дамска самобръсначка

  • 17 601
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 123
досега раглеждах сайта на Технополис и видях че има женски самобръсначки, електрически, които работят както на мокро, така и на сухо, та искам да ви попитам вие ползвали ли сте такова нещо и заслужават ли си?

# 1
  • Мнения: 7 640
как електрическа работи на мокро newsm78

# 2
  • Мнения: 123
http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=833693&cat=30&f=3659
еми и аз не знам, тук пише че е на батерии, без кабел и може и под душа да се бръснеш с нея, на мен мис е струва странно, ама затова и питам. а и ми е интересно дали има въобще някаква разлика с обикновенните самобръсначки, защото единствената която пише е че може да се бръснеш и на сухо, но за други не знам, та затова ми беше интересно дали нкои от тук е ползвал такова нещо и ако да, дали е доволен.

# 3
  • Мнения: 1 006
хм, писанката, и мен дори ме заинтригува newsm78
с какво резултата ще е по-различен от този на съвсем обикновена самобръсначка  newsm78
 PraynigМоля просветените да отговрят и да ми простят невежеството Embarassed

# 4
  • Мнения: 4 744
И аз от доста време се чудя дали ще е ефикасен уреда щото с това ежедневно бръснене направо Twisted Evil
с какво резултата ще е по-различен от този на съвсем обикновена самобръсначка  newsm78
Незнам с какво ще е по-различен,но може би ще е по-удобно за ежедневно поддържане на местата,където се обезкосмяваме, защото аз днес ако си избръсна крачетата утре вече побоцкват и с повторното бръснене само се нарязвам цялата...това може би ще се спести със тази самобръсначка newsm78

# 5
  • Мнения: 554
Резултата си е същият както при нормално бръснене. Аз имам тази самобръсначка на батерии http://www.gillettevenus.com/us/  благодарение на вибрациите бръсне по- гладко и няма нужда от много повторения. Няма проблем с водата ... не й влияе

# 6
  • Мнения: 6 911
Резултата си е същият както при нормално бръснене. Аз имам тази самобръсначка на батерии http://www.gillettevenus.com/us/  благодарение на вибрациите бръсне по- гладко и няма нужда от много повторения. Няма проблем с водата ... не й влияе
Тази съм я виждала по реклами. Някъде продава ли се?

# 7
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
И аз от доста време се чудя дали ще е ефикасен уреда щото с това ежедневно бръснене направо Twisted Evil
с какво резултата ще е по-различен от този на съвсем обикновена самобръсначка  newsm78
Незнам с какво ще е по-различен,но може би ще е по-удобно за ежедневно поддържане на местата,където се обезкосмяваме, защото аз днес ако си избръсна крачетата утре вече побоцкват и с повторното бръснене само се нарязвам цялата...това може би ще се спести със тази самобръсначка newsm78

точно това е ефекта-няма опастност от нарязване, много по-гладко е и поне на мен след това не ми излизат пъпки. аз ползвам тази. която се слага на епилатора, но то е същото.

# 8
  • Мнения: 554
Резултата си е същият както при нормално бръснене. Аз имам тази самобръсначка на батерии http://www.gillettevenus.com/us/  благодарение на вибрациите бръсне по- гладко и няма нужда от много повторения. Няма проблем с водата ... не й влияе
Тази съм я виждала по реклами. Някъде продава ли се?

Намам идея дали тук в БГ я има някъде  Sad аз си я купих в US

# 9
  • София
  • Мнения: 39 785
Аз от време на време ползвам ел. бръсначка на мъж ми. Под душа не съм я вкарвала.

# 10
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Резултата си е същият както при нормално бръснене. Аз имам тази самобръсначка на батерии http://www.gillettevenus.com/us/  благодарение на вибрациите бръсне по- гладко и няма нужда от много повторения. Няма проблем с водата ... не й влияе
Тази съм я виждала по реклами. Някъде продава ли се?

