ОКТОМВРИйчета лудеят- по цял ден гукат и се смеят! -Тема 8

  • 23 201
  • 770
  •   1
Отговори
# 600
  • София
  • Мнения: 1 309
Нищо не каза за уважаването  Mr. Green

# 601
  • Варна
  • Мнения: 1 363
Аз сънувах много хубав сън... Та сега не моа заспя... 😱😍

# 602
  • Мнения: 19 690
Нищо не каза за уважаването  Mr. Green
Там не пип, че пляс  Naughty

Нори, мен не ме оставят да спя! Единият хърка, другият реве. Мъже...

# 603
  • Мнения: 1 242
Добро утро,днес е кофти навън  Rolling Eyes Крис, твоя като не пуши,кофти. Ама тамън ще проговори за вредата от цигарите и бързичко ще ти го върна. Утре с моя правим 6г.  откак сме заедно. Добро ми е момчето, само някой път ми идва да го върна на майка му😈

# 604
  • Мнения: 1 242
Честита месечинка на Чубиту. Simple Smile А за интервенцията,кояти и престои и пожелавам кураж и смелост,щото аз я нямам и трая докато не станат много зле нещата😄

# 605
  • Варна
  • Мнения: 1 363
Нищо не каза за уважаването  Mr. Green
Там не пип, че пляс  Naughty

Нори, мен не ме оставят да спя! Единият хърка, другият реве. Мъже...
Ох... Цял квартет безплатен концерт на нерви.. Разбирам те.. Нека малко да порасне бебо и хващаш самолета и с Поли идвате тук по женски.. Пък които иска да реве 😈😍😘😘😝

# 606
  • Мнения: 596
Ай Поли,честито много те се обичате и уважавате Hug bouquet
Честита месечинка Чуби bouquet

# 607
  • Варна
  • Мнения: 1 363
Честита месечинка на Чубиту. Simple Smile А за интервенцията,кояти и престои и пожелавам кураж и смелост,щото аз я нямам и трая докато не станат много зле нещата😄
+1 и от мен ☺️
Чуби честита месечинка 😘👰
Поли недей го връща ще вземе да се развали повече. Иии още 10 х 6 г.  минимум любов 💕 и разбирателство ☺️😘😘

# 608
  • Мнения: 1 242
Sho, благодаря и вие дълги години семейно щастие. Питам го нещо специално да приготвя за утре,искал макарони с пармезан,сметана и кайма   Shocked Уби всичко детско в мен Rolling Eyes Нори Heart Eyes Hug

# 609
  • Мнения: 294
Ха,добро утро  Hug
Днес съм наспана и в кондикция.Вчера явно съм заспала с малката към 9 часа.Сутринта си намерих дистанционното под мен.Явно съм заспала докато гледам ТВ.
На бебка храмета и поминава.Със захранването съм до никъде.Дала съм тиква и един път морков.Ама педиатърката ме смъмри да не замествам млякото още с пюре,а само да въвеждаме нови зеленчуци.Била малка още...На 10 прави 5 месеца.А аз така хубаво съм заредила шкафа с пюрета.Нямам спомен с баткото кога заместих яденето.
Кристи,ще ти дам линк за къщичките като ми изпратят и на мен,че ги чакам още нашите приятели,за одобрение.Искаше ми се да има и басейн,че баткото е гнуслив и с 300 Зора влизаше в нашето море.Миришело му гадно и чак му се повдигаше от миризмата на водорасли...Той не пие от чаша ако някой друг е пил,камо ли да използва лъжица или вилица на някой друг.Понякога го чувам как се възмущава в тоалетната,че трябва да се избърши като е акал  Joy.
Днес при нас е мрачно и духа гаден вятър,а аз трябва да излезна с бебка,че млякото е на привършване.То магазина е на 5мин,но хич не ми се излиза.

# 610
  • Мнения: 596
Не се ядосвайте,Поли.Кажи му мъж и не го обиждай повече Mr. Green

# 611
  • Мнения: 1 242
Sho аз съм ценител на хубавата ракия и парфюм иииии щерката снощи издаде работата Joy Ходил като улав да търси точно определен парфюм , разбрах аз. Една приятелка ми звъни и вика, бе Георги кво се е шашнал и маха гащи из целия град с мойтичкият hahaha

# 612
  • Мнения: 596
Sho аз съм ценител на хубавата ракия и парфюм иииии щерката снощи издаде работата Joy Ходил като улав да търси точно определен парфюм , разбрах аз. Една приятелка ми звъни и вика, бе Георги кво се е шашнал и маха гащи из целия град с мойтичкият hahaha
Горкият Mr. Green еми старае се човека Laughing
Като ценител на ракията,ще ми дойдеш нагости,като изпече кайсиева моят Laughing
Хващате се с Криса,Лид,и в града на винкелО Mr. Green

# 613
  • София
  • Мнения: 1 309
Добро утро  Laughing

Нещо пак се оказах с много задачи за деня. Ако ми стигне времето, ще е супер.

Ustina Сигурна съм, че си като нов човек след съня.  Simple Smile

Баткото като е такъв, означава ли, че си пази и чисти играчките? Любопитно ми е.

# 614
  • Мнения: 1 242
Аууууу бе, великият Перник,е те там моето копитце не е стъпвало. Благодаря за поканата Laughing Аз утре мога да почерпя една Шипка,но носете вълнените пуловери и ботуши Grinning

Общи условия

Активация на акаунт