Като две капки вода- сезон 5

  • 56 636
  • 754
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 786
Докато дойда в новата тема вие сте писали, писали . На Ваня добре му се получи, но да видим когато трябва и да танцува какво ще е .

# 76
  • София
  • Мнения: 7 893
"Другата година: Валери, Ники Михайлов, Николета, щот тя върви с тях двамата, и Гришо."
 Joy Joy Joy
Гришо за разнообразие  Joy Joy Joy щото да не е Николета сал с футболисти  hahaha

# 77
  • Мнения: 3 501
Ваня ме изненада приятно, хареса ми.

# 78
  • Мнения: 24 669
Защо, когато дават в кадър Заки не дават и жената на Зуека?! Два пъти видях, че е до Заки, а не е в кадър
Е коя е па тя, та да я дават. Жената на водещия! Какво отношение има тя към предаването, за да искаш да я показват? Rolling Eyes
Не искам, но ми направи впечатление, че я крият....Половината и лице даваха

# 79
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Защо, когато дават в кадър Заки не дават и жената на Зуека?! Два пъти видях, че е до Заки, а не е в кадър
Е коя е па тя, та да я дават. Жената на водещия! Какво отношение има тя към предаването, за да искаш да я показват? Rolling Eyes
А Петя Буюклиева каква връзка има с предаването, че я показáха поне сто пъти. Laughing Не мога да я понасям, затова си мрънкам hahaha

# 80
  • София
  • Мнения: 7 971
Ми футболиста се представи добре.

# 81
  • Мнения: 1 318
Ваня стои добре на екран.

# 82
  • Мнения: 392
Всяка седмица ли ще има нова тема тук? Не следих много миналата година и затова питам.

Добре бяха до тук участниците, като за първи епизод.  Simple Smile

# 83
  • София
  • Мнения: 7 893
Е сега ако в ред звука Люси ще ги разбие.

# 84
  • София
  • Мнения: 5 712
Защо, когато дават в кадър Заки не дават и жената на Зуека?! Два пъти видях, че е до Заки, а не е в кадър
Е коя е па тя, та да я дават. Жената на водещия! Какво отношение има тя към предаването, за да искаш да я показват? Rolling Eyes
А Петя Буюклиева каква връзка има с предаването, че я показáха поне сто пъти. Laughing Не мога да я понасям, затова си мрънкам hahaha
Предполагам, че ще пеят нейна песен.

# 85
  • Мнения: 17 546
Защо, когато дават в кадър Заки не дават и жената на Зуека?! Два пъти видях, че е до Заки, а не е в кадър
Е коя е па тя, та да я дават. Жената на водещия! Какво отношение има тя към предаването, за да искаш да я показват? Rolling Eyes
Не искам, но ми направи впечатление, че я крият....Половината и лице даваха
Ами тя е обикновена жена, даже твърде обикновена... Не мисля, че би била любимка на камерата, нека си седи на спокойствие.

# 86
  • Мнения: 1 318
Люси има специфичен глас, да видим...

# 87
  • Мнения: 7 006
Очаквам от Люси страхотно представяне. Heart Eyes

Кой ли е осмият участник? Rolling Eyes


Благодаря за темата! bouquet

# 88
  • through the wormhole
  • Мнения: 2 728
Лелеее, каква изненада - Майкъл Джексън!

# 89
  • Sofia
  • Мнения: 26 613
Бившата свекърва как ли ще оценява Люси Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт