Хипохондрички, сладки шматки, тормозят доктори с неравностойни схватки

  • 83 886
  • 851
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 20
Здравейте!И аз имам доста сериозен проблем с хопохондрията...Бях си ударила главата наскоро мислех,че е комоцио минах през рентген абе изобщо....та сега се притеснявам,защото напоследък съм много ми се събра,откриха ми рана на маточната шийка...кървене...апък нещо си внушавам,дали да не си пусна едно чхг за всеки случай за туморни маркери и  за каквото обикновенно се пуска чхг :дд т.н.днес ми  24 ден от мц;дали ще отчете нещо правилно

# 601
  • София
  • Мнения: 385
Здравей, Puci Simple Smile

От това, което описваш не виждам признаци на хипохондрия, може би просто в момента си притеснена. За изследването - предполагам имаш предвид ЧПВ (HPV, Човешки папилома вирус), а не ЧХГ (хормона, доказващ бременност). Добре е това изследване да се направи, най-добре е материалът да се вземе от гинеколог при цитонамазка. Учудва ме, че не са ти взели материал, когато са ти открили "раничката".

Не се притеснявай - и аз имах раничка, но без ЧПВ. Определени типове ЧПВ повишават риска раничката да се изроди в нещо по-сериозно. Hug

# 602
  • Мнения: X
Увеличено ЧХГ може да има и при съществуване на някои видиве тумори.
Относно раничката- колпоскопия и ако е нужна- биопсия. Отскочи в темата за цитонамазката, там момичетата ще те насочат. Успех !

# 603
  • София
  • Мнения: 385
Какви са симптомите днес? Аз имам продължаващ симптом - болката в гръдната кост.. За жалост чак другата седмица имам уговорка с ЛЛ. Имам и съпътстващи оплаквания и притеснения и не мога да се похваля много освен че НЕ чета в интернет от няколко дни вече. В момента ми е трудно да се разгранича от физическите симптоми, така че да не ми спират всички жизнени функции - работа, хранене, движение и т.н. Парализирана съм си все още, но ще пробвам да се разходя.

# 604
  • Мнения: 964
не мога да се похваля много освен че НЕ чета в интернет от няколко дни вече.

Tова си е направо успех ... аз не успявам и съм все на джанката .

# 605
  • Мнения: 530
Здравейте! И аз пак тук. Останах без работа и сега хипохондрясвам по цял ден,просто не се издържа вече.

# 606
  • София
  • Мнения: 385
Hug Разкажи по-подробно. Нека си бъдем безплатни терапевти - помага да знаеш, че има хора, които те разбират.

# 607
  • София
  • Мнения: 385
не мога да се похваля много освен че НЕ чета в интернет от няколко дни вече.

Tова си е направо успех ... аз не успявам и съм все на джанката .

Какво ти е днешното болестно вдъхновение? Ако си още на тема "липоми", аз лично не съм чувала за злокачествени такива..

# 608
# 609
  • Мнения: 964
не мога да се похваля много освен че НЕ чета в интернет от няколко дни вече.

Tова си е направо успех ... аз не успявам и съм все на джанката .

Какво ти е днешното болестно вдъхновение? Ако си още на тема "липоми", аз лично не съм чувала за злокачествени такива..

Откриха ми миома 4 см , днес за нея ще чета Sad

# 610
  • София
  • Мнения: 385
Щях да ти предложа да чета вместо теб и да отсея информацията, но сигурно няма да се съгласиш. Сигурно ще има страшни единични случаи, за които ще е писано в нета, за всички болести има! Опитай се да ги подминеш и да запомниш само най-важното - как да си подобриш твоето състояние Hug

# 611
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Абе и пъпка на дупето да напишеш  в нета и ще стигнеш до най-страшното. За това не се чете.

# 612
  • Мнения: 964
 smile3532
АМА ТОЧНО ТАКА , то от там ми тръгна и проблема
попрочетох че не било опасно за жени раждали които са пред менопауза ( като мен ) , че видиш ли ти спре ми МЦ и миомата се стопява .
после поразгледах стари ехогравски снимки и питах доки та ктой каза че и миналата година сум си я имала но била по малка ( поуспокоих се че не е новообразувание ) .
Има ли някои тук с миома ( било често срещано но не изисквало особено лечение) за да питам от миналата година до сега 1 см е пораснала - много ли е ?
иначе АГ миналата година ми е спестил тази подробност ( като знае как ме гони из стаята докато се кача на магарето  Mr. Green ( ама че го написах ) 

# 613
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Свекърва ми си носеше една много години, следяха я и и бяха казали, че като влезе в менопауза ще се стопи. Така и стана.

# 614
  • Мнения: 964
Глухарче Hug ти винаги ме успокояваш
при мен проблема е че си мисля дали е миома или нещо друго
всъщност миомите ясно ли се разпознават  Rolling Eyes
тюх как няма тук някои гинеколог да ми пратя снимка да каже
страх ме е от всичко  ,то ако не са миоми ...са липоми ако не са липоми... са кисти
еййй писна ми вече
незная и психолог дали ще ми  помогне  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт