Информация за МБАЛ Надежда (на д-р Стаменов) - 11

  • 93 466
  • 730
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 514
Не го приемайте като укор, но вероятно е имало медицински индикации, които са наложили секциото, а не нечие високомерно поведение.  Wink

# 31
  • Мнения: 115
Не го приемайте като укор, но вероятно е имало медицински индикации, които са наложили секциото, а не нечие високомерно поведение.  Wink

Да, медицинските причини се наложиха вследствие на нещата, но няма какво да се обяснявам. Пак казвам, ако сте доволна споделете.

# 32
  • Мнения: 307
Аз мога да споделя мнение за д-р Кръстев. Не съм доволна нито от отношението му, нито от адекватното му поведение на спешен кабинет, когато отидох да раждам в 1:10 часа през нощта. Прегледът беше да не казвам, а и с високопарното му  отношение, защото едва ли не му наруших спокойната нощната смяна. Вследствие на нещата  откакто ме приеха вечерта родих със спешно секцио в другата смяна , защото бая се поизмъчих. Не може да приемеш родилка на спешен кабинет и само веднъж да отидеш да я питаш нещо, да не говорим че имаше една акушерка с него супер високомерна и с едно самочувствие, едва ли не е най-велика, че чак смешно и беше. Както и да е. Жалко за него, жалко и за болницата.
Това е мое мнение.

Сега и разбирам защо няма избор на екип, защото определено има лекари при които никой няма да пожелае да роди.




Тоест като си отишла вечерта, те е приел, но не е започнало раждането и той те е прехвърлил на следващата смяна? ...

# 33
  • Мнения: 115
И пак ще кажа, който е доволен нека сподели. Да, приеме с контракции, които станаха много болезнени, не се повлиях и от окситоцина, ясно е че след като часове наред не се повлиява и имате контракции, болезнени, че нещо понатам ще се случи. Естествено, че нещата отидоха към другата смяна. Накратко така. Повече няма да коментирам каквото и да е.
Ходих на ЖК в Надежда и съм доволна от д-р Личева. Съжалявам само ,че не родих при нея.

 В предната тема бях писала мнението си, пак някой питаше. Спирам дотук. Хубав ден на всички.

Последна редакция: чт, 23 фев 2017, 14:18 от симба82

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
И аз веднъж се случих при Кръстев в спешния. Леко се изнерви, че има много чакащи, аз го бях съжалила още преди да вляза - кой би очаквал такъв наплив баш на Коледа. В първия момент и на мен ми се стори дръпнат, но после омекна, доста подробно ме прегледа и ме успокои.

# 35
  • София
  • Мнения: 326
Аз съм доволна от него - от около 3 години ме преглежда, една операция спешна, сега проследяване на бременност и скоро предстой секцио. Като професионалист нямам забележки за прегледи, лекарства, следене на рискова Б. Случва се да не е много разговорлив и обяснителен, но като цяло виждам че е претоварен и уморен - нормално с този график. Никога не ми е отказвал съдействие при нужда - даже извън запълнения му график, което за мен е много ценно.

# 36
  • Мнения: X
Здравейте,
Може ли някой който има опит или наблюдения да каже за естественото раждане в Надежда и за епидуралната упойка, помага ли самата упойка, как протича раждането... (макар че е индивидуално при всяка)...

Здравей, погледни 33та страница в миналата тема http://m.bg-mamma.com/index.php?topic=956670.480 написах ферман за естественото ми раждане вечерта след като родих. Супер доволна съм, но ако не беше създадена епидуралната упойка нямаше да се навия да родя пак. За мен беше необходимост, но аз явно съм страхлива лигла, има много жени, които казват, че не ги боли колкото за упойка.

# 37
  • Мнения: 307
Да видях, сещам се сега, че бях чела поста ти. И аз съм навита засега за естествено раждане, страх ме в повече от неизвестното, което ме чака, а и от болката естествено, много даже! Искам епидурална, дано  всичко мине добре, бъзла съм си просто щото незнам как ще е. Дори като ми взимат кръв се плаша от иглата, корема ме заболява,  но сложат ли я изобщо не усещам.... Но има време аз съм за Юни дано свикна с мисълта..

# 38
  • Мнения: X
Петкова, това все едно аз съм го писала преди месец. По-близо до датата става по-зле, не по-добре, съжалявам, че ти го казвам. Обаче всичко ще мине добре и после щастлива ще гушкаш бебе, ще видиш. Успех!

