Кауфланд - тема 20

  • 104 544
  • 727
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 54 734
Въпрос на лични предпочитания.
Аз нямам кола, но  пак ползвам количка.

# 721
  • Бургас
  • Мнения: 1 989
Не съм виждала в нашия Кауфланд кошници, но съм виждала хора, които си бутат количките с продуктите по улицата, далеч от паркинга. Та ми идва на ум, че с кошница ще е още по -лесно по пътя към дома. Може и това да е причина. Тези магазини са с по-големи паркинги от Била , и по-трудно се осъществява контрол. Но наистина е добре, когато има възможност и за кошница-малко място за движение, дърпам я, не търся стотинки...

# 722
  • Мнения: 1 320
Моля, споделите, ако сте закупели,   Пасатор с чопър и Ел.кана за вода, че им се каня от доста време  newsm78..

# 723
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 860
Според мен това с липсата на кошници си е маркетингова стратегия. В количките слагаш, слагаш и има достатъчно място, даже и за неща, които не си смятал да купуваш.
Когато си с кошница по-може да се ограничиш и да се откажеш от някои покупки, които са импулсивни и ненужни в момента, примерно, защото си напълнил кошницата.  Peace

# 724
  • Мнения: 19 043
Да, това има логика,
аз обаче като отида на пазар пешеходно и като нямам кошница, също се ограничавам, защото няма как да занеса под мишница 100 неща, а количката ми е прекалено огромна...

# 725
  • Мнения: 4 871
Според мен това с липсата на кошници си е маркетингова стратегия. В количките слагаш, слагаш и има достатъчно място, даже и за неща, които не си смятал да купуваш.
Когато си с кошница по-може да се ограничиш и да се откажеш от някои покупки, които са импулсивни и ненужни в момента, примерно, защото си напълнил кошницата.  Peace
Уж е така, ама пък мен точно това ме подтикна да си пъхам продуктите в чанта и я познай дали пазарувам много (като количество). Laughing Купувам само най-необходимото и така те се прецакват.

# 726
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 860
Да, доста са големи количките. Ползвам ги само когато купувам вода.

# 727

Общи условия

Активация на акаунт