виждала съм във България но без батерии.обикновена. навсякъде. аз съм си купувала миналата година. сменят й се само ножчетата.тройни са. много е удобна ,защото ножчетата са подвижни. много рядко се порязвам с нея. за навсякъде е ползвам.

# 11
  • Мнения: 6 911
виждала съм във България но без батерии.обикновена. навсякъде. аз съм си купувала миналата година. сменят й се само ножчетата.тройни са. много е удобна ,защото ножчетата са подвижни. много рядко се порязвам с нея. за навсякъде е ползвам.
Да де, аз обикновената я имам. Като отида някъде на почивка ще се поогледам.

# 12
  • Мнения: 2 407
Изглежда много практична, ще взема да отида да я видя.

# 13
  • Мнения: 123
добре и значи какво излиза, че не е нищо по различно от обикновенната, така ли
? все пак ако се бръснеш с обикновенната всеки ден, то карката стават на рани и боли, защото много малко са порастнали космите, а с това дали ще е така. незнам но от това което казахте не виждам с какво си заслужава парите, все пак струва към 50-100лв., пък ако е същата като обикновенните, само дето може и на сухо, според мен няма смисъл.
ако още някои знае нещо, да казва, че тъкмо се бях зарадвала че ще се отърва от мъките Sad

# 14
  • Мнения: 4 202
Имам епилатор с приставка за бръснене. Предимството е точно това, което са изброили и другите момичета - няма ги нарязванията като при обикновеното бръснене и не излизат пъпки, поне при мен де  Grinning

# 15
  • Мнения: 7 474
О, зарибихте ме, ще ходя да я видя!

# 16
  • Мнения: 7 186
И аз се заинтригувах. По- гладко казвате става. Thinking
Аз иначе ползвам дамския Жилет чат- пат под душа и съм доволна, ма така ми е писналооо. Crazy

# 17
  • Мнения: 7 640
Аз иначе ползвам дамския Жилет чат- пат под душа и съм доволна, ма така ми е писналооо. Crazy
пробвай с мъжкия- по-гладко е. Има едни гумени ламели, които опъват кожата и съм много по-доволна Peace, за Сензор Ексел говоря.

# 18
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Има разлика м/у Жилета, които е даден и другите, които са на епилаторите или мъжките.
тази, която прилича на обикновената просто има нещо като вибратор, който прави нещо като масаж. така е по лесно и по-гладко.
другите са на друг принцип.
можеш и мъжка да си вземеш. едно и също е .

# 19
  • София
  • Мнения: 10 858
А как сатва работата в интимната зона newsm78с тази от Технополис? Как ще се движи по извивките newsm78все пак там кожата е моного нежна.

# 20
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
А как сатва работата в интимната зона newsm78с тази от Технополис? Как ще се движи по извивките newsm78все пак там кожата е моного нежна.

вземи си гел за бръснене. няма никакъв проблем.

# 21
  • Мнения: 2 013
http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=838078&cat=30

аз имам ето тази - удобна е, защото се зарежда, т.е. няма нужда от батерии.

# 22
  • Мнения: 614
http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=838078&cat=30

аз имам ето тази - удобна е, защото се зарежда, т.е. няма нужда от батерии.

А на какъв период ориентировачно сменяш ножчетата?

# 23
  • София
  • Мнения: 10 858
Diviana а в интимната зона как става?

Уф, аз само за това разпитвам, ама за там най-ме интересува. Краката, подмишниците са ясни.

# 24
  • Мнения: 7 474
 newsm44 newsm44 Днес си я купих тази Филипс от Технополис, много е готина ! Намалили са цената от 59 на 49 лв. Вършее яко!

# 25
  • Мнения: 7 186
newsm44 newsm44 Днес си я купих тази Филипс от Технополис, много е готина ! Намалили са цената от 59 на 49 лв. Вършее яко!



