Пациентки на ЦРЗ Надежда - тема 61

  • 84 654
  • 724
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 123
Здравейте момичета,
Някой знае ли на кой ден от цикъла се прави надраскване/биопсия на лигавицата на матката?
Благодаря

# 46
  • Мнения: 433
Биопсия сеправи на 5 ден след ову

Благодаря ти, Nandin! Успех ти пожелавам, чакам добри новини от теб!  bouquet

# 47
  • Мнения: 98
Здравейте момичета,
Някой знае ли на кой ден от цикъла се прави надраскване/биопсия на лигавицата на матката?
Благодаря
Koki12, на мен ми правиха 3 надрасквания като първото беше на 7 ден от цикъла, после на 14-я, и последното надраскване на 21 ден... newsm78, но на някои момичета само едно им правят...

# 48
  • Мнения: 52
 И на мен ми правиха 3 надрасквания горе долу през 3-4 дни не помня точно

# 49
  • Мнения: 833
Момичета,може ли да ми кажете цената на ИМСИ и МАКС в клиниката.Утре ми е пункцията и мисля да поискаме Имси Rolling Eyes

# 50
  • Мнения: 464
Момичета,може ли да ми кажете цената на ИМСИ и МАКС в клиниката.Утре ми е пункцията и мисля да поискаме Имси Rolling Eyes
Мисля, че триста лева общо за двете, ИМСИ е 100лв със сигурност

# 51
  • Мнения: 94
Момичета,може ли да ми кажете цената на ИМСИ и МАКС в клиниката.Утре ми е пункцията и мисля да поискаме Имси Rolling Eyes
Мисля, че триста лева общо за двете, ИМСИ е 100лв със сигурност
ИМСИ-100 лв., МАКС-200 лв.

# 52
  • Мнения: 144
Здравейте, момичета. Съвсем нова съм в темата, макар, че отдавна ви чета.  От 5г. правим неуспешни опити за забременяване, като поне от 3години ходим в Надежда. На 35г.съм. Пациентка съм на д-р Цветков, а преди това на Шефкетова. В момента съм в стимулация и в понеделник предстои пункцията. Това ще ни е 1ви опит. Като цяло съм доста притеснена , защото всички тези процедури са нови за мен, а и по принцип как ще се развият нещата. Надявам се на повече добри новини в тази тема през 2017г.

# 53
  • Мнения: 3 035
Здравейте момичета..аз пак съм в чуденка и реших да ви питам..ако някоя от вас го е минала това.Както писах в предни постове-сега набързо ще кажа-от 6 ден на цикъла бях на глобулите с естрофем,ДХЕА и виагра 10 дни,веднага след тях съм на утрогестан пак за 10 дни.Днес обаче е 7 ден откакто го слагам и имам кафеникаво зацапване...и много се чудя-да го спирам ли и да идва цикъл или да продължавам да го слагам newsm78.Имала съм 1-2 пъти такова зацапване и е било по 2-3 дни преди цикъл,но като не съм слагала глобули.Странно като съм пила дуфастон никога не е тръгвал цикъл докато взимам хапчетата..а сега.И се чудя да спирам или да го продължавам?Мерси Simple Smile

# 54
  • Мнения: 615
Mikulka, успех на пункцията!

Момичета, кога се взема решение да се сложи РВМС преди трансфера? Имам предписание за такова, слагахме го миналия месец и последва контролна биопсия. Обаче забравих да питам докторката дали ще ми го слагат пак преди трансфер. По време на стимулацията ли се уговаряте да има РВМС и въобще как става координацията?

 bouquet

# 55
  • Мнения: 121
Здравейте отново.Бях на фоликулометрия и видяха доминантен фоликул но малко по овален с размери 20/13 мм.Искат утре да поставят Хориомон 10 000 единици.Дали според вас е достигнат добър размер за таймиране на овулацията?

Последна редакция: сб, 25 фев 2017, 17:34 от melsito88

# 56
  • Мнения: 43
Здравей,Тери аз имах РВМС преди трансфер въпреки че на мен биопсията ми беше добре.Докторката ми каза след пункцията че ще ми направи за по добра имплантация.

# 57
  • Мнения: 236
Момичета, здравейте! Hug
Искам да ви попитам , има ли някоя от вас на която и се налагало след стимулация по фонда ,да не прави трансфер по някакви причини , да се замразят ембрионите и да се прави предстоящ ЗЕТ. Има ли такъв вариант или е абсолютно задължително да има трансфер? Благодаря ви предварително, може да пишете и на лични.

# 58
  • Мнения: 216
Здравейте момичета, имам изписани таблетки естрофем, виагра и вигантол. Не ми казаха обаче, кога да ги започвам. Попитах няколко пъти, но доктора ми каза, че няма значение.Гледам, че други момичета ги почват в определен цикъл. Наистина ли няма значение от кои ден от цикъла се почват?

# 59
  • Мнения: 615
Здравей,Тери аз имах РВМС преди трансфер въпреки че на мен биопсията ми беше добре.Докторката ми каза след пункцията че ще ми направи за по добра имплантация.

Благодаря! А кога даде първата кръв - в деня на пункцията ли?

Общи условия

Активация на акаунт