# 39
  • София
  • Мнения: 628
Здравейте момичета! Искам да попитам има ли практика да се записва ФМ и как става. Трябва ли да се заяви желание предварително, да се носи диск или флашка и колко струва това удоволствие?

# 40
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Д-р Кръстев е малко дръпнат, но е много добър специалист. Когато е натоварен действа по същество, без много приказки, но при един от поредните ми престои за задържане лятото го хванах в добро настоение по време на визитация - спокоен, отдели достатъчно време на всяка от нас, даже се шегуваше. Моя близка роди в началото на януари при него със спешно секцио - раждането е минало чудесно, благодарение на него (другият лекар е била Стоянова), операцията и е с изцяло вътрешни шевове (май само той и д-р Христов ги правят така) и когато аз раждах се надявах да съм или при моя лекар (д-р Христов) или при него.

# 41
  • Мнения: 6 550
Първо да ви кажа и на вас, че на 22.02 със спешно секцио се роди Калоян 2 кг и 46 см Heart Eyes Започнахме нормално, но за 15 часа имах само 2,5 см разкритие, а водите ми бяха изтекли. Точно тогава и тоновете заглъхнаха, но благодарение на бързата реакция на д-р Димова и Личева всичко с Калоян е наред. Мъничък е и само малко го погушках като се роди, но всичко с него ще е наред.
И после, да ви разкажа за Кръстев. Той беше на смяна, заедно с Димова, когато бях в родилна зала, но изобщо не мина да ме види, а се следих на жк при него. След това на следващия ден сутринта пак го видях в реанимация,но той отново не мина. Мина Димова и след това Личева. Те бяха и операторите на секциото де, но все пак аз бях и негова пациентка, докато бях бременна. Освен това аз няколко пъти по време на прегледите на жк го питах ще има ли проблем ако се пробвам да родя нормално и той каза, че няма. А Димова ми се накара, че изобщо съм избрала този вариант. Е, Личева ме прие на спешния и без аз да се натискам каза, че ако имам желание може да опитаме, но следи постоянно тоновете и реагираха с Димова много адекватно, когато нещата се влошиха.
Но с две думи от Кръстев се разочаровах.

# 42
  • Мнения: 1 408
Охххх, този Кръстев! Във вторник ни е първата среща и ще пиша дали сме се харесали. Май ще го сменям след всичко прочетено дотук... дано само има часове при другите специалисти.
Електра, как си днес? Малкото човече?  Hug

# 43
  • Мнения: 19 690
Тя Димова май на всички се кара, че искат да изберат нормално Simple Smile

# 44
  • Мнения: 115
Първо да ви кажа и на вас, че на 22.02 със спешно секцио се роди Калоян 2 кг и 46 см Heart Eyes Започнахме нормално, но за 15 часа имах само 2,5 см разкритие, а водите ми бяха изтекли. Точно тогава и тоновете заглъхнаха, но благодарение на бързата реакция на д-р Димова и Личева всичко с Калоян е наред. Мъничък е и само малко го погушках като се роди, но всичко с него ще е наред.
И после, да ви разкажа за Кръстев. Той беше на смяна, заедно с Димова, когато бях в родилна зала, но изобщо не мина да ме види, а се следих на жк при него. След това на следващия ден сутринта пак го видях в реанимация,но той отново не мина. Мина Димова и след това Личева. Те бяха и операторите на секциото де, но все пак аз бях и негова пациентка, докато бях бременна. Освен това аз няколко пъти по време на прегледите на жк го питах ще има ли проблем ако се пробвам да родя нормално и той каза, че няма. А Димова ми се накара, че изобщо съм избрала този вариант. Е, Личева ме прие на спешния и без аз да се натискам каза, че ако имам желание може да опитаме, но следи постоянно тоновете и реагираха с Димова много адекватно, когато нещата се влошиха.
Но с две думи от Кръстев се разочаровах.

Аз Ви разбирам напълно. Писах мнението си за въпросния лекар, преживях нещо подобно.
Д-р Личева ми беше на мен на ЖК и когато дойде на смяна след като вече беше минало всичко идваше няколко пъти да ме види и в реанимация и в стаята дори минаваше в дните когато беше на смяна.
Важното е, че бебчо е добре. Бъдете здрави.

Общи условия

Активация на акаунт