Тъй ли, я разправяй. На сухо става ли? А за интимната област? Flutter

# 26
  • Мнения: 7 474
А ми аз на сухо я пробвах. Пробвах на краката, подмишници и малко в оназ област да видя дали няма да пъпчасам . Става за навсякъде, малка е и удобна, не скубе и става бързо, а при мен има много материал. Забравих да добавя, че има отстрани (не знам как да го нарека ) за оформяне на прически Blush
Дайте идея с  какво може да се маже човек за да не пъпчасва и да не сърби на другия ден newsm78

# 27
  • Мнения: 18 542
Дайте идея с  какво може да се маже човек за да не пъпчасва и да не сърби на другия ден newsm78
И аз това питам, че заради тия сърбежи не обичам бръсначките, пък с тях е доста по-безболезнено окколкото да се щавя с епилатора.  Sick

# 28
  • Мнения: 7 186
А гладко ли става?

# 29
  • Мнения: 4 744
А ми аз на сухо я пробвах. Пробвах на краката, подмишници и малко в оназ област да видя дали няма да пъпчасам . Става за навсякъде, малка е и удобна, не скубе и става бързо, а при мен има много материал. Забравих да добавя, че има отстрани (не знам как да го нарека ) за оформяне на прически Blush
Дайте идея с  какво може да се маже човек за да не пъпчасва и да не сърби на другия ден newsm78
Гледай това , с което се намажеш да не съдържа много алкохол, че ще се опъпчиш веднага. Аз си слагам от КРЕМА за тяло на Dove

# 30
  • Мнения: 7 474

Не е като с бръснача, но аз ще я ползвам предимно за места където не удържат на епилатора.

# 31
  • София
  • Мнения: 10 858
за сърбежа просто си трябва постоянство. Като се бръснете вс. дн или през ден кожата свиква и не сърби изобщо.
За мазане - има интимни пудри.

# 32
  • Мнения: 4 744
за сърбежа просто си трябва постоянство. Като се бръснете вс. дн или през ден кожата свиква и не сърби изобщо.
За мазане - има интимни пудри.
Свиква друг път:( Сърби гадно

# 33
  • София
  • Мнения: 10 858
Ми моята явно е някаква дебела  Heart Eyes щото изобщо не ме сърбе Peace

# 34
  • София
  • Мнения: 587
Изглежда доста добре тази самобръначка smile3508
А по-бързо ли става отколкото с обикновена?

# 35
  • Мнения: 1 798
Ще прежаля 50-тина лв,  заинтригувахте ме , та чак ме засърбя Flutter.
Да казват тези,които имат,  през колко време сменят ножчето/или ножчетата/.
Бръсна се откак се помня, сърбежите и пъпките са ми ада.... #Cussing out

# 36
  • Мнения: 2 013
Не мога да дам много изчерпателни отговори - имам я от близо година, но я бях забравила покрай местенията и пр. Та още не съм сменяла ножчета - даже не знаех, че се сменят Embarassed Embarassed Embarassed, сега ще трябва да търся откъде да си купя ножчета. Сега я разглобих и видях кое се води ножче в случая.
Иначе я предпочитам пред другите бръсначки, защото може да сухо, не можеш да се порежеш (което аз редовно правя с другите), не излизат пъпки (много ми е бяла и тънка кожата и е малей....)

# 37
  • Мнения: 1 455
И аз се зарибих с тази самобръсначка и тези дни ще си я набавя. После ще пиша за отзиви, ако още се интересувате.

# 38
  • Мнения: 381
Чакаме отзиви че и аз се зарибих здраво GrinningИначе от доста време съм й хвърлила око на тая самобръсначка.

