Пациентки на ЦРЗ Надежда - тема 61

  • 84 710
  • 724
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 14
Здравейте, имам проблем с цикъла след инвитро дъл.протокол . След спиране на лекарства заради отрицателен резултат ми дойде 3 дена по късно.Тече близо две седмици и сега ми е 39 ден без да се е появил грам. Дали е нормално?

# 706
  • София
  • Мнения: 10 642
Нормално е. Доста момичета споделят за закъснение на втори цикъл след дълъг протокол

# 707
  • София
  • Мнения: 23 168
втория цикъл може да закъснее доста, дори до 2-3 месеца.

# 708
  • Мнения: 14
Оф благодаря дано не закъснее толкова много.

# 709
  • Мнения: 592
При мен закъснението беше 70 дни, и след дългочакания цикъл сме готови за трансфер, обаче пък TSH-то пак е завишено на 2.70 Sad

# 710
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 59
и на мен мн. ми закъсня и си слагах 5 дни дуфастон по 2 на ден сутрин и вечер и след това дойде до 2,3 дни ако искаш сама го предизвикай,аз след всяка стомулация слагам Peace

# 711
  • Мнения: 313
Точно защото часа ми беше за 19 са звъняли да го отместят за 18:30. Свързах се с регистратура на 10 опит. Иначе прегледа мина и всичко е наред:-)

# 712
  • Мнения: 2 282
Момичета имате ли идея колко време се чака за свободен час за цветна снимка в клиниката?Аз ще съм пациентка на Тихомирова ако това има значение.

# 713
  • София
  • Мнения: 8 124
Момичета имате ли идея колко време се чака за свободен час за цветна снимка в клиниката?Аз ще съм пациентка на Тихомирова ако това има значение.

На мен ми записаха веднага час, зависи от деня на цикъла, не съм чакала. На Персенска съм пациентка.

# 714
  • Мнения: 6 550
При Тихомирова вероятно веднага.

# 715
  • Мнения: 1 849
При мен закъснението беше 70 дни, и след дългочакания цикъл сме готови за трансфер, обаче пък TSH-то пак е завишено на 2.70 Sad
Ако ще е замразен трансфер, не мисля, че тази стойност е пречка, консултирай се с добър ендокринолог, Начев например.

# 716
  • Мнения: 433
Привет, момичета! Някоя от вас случайно да е на пункция в петък /21.04/ ?  Heart Eyes

# 717
  • Мнения: 397
Момичета, какво налага повторна имунологична биопсия на следващия месец след вземане на първата ?Аз правих разширена, при имплантационния прозорец всичко е наред, но защо ме карат да повторя имунологичната ? Не се ли назначават лекарства, ако нещо не е наред ?

# 718
  • Мнения: 6 550
Слага се лекарство и след това се прави контрола. Да не би да не си разбрала и да те викат за лекарство? Не ти ли обясниха какво не е наред?

# 719
  • Мнения: 397
Слага се лекарство и след това се прави контрола. Да не би да не си разбрала и да те викат за лекарство? Не ти ли обясниха какво не е наред?
Направо нова биопсия ще вземат, питах защо, акушерката каза, че нещо някакви клетки да се проследяли и да се види има ли нужда от лекарство. Нещо много ми е съмнително - или има нещо притеснително, или пробата от първата биопсия не е взета както трябва, или резултата е изгубен ? Звъннаха ми снощи след като аз се обадих да питам какво става, че чакам вече 3 седмици...

Общи условия

Активация на акаунт