Фиброаденом - да се оперираме ли ? 4-та тема

  • 115 197
  • 756
  •   1
Отговори
# 285
  • Варна
  • Мнения: 10 493
незнам ,защо ги предлагат тези пункции след като знаят добре че в повечето случай кистите се пълнят отново след като не им е "изваден балона"
 

Така е, но няма и как на всяка киста да се подлагаш на операция. Ще я махнеш и до нея ще се образува друга. Когато не е премахната причината за тези кисти те ще си излизат.
Имам приятелка с над 10 кисти в двете гърди, какво да прави, няма да излезе от операционната ако тръгне да ги маха постоянно.

# 286
  • Мнения: X
Вечерната иглика на мен ми помогна най-вече за кистите по яйчниците (в комбинация с бял равнец), за кистите в гърдите и фиброаденома ми помогнаха раждането и кърменето. Вечерната иглика е само добавка- нужно е здравословно хранене, хормонален баланс и колкото е възможно по-малко нерви. Това е.

# 287
  • Мнения: 4
Включвам се за помощ! Имам нещо като гноен абцес на гърдата и от повече от 1 год. постоянно се активира , цепят го и пак и пак... иследванията нищо не показват нито бактерия ... нищо. Знае ли някой добър др. от Пловдив съм. Личната ми дава само направления за хирург а хирурзите го махат временно но никой не може да открие причината. Знаете ли при какъв др. да отида за да ме излекува а не временно да го оправи?! Вече дори не ме приемат в болница и не ми слагат упойки на живо ме цепят което е много травмиращо ... имал ли е някой подобен проблем и как го е решил. Последно си измислиха стафилококова инфекция но никаде не е изолиран стафилокок. Sad

# 288
  • Мнения: X
Мога да дам съвет за мамолог в София, но не и в Пловдив. Къде е локализиран този абцес точно ? Предполагам, че пиеш и антибиотици след манипулациите.

# 289
  • Мнения: 4
Изпих 1 милион антибиотици. Вече дори не си правят труда да ми дават антибиотик да пия. Абцеса с точно отгоре на гърдата към ореола на зърното. Аз по мамолози съм ходила мн. Мисля че вече ми трябва нещо с инфекций ... или имунолог. Казват че съм с слаб имунитет.

# 290
  • Мнения: X
Предполагам, че са изследвали тъкан, не само течността от абцеса, нали ? Ако не си била при някое светило е редно да отидеш. Мамолог, после добър дерматолог. За имунната система - Изопринозин, Колактив 3 на Аква сорс, здравословен начин на живот.

# 291
# 292
  • Мнения: 822
Аз съм се обаждала до обяд по всичките болници в София и никъде вече нямало часове, тоест това е за „наши хора“! А графикът е излязъл днес, нали? Или снощи?

# 293
  • Мнения: 4
Бях само при светила 3 обиколих вече нооо са хирурзи ... Явно това вече не е за хирург , бях и при дерматолог - пак светило уж и той нищо ... незнам вече

# 294
  • Мнения: X
Не знам какво да ти кажа. Не е добре, че постоянно се получава този абцес, с времето ще става по-зле. Какво пише на резултата от биопсията ?

# 295
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Нали виждате графика на голям процент от болниците, преглеждат по 1-2 часа и колко хора ще минат за това време. Докато нашият проект в Пловдив, който е извън националната кампания, по него преглеждаме по 15-20 жени, за ден - 3 пъти в седмицата. И часове има макар да ги раздаваме напред във времето. Повече националната кампания, е за пиар, не за друго, за съжаление.
Хубав нов ден!

# 296
  • Мнения: 822
Нали виждате графика на голям процент от болниците, преглеждат по 1-2 часа и колко хора ще минат за това време. Докато нашият проект в Пловдив, който е извън националната кампания, по него преглеждаме по 15-20 жени, за ден - 3 пъти в седмицата. И часове има макар да ги раздаваме напред във времето. Повече националната кампания, е за пиар, не за друго, за съжаление.
Хубав нов ден!

Прав си! Пиар и нищо повече!

# 297
  • Мнения: 2 721
Здравейте!
Може ли да искажете мнение за доктор Брюкнер ? Става дума за операция за премахване на фиброаденом.
Също ако може и други имена на добри специалисти в град Варна. Благодаря!!

# 298
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Здравейте!
Може ли да искажете мнение за доктор Брюкнер ? Става дума за операция за премахване на фиброаденом.
Също ако може и други имена на добри специалисти в град Варна. Благодаря!!
Ходила съм при Белинов, но само на преглед. Общо взето добро отношение.
Чувала съм за Хинев добри отзиви.

# 299
  • Мнения: 964
Може ли да ми даде някой мнение за проф. Злате Додунков ?
прочетох че е работил с покойния Доктор Киров ( който е бил и остава незаменим в областта на гръдната хирургия ) и много се обнадеждих , но когато потърсих мнения за него не намерих нищо , за това моля тук ако някои нещо знае .
Предварително БЛАГОДАРЯ !  smile3525

Последна редакция: вт, 10 окт 2017, 16:16 от svetlinar

Общи условия

Активация на акаунт