# 39
  • Мнения: 120
За пъпките и сърбежа да кажа-особено на интимните места Embarassed. Една приятелка , акушерка / бръсне редовно жени в АГ-то  Mr. Green/, ме светна как става номера да не се получават такива проблеми-най обикновено кремче Здраве, в синята кутийка Hug. Пробвах- ефекта е безотказен Peace. Да спомена , че моята кожа по принцип е много нежна, и все съм страдала от сърбежи и пъпки ooooh!, но вече НЕ! Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 123
еххх супер, значи е добра и аз много съм и хвърлила око, но и като гледам си заслужава и парите. мен най ме интересува да не ме боли ако се бръсна всеки ден и да не ми излизат пъпки и червени точки. на мен кожата ми е мнгоо гадна и със епилатор ми растът 90% подкожни и не мога с него, а пък със самобръсначка не мога да се бръсна всеки ден, защото ме боли и гадно. а на мен също много ме дразни че като се избръсна и някакси ми се виждат космите, смисъл те са ми черни и някакси се виждат отдолу....оххх не знам какк да го обясня и се надявам с тази самобръсначка да е по добре положението. а и искам да попитам щом не е гладко колкото при обикновенната самобръсначка, значи все пак остават някакви милиметарчета косми, така ли?
аз ги искам за краката и при интимната зона. ще изчакам още няколко дни за коментари и ще ходя и аз да си я купя

# 41
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Имам епилатор с приставка за бръснене. Предимството е точно това, което са изброили и другите момичета - няма ги нарязванията като при обикновеното бръснене и не излизат пъпки, поне при мен де  Grinning
newsm10

# 42
niakoi drug ste dobavi li oste nestho??
 zaintriguvax se za tazi masinka no ne znam...ako ostavat niakolko  milimetri niama da mi xaresva...

# 43
  • Мнения: 7 474
Само да ви кажа,че не сърби и не излизат пъпки. Вършах преди 3 дни основно.

# 44
  • Мнения: 419
Заинтригувахте ме!

# 45
  • Мнения: 231
и искам да попитам щом не е гладко колкото при обикновенната самобръсначка, значи все пак остават някакви милиметарчета косми, така ли?
И аз искам да попитам същото.Rolling Eyes Голяма ли е разликата? ooooh!

# 46
  • Мнения: 267
и искам да попитам щом не е гладко колкото при обикновенната самобръсначка, значи все пак остават някакви милиметарчета косми, така ли?
И аз искам да попитам същото.Rolling Eyes Голяма ли е разликата? ooooh!

Ами дами, заинтригувана точно от рекламата тук си взех точно тази машинка. Аз отдавна се канех на нещо такова, но тази ми се видя евтинка и се реших. Но да си призная малко разочарована останах, защото поне при мен изисква ужасно много стъргане докато махна всичко. Айде отдолу - става добре, никога не съм имала проблеми там, но точно отгоре, където е за естестика - ами стоя на черни точки, т.е. става гладко някак си в едната посока, но явно бръсненето не е така дълбоко и се виждат коренчетата. При опит да ги изчегъркам започвам да се претърквам ..общо взето при мен го нямаше ефектът на облекчение. Засега ги редувам с обикновената, за да не ме боли уж, но вече сериозно се изнервям от това, че всеки ден съм набола и сериозно обмислям колата.

Или другият вариант е по-скъпа машинка. Забелязвам, че откакто подарих на приятеля си електрическа самобръсначка започна да се бръсне редовно, явно му харесва. И въпреки, че и той казва, че е голяма играчка, почти не мога да повярвам, че се е минал с електрическата, защото е изключително гладко като при обикновената.

Някой ден ако имам 100 лв излишни - отиват за тази на Филипс с формата на самобръсначка Wink

# 47
  • Мнения: 2 768
Някой ден ако имам 100 лв излишни - отиват за тази на Филипс с формата на самобръсначка Wink

Точно такава набелязах, мислиш ли, че е по-добра? Дали с нея ще стане гладко (говоря за интимната зона)?

# 48
  • Мнения: 2 768
Да докладвам, днес си купих това чудо от Технополис



Изпробвах го интим, добре вършее, става гладко (само дето още не съм му свикнала) Но кожата ми е много светла и тънка и косъмчетата буквално прозират  Sad Струва 56лв, има две приставки за бръснене - "бърза" за крака и позлатена за триъгълник+мишници. Има и приставка-гребен за подстригване. Това лято ще ми свърши работа, но от от септември - фотоепилация!

# 49
  • Мнения: 661
Аз пък ползвам това и съм супер доволна! newsm10

# 50
  • Мнения: 5 476
violetov charomat  и аз пък ползвам същото и съм много доволна!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт