дамска самобръсначка

  • 17 580
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 231
и искам да попитам щом не е гладко колкото при обикновенната самобръсначка, значи все пак остават някакви милиметарчета косми, така ли?
И аз искам да попитам същото.Rolling Eyes Голяма ли е разликата? ooooh!

# 46
  • Мнения: 267
и искам да попитам щом не е гладко колкото при обикновенната самобръсначка, значи все пак остават някакви милиметарчета косми, така ли?
И аз искам да попитам същото.Rolling Eyes Голяма ли е разликата? ooooh!

Ами дами, заинтригувана точно от рекламата тук си взех точно тази машинка. Аз отдавна се канех на нещо такова, но тази ми се видя евтинка и се реших. Но да си призная малко разочарована останах, защото поне при мен изисква ужасно много стъргане докато махна всичко. Айде отдолу - става добре, никога не съм имала проблеми там, но точно отгоре, където е за естестика - ами стоя на черни точки, т.е. става гладко някак си в едната посока, но явно бръсненето не е така дълбоко и се виждат коренчетата. При опит да ги изчегъркам започвам да се претърквам ..общо взето при мен го нямаше ефектът на облекчение. Засега ги редувам с обикновената, за да не ме боли уж, но вече сериозно се изнервям от това, че всеки ден съм набола и сериозно обмислям колата.

Или другият вариант е по-скъпа машинка. Забелязвам, че откакто подарих на приятеля си електрическа самобръсначка започна да се бръсне редовно, явно му харесва. И въпреки, че и той казва, че е голяма играчка, почти не мога да повярвам, че се е минал с електрическата, защото е изключително гладко като при обикновената.

Някой ден ако имам 100 лв излишни - отиват за тази на Филипс с формата на самобръсначка Wink

# 47
  • Мнения: 2 768
Някой ден ако имам 100 лв излишни - отиват за тази на Филипс с формата на самобръсначка Wink

Точно такава набелязах, мислиш ли, че е по-добра? Дали с нея ще стане гладко (говоря за интимната зона)?

# 48
  • Мнения: 2 768
Да докладвам, днес си купих това чудо от Технополис



Изпробвах го интим, добре вършее, става гладко (само дето още не съм му свикнала) Но кожата ми е много светла и тънка и косъмчетата буквално прозират  Sad Струва 56лв, има две приставки за бръснене - "бърза" за крака и позлатена за триъгълник+мишници. Има и приставка-гребен за подстригване. Това лято ще ми свърши работа, но от от септември - фотоепилация!

# 49
  • Мнения: 661
Аз пък ползвам това и съм супер доволна! newsm10

# 50
  • Мнения: 5 475
violetov charomat  и аз пък ползвам същото и съм много доволна!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт