с връзки, защото ги дърпа и се души, купувам такива, които се нахлузват, памучни, тип идиотка. Днес с лека памучна шапка, винаги пазя ушите, че тук е много коварно, както е тихо и изведнъж вятър.
Благодаря за подкрепата, понеделник под ножа Mr. Green

# 573
  • Мнения: 1 426
Chuby, стискам палци леко да мине интервенцията!
Момичета, а как да съхраня пащърнака? Пак да го обеля, порционирам и във фризера или да не го беля? Купих и моркови, но тях дали има смисъл да ги прибирам, то винаги има моркови.

# 574
  • Мнения: 19 690
Аз белих и замразих.

# 575
  • Мнения: 495
Чубу леко да мине и бързо възстановяване!
Това време пак се ядоса, добре че за почивните дни го дават хубаяп

# 576
  • Мнения: 1 426
Cristi,  а моркови прибра ли?

# 577
  • Мнения: 1 242
И да не забравите да изчистите хубаво сърцевината на пащърнака. При обработка става на конци Peace

# 578
  • Мнения: 1 118
Честита Баба Марта, момичета! Да сте здрави, бели и червени, румени и засмени и вие, и дечицата ви.
Моят нос е много зле от вчера, страшна хрема ме мори, реки от сополи се леят. Купих си Виброцил, а снощи тъпках тампони с ракия (Поли, похабих материала Simple Smile).
Продължавам днес и утре с пащърнака. Малкият се запече от него, акото е като пластелин. Май е нормалнпо обаче, все пак е грудково. В петък ще пътуваме и ще бъдем за уикенда при семейството на мъжа ми. Там мисля да давам тиквичка с картоф.
Кристи, за понеделник записах час в Щерев за физиотерапевт. Ако потвърди, че е ок, ще поджапа и нашият бебок във ваната Simple Smile Ти пояс за врата ползваш ли? Повтарям се, ама ми е толкоз изветряла главата напоследък.  Казаха ми, ако искам да нося непромокаем памперс за плуване, ама аз сякаш предпочитам да си се вее голичък. Дали може и двамата с баща му да идем, или е само с един придружител?

# 579
  • Мнения: 19 690
И да не забравите да изчистите хубаво сърцевината на пащърнака. При обработка става на конци Peace
Това не го знаех. Ама аз всъщност разбрах какво е пащърнак преди два месеца Embarassed

Cristi,  а моркови прибра ли?
Тц. Само тиква и пащърнак, защото са сезонни.

Ели, няма проблем да сте и двамата Simple Smile Има столчета и можете да си го гледкате, докато той ви полива с вода Joy Пояс не ползвам, но изхождам от позицията на спортист, та не знам доколко съм меродавна. Ще ти обясня на лични, за да не спамя тук.

# 580
  • Мнения: 1 242
И аз не го знаех, видях мацките да го коментират в една група за захранване. Пащърнак ще давам по натам, щото поне при нас от него и броколите има много газове.

# 581
  • Варна
  • Мнения: 1 363
Много сте писали бре не можем ви изчетем 😂😂😂

# 582
  • Мнения: 1 426
Cristi, и аз по тая логика. Но на мен ми казаха, че пащърнакът е от парници. От градини - на лято.  newsm78
Хич не им разбирам на тези земеделски култури...

# 583
  • Мнения: 1 242
Ми така е, личи си, кои сме селяни и кои гражданя ,пащърнак да не знаят,пууууу  Grinning

# 584
  • Мнения: 19 690
Ми така е, личи си, кои сме селяни и кои гражданя ,пащърнак да не знаят,пууууу  Grinning
Хахаха, диване!

Общи условия

Активация на акаунт