Пациентки на ЦРЗ Надежда - тема 61

  • 84 641
  • 724
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 397
Слага се лекарство и след това се прави контрола. Да не би да не си разбрала и да те викат за лекарство? Не ти ли обясниха какво не е наред?
Направо нова биопсия ще вземат, питах защо, акушерката каза, че нещо някакви клетки да се проследяли и да се види има ли нужда от лекарство. Нещо много ми е съмнително - или има нещо притеснително, или пробата от първата биопсия не е взета както трябва, или резултата е изгубен ? Звъннаха ми снощи след като аз се обадих да питам какво става, че чакам вече 3 седмици...
Звъннах в манипулационна и поисках да ми обяснят подробно ситуацията, защото се притеснявам. Оказа се, че не е имало достатъчно материал за биопсията  Shocked .При положение, че те ми казаха там на място, че ще правим разширена, как е възможно ??? Още един изпуснат месец, проследяване, излизане от работа и гадния утрогестан за нищо..Имам чувството, че се въртим в омагьосан кръг . Не ми стана приятно.

# 721
  • Варна
  • Мнения: 361
Litlle rain и при мен беше така и даже по зле понеже не можаха да ми вземат материал втория път!Пари,загуба на време което нямам,пътуване 1000км.за нищо!!!Нямам думи!!!Дано да си е заслужавало всичко...

# 722
  • Мнения: 1 124
Да се изкажа като бивша пациентка - много лоша организация има в тази болница, особено за хора идващи от другия край на БГ. Още със записването на час срещах проблем, а какво остава за нормална връзка с лекаря ми, ембриолози и т.н.?!Прекалено много пациенти, а лекарите са твърде малко, за да обхванат всички.
Толкова пари и време ни отнема, а липсва качествена услуга.
Успех момичета! Стискам палци на всяка от вас да сбъдне мечтата си! Praynig Hug

# 723
  • Мнения: 1 849
Чудя се как като има пусната заявка и заплатена сума за дадено изследване, се открива, че има проблем, в случая недостатъчен материал, чак като на пациента нервите не издържат и тръгне да си издирва резултатите   newsm78. Този, който работи имунологичната биопсия и е открил в рамките на ден-два от вземане на материала, че няма да стане, просто си е замълчал ли  #Crazy
Ако бяха реагирали навреме, можеше в новия цикъл да се започне естрофем и да се направи нова, а не да се изпуска още един месец.
Дано пък да е на късмет  Hug

# 724

Общи условия

Активация на акаунт