Фиброаденом - да се оперираме ли ? 4-та тема

  • 115 221
  • 756
  •   1
Отговори
# 135
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Аз предлагам в следващите 3 месеца болестите да почиват Simple Smile
Почивайте си, пийте си биричката, плаж, море и хубави неща!
И съответно и аз мисля да ви освободя от присъствието си за лятото.
Позитивно мислене, за да привличате добри неща.

# 136
  • Мнения: 964
Момичета на 29.06. бях на преглед при д-р Ваня Балева и имам страхотни новини.
През месец февруари бях диагностицирана с фиброаденом на дясна гърда в мастопатичната зона, която имам от 10 години. Фиброаденомът беше около 1-1.5 см. Ходих последно при проф. Александрова за окончателно мнение. Тя ме насочи към здравословното хранене - без тлъсто месо, само пилешко и риба, без да прекалявам с черния хляб, ориза и картофите, без безалкохолни. Минах на капсули от по 500 мг. масло от вечерна иглика 4 капсули на ден....И не мога да повярвам какво ми се случи.
Докторката ме преглежда и казва "Госпожо вие не сте за нас, нямате нищо нито на лявата, нито на дясната гърда." Накарах я да ме гледа още два пъти съвсем внимателно. Пак не повярвах и на другият ден ходих при познат рентгенолог, с пълното убеждение, че са ме излъгали в Пловдив. Но и той потвърди - няма нищо в гърдите ми.
Момичета, взимайте и вие профилактично масло от вечерна иглика. Толкова се радвам, че четох тук и получих препоръки за тази хранителна добавка. Бог да ви благослови! Толкова много съм ви благодарна! Да сте живи и здрави дълги, дълги години!

2 сутрин и 2 вечер ли взимала , преди или след храна - има ли значение  ?
как точно си ги пила
и аз опитвах преди с иглика но не ми се получи ,сега пак мисля да опитам дано имам и аз успех  Hug

# 137
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
 Бях на личен лекар. В горната част на бучката не е в едно положение. В лежащо положение и при повдигане на гърдата нищо не можеше да намери. Изненада се! Друг да е имал подобно нещо?
В сряда обстоен преглед...Ще умра от притеснение до тогава!

# 138
  • Мнения: 20 178
Калинка, изчакай прегледа при мамолога и не се шашкай, може да е най-обикновена киста.  Peace

# 139
  • Мнения: 51
Бях на личен лекар. В горната част на бучката не е в едно положение. В лежащо положение и при повдигане на гърдата нищо не можеше да намери. Изненада се! Друг да е имал подобно нещо?
В сряда обстоен преглед...Ще умра от притеснение до тогава!
Това, че личната се е изненадала, не трябва да те впряга, тя изобщо не е компетентна. Някои мастопатични бучици така изчезват в легнало положение, поне при мен. Запази спокойствие, намери си добър мамолог. Стискаме палци всичко да е наред. Hug

# 140
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Момичета на 29.06. бях на преглед при д-р Ваня Балева и имам страхотни новини.
През месец февруари бях диагностицирана с фиброаденом на дясна гърда в мастопатичната зона, която имам от 10 години. Фиброаденомът беше около 1-1.5 см. Ходих последно при проф. Александрова за окончателно мнение. Тя ме насочи към здравословното хранене - без тлъсто месо, само пилешко и риба, без да прекалявам с черния хляб, ориза и картофите, без безалкохолни. Минах на капсули от по 500 мг. масло от вечерна иглика 4 капсули на ден....И не мога да повярвам какво ми се случи.
Докторката ме преглежда и казва "Госпожо вие не сте за нас, нямате нищо нито на лявата, нито на дясната гърда." Накарах я да ме гледа още два пъти съвсем внимателно. Пак не повярвах и на другият ден ходих при познат рентгенолог, с пълното убеждение, че са ме излъгали в Пловдив. Но и той потвърди - няма нищо в гърдите ми.
Момичета, взимайте и вие профилактично масло от вечерна иглика. Толкова се радвам, че четох тук и получих препоръки за тази хранителна добавка. Бог да ви благослови! Толкова много съм ви благодарна! Да сте живи и здрави дълги, дълги години!

2 сутрин и 2 вечер ли взимала , преди или след храна - има ли значение  ?
как точно си ги пила
и аз опитвах преди с иглика но не ми се получи ,сега пак мисля да опитам дано имам и аз успех  Hug

2 сутрин и 2 вечер без значение дали преди или след ядене. Мини и на диета - много малко тлъсто месо и въглехидрати и повече плодове и зеленчуци.

# 141
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Аз вземах само по 2 хапчета, дано е имало ефект  Confused

# 142
  • Мнения: X
А това масло от иглика мамолог ли ви го препоръча?
Мога ли просто да си взема и да пия?

# 143
  • Варна
  • Мнения: 10 493
А това масло от иглика мамолог ли ви го препоръча?
Мога ли просто да си взема и да пия?

Аз го взех на своя глава, хранителна добавка е.

# 144
# 145
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
От обикновени аптеки ли се купува това масло?

# 146
  • Мнения: 14 966
От обикновени аптеки ли се купува това масло?
Да , аз купувам ето това :
http://magazin.newage.bg/%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%BC-%D0%BE%D0%B9%D … ba-medica-pid3489
Но на по-ниска цена.

# 147
  • Мнения: 964
От обикновени аптеки ли се купува това масло?
Да , аз купувам ето това :
http://magazin.newage.bg/%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%BC-%D0%BE%D0%B9%D … ba-medica-pid3489
Но на по-ниска цена.

в Марешки вчера бе около 17-18 лв за 100 броя

# 148
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Момичета, беше киста! Такова душевно облекчение получих. Понеже никога не съм ходила в болница и персонала веднага разбра и бяха много мили. Дано да не се появи пак, че доста честно се случвало!
Благодаря ви за подкрепата!
Здраве, здраве и пак здраве да имаме! Другото не е важно.

# 149
  • Мнения: 14 966
Момичета, беше киста! Такова душевно облекчение получих. Понеже никога не съм ходила в болница и персонала веднага разбра и бяха много мили. Дано да не се появи пак, че доста честно се случвало!
Благодаря ви за подкрепата!
Здраве, здраве и пак здраве да имаме! Другото не е важно.
bouquet
Много се радвам за теб !

Общи условия

Активация на